Blendea Supergreens recenze - vám pomůže snížit cholesterol a detoxikovat organismus

Vysoký cholesterol je bohužel v dnešní době velkým problémem, a to nejen na světě, ale také přímo u nás v České republice. Pražská IKEM vydala studii, ve které tvrdí, že vysokým cholesterolem trpí až 70 % populace. Problém se přitom netýká jen dospělé populace, ale také dětí. Právě to je velký problém, protože cholesterol je sám o sobě tichý zabiják a lidé často vůbec netuší, že tento problém mají – než se poprvé neozve.

Jednou z možností, jak nejen snížit vysoký cholesterol, ale také se před ním preventivně chránit, je detoxikace a očista organismu, nejlépe se změnou jídelníčku. Prevence je v tomto případě velmi důležitá, protože vysokým cholesterolem dnes můžete trpět raz dva.

Vhodným produktem pro snížení cholesterolu díky detoxikaci, je Blendea Supergreens. Jedná se o vysoce účinnou detoxikační směs, která přináší viditelné výsledky. Doporučujeme také vyzkoušet CHOLESTEN se kterým my i naši čtenáři máme dobré zkušenosti.

Oblíbený produkt na snížení cholesterolu - Cholesten

Kde produkt zakoupit?

Detoxikace organismu pomůže v mnoha případech, vysoký cholesterol je jedním z nich

Blendea Supergreens se stala v poslední době skutečně trendem mezi produkty na detoxikaci organismu. Právě proto jsme se rozhodli sepsat tuto Blendea Supergreens recenzi a podívat se na produkt detailněji ze všech úhlů, shrnout výhody a odhalit možné nevýhody. Nejdříve je ale důležité vědět, k čemu je vlastně dobrá detoxikace a očista organismu. Hlavním důvodem k detoxikaci je, že pomůžete tělu zbavit se škodlivých látek.

Věděli jste, že Blendea Supergreens se řadí mezi takzvané superpotraviny? Tedy mezi potraviny s vysokým obsahem látek, které prospívají našemu zdraví.

Díky detoxikaci těla dochází ke zlepšení našeho zdraví, a to rovnou v mnoha ohledech. Například vysoký cholesterol se může začít snižovat, protože dochází ke změně jídelníčku, menšímu příjmu tuků a zároveň se tělo zbavuje škodlivých látek – Blendea navíc podporuje spalování tuků.

Snižuje se také riziko některých nemocí nebo zdravotních komplikací. Celkově byste se měli při užívání Blendea Supergreens cítit svěží a plní energie.

Blendea Supergreens a jeho hlavní výhody

Výhody spojené s užíváním Blendea Supergreens

Výrobce produktu Blendea Supergreens slibuje díky užívání této superpotraviny prospěšné změny pro vaše zdraví. To potvrzují i naše poznatky během testování produktu, už po dvou měsících jsme cítili skutečně větší vitalitu.

Celkově jsme se cítili mnohem lépe a plni energie. Podívejte se tedy na to, co výrobce slibuje, pokud budete pravidelně užívat Blendea Supergreens podle doporučeného dávkování. Některé výhody vás bezpochyby překvapí a nadchnou.

+ Hlavní výhody

 • celkově detoxikuje organismus, dochází tak k vyloučení škodlivých látek z těla
 • to podporuje životnost buněk a jejich regeneraci
 • celkově je posílena imunita organismu
 • snižuje cholesterol a slouží i jako velmi účinná prevence
 • napomáhá lépe zvládat stres a fyzickou zátěž
 • podporuje efektivní spalování tuků a brání jejich ukládání
 • zlepšuje trávení
 • podporuje klidný a vydatný spánek
 • jedná se o přírodní superpotravinu v BIO kvalitě

Kde produkt zakoupit?

Má Blendea Supergreens i nějaké nevýhody?

Protože chceme, aby naše Blendea Supergreens recenze byla objektivní, zaměřili jsme se také na negativa, která by tato superpotravina mohla mít. Avšak ukázalo se, že je jich jen velmi málo.

– Nevýhody

 • chuť nemusí vyhovovat každému, stejně tak účinky jsou individuální – což je ale u všech detoxikačních produktů

Snižte cholesterol a detoxikujte organismus i pomocí bylinek. Těchto 15 druhů bylinek snižuje cholesterol.

Blendea Supergreens doporučené dávkování

Správné dávkování této superpotraviny má na detoxikaci a očistu organismu zásadní vliv. Zatímco příliš malá dávka může způsobit, že účinky nebudou téměř žádné, vysoké dávky mohou naopak negativně ovlivnit vaše zažívání.

Doporučené dávkování Blendea Supergreens jsou 3 gramy denně. Takové množství jednoduše rozmícháte ve vodě vypijete. Doporučujeme vodu studenou, Blendea pak lépe chutná a je účinnější. Ideální čas je ihned nalačno po probuzení.

TIP: Pokud chcete zlepšit chuť Blendea Supergreens, doporučujeme doplněk stravy rozmíchat v džuse libovolné příchuti nebo jej užít ve smoothie koktejlech.

Blendea Supergreens - Jaké superpotraviny obsahuje?

Obsah pěti Superpotravin v Blendea Supergreens

 • BIO Chorella – Je to sladkovodní řasa, která je ve světě velmi proslulá svými účinky a využitím. Podporuje mikrobiální rovnováhu a povzbuzuje organismus. Má vysokou míru stravitelnosti a to až 80%.
 • BIO Spirulina – Zejména slouží pro nakopnutí dobrého imunitního systému a rovněž zlepšuje hladinu cukru v krvi a povzbuzuje vitalitu.
 • BIO mladá pšenice – Pomáhá snižovat chuť k jídlu a pomáhá s kontrolou hmotnosti.
 • BIO Ječmen – Jde o látku, která slouží pro povzbuzení vitamíny a minerály. Tento antioxidant chrání vaše buňky a tkáně před volnými radikály a karcinogeny.

Dávejte si pozor, kdo užívá Blendea Supergreens

I když je Blendea 100% přírodní produkt, měli by si užívání produktu rozmyslet určitě tyto lidé:

 • Těhotné a kojící ženy
 • Nevhodné pro děti do 3 let
 • Alergici na ořechy

Kde produkt zakoupit?

FAQ: Co vás o Blendea Supergreens nejvíce zajímá?

– Mohu Blendeu kombinovat s jinými doplňky stravy, které užívám současně?

Velmi záleží na tom, jaké jiné doplňky stravy společně s Blendeou budete užívat. Rozhodně byste ale neměli užívat další přípravky na detoxikaci a očistu organismu. Mohou mít podobné složení a tělo by pak tyto látky nespotřebovalo. Naopak by je bez využití vyloučilo. Mohlo by tím také dojít ke zhoršení trávení a dalším potížím se zažíváním. Jiné doplňky stavy jsou v pořádku.

– Opravdu se jedná o BIO kvalitu?

Ano, Blendea prochází mnoha kontrolami. Jednak při samotné výrobě, ale také například, než se dostane na trh. Splňuje nejpřísnější limity Evropské unie. Rozhodně uvnitř nenajdete žádné mykotoxiny, radianty či těžké kovy, ani jiné škodlivé látky.

Blendea Supergreens - Tabulka se složením

– Mohu se Blendeou předávkovat?

Blendeou se v pravém slova smyslu předávkovat nemůžete, tedy alespoň ne tak, že by to ohrožovalo vaše zdraví. Je ovšem prokázáno, že příliš vysoké dávky účinných látek, které obsahuje složení Blendea Supergreens, může vyvolat problémy s trávením.

– Mohou Blendeu užívat děti a senioři?

Dětem do 3 let Blendeu nedoporučujeme a užívat by ji neměli. Už jen proto, že ji z podstaty nepotřebují. U dětí do 9 let doporučujeme konzultaci s lékařem, ale samotné užívání je také u takto mladých dětí zbytečné. Naopak u seniorů může být užívání Blendea Supergreens opravdu vhodné, protože napomáhá regenerovat buňky a celkově zlepšuje zdraví.

– Měl bych užívání konzultovat se svým lékařem?

Ve většině případů to není potřeba. Existují však možnosti, kdy je lepší užívání Blendea Supergreens se svým ošetřujícím lékařem konzultovat. Typicky pokud jste alergičtí na některou z účinných látek, případně pokud pravidelně užíváte nějaké léky, nebo pokud trpíte vážným onemocněním.

Vyzkoušejte 10+7 unikátních potravin na snížení cholesterolu. Většinu běžně používáte a ani o jejich prospěšných vlastnostech nevíte.

Závěr: Jaké je závěrečné doporučení Blendea Supergreens recenze?

Určitě si pokládáte otázku, zda se vyplatí začít užívat Blendea Supergreens na očistu organismu. Během naší recenze se ukázalo, že vyplatí. Výhody, které výrobce slibuje, produkt skutečně splňuje a celkově jsme se během 2 měsíců užívání cítili o mnoho lépe.

Navíc to stejné potvrzuje i nespočet uživatelů na internetu. Dalo by se říct, že Blendea je dnes jedničkou mezi detoxikačními produkty a rozhodně zaslouženě.