BreastExtra recenze: Nejoblíbenější přírodní prášky na zvětšení a zpevnění prsou

Každá dáma, nezávisle na jejím věku, touží vyzařovat sebevědomým půvabem a smyslnou elegancí. Klíčovým atributem ženského těla, který s touto touhou úzce souvisí, je harmonie jejího poprsí. Pokud je žena s touto částí svého těla nespokojená, narušuje to její sebevědomí, neboť je dobře obeznámena s faktem, že dekolt patří mezi prvky, které mužský pohled často hledá a oceňuje.

Podoba dekoltu je ovlivněna celou řadou důsledků, a ačkoliv mu ženy věnují patřičnou péči a pozornost, stárnutí neúprosně modeluje kontury a formu ženského poprsí. Ovšem, věk není jedinou příčinou. Rozhodující roli hrají také mateřství a kojení, které s sebou nesou radikální změny v ženském těle. Níže se podrobně rozebereme oblíbené prášky na zvětšení prsou BreastExtra+, které zvítězily v našem srovnávání.

Přírodní zvětšení prsou: Jak získat půvabnější dekolt

Abychom trochu zpomalili stárnutí a gravitaci, případně pomohli ženám s nespokojeností vůči velikosti prsou, otestovali jsme všechny přírodní metody na zvětšení a zpevnění prsou. Jednu takovou metodu si rozebereme níže.

Současná moderní a vyspělá doba, nabízí naštěstí řadu alternativ, jak obnovit nebo posílit krásu a plnost vašeho poprsí. Nebudeme hovořit o invazivních plastických operacích, ale spíše o přírodním doplňku stravy, jehož složky mají pozoruhodně pozitivní dopad na ženské poprsí o čem jsme se přesvědčili během testování.

Vždy bylo pro nás zásadní, abychom hledali přírodní možnosti léčby či zlepšení zdravotních nedostatků. Před nedávnem jsme vám psali o nejlepších prášcích na zvětšení prsou, proto si dnes jedny přírodní prášky na zvětšení prsou bez předpisu podrobně rozebereme. Jde o jednoznačného vítěze v této kategorii – BreastExtra+, který si pochvaluje mnoho žen.

BreastExtra+ - Pomocník na zvětšení prsou bez plastické operace

Co je BreastExtra+ – Pomocník na zvětšení prsou bez operace

BreastEXTRA+ je zřejmě nejoblíbenější přírodní produkt pro zvětšení prsou s viditelnými účinky do jednoho měsíce. Dobře kombinované složení, pomáhá prsa nejen zvětšovat, ale také zpevňovat a vyhlazovat pokožku díky tzv. fytoestrogenům.

BreastEXTRA+ neobsahuje chemické složky, konzervační látky ani barviva, čímž zaručují zdravotní nezávadnost a tyto prášky na zvětšení prsou jsou dostupné bez lékařského předpisu. Pro trvalé udržení pevnosti prsou a velikosti, je nutné BreasEXTRA, jako jiné přípravky, užívat dlouhodobě.

Naše BreastExtra recenze obsahuje detaily, které byste měly znám před zakoupením. Podrobné informace vycházejí z našich testů, kterých se zúčastnily tři čtenářky a celkem nás nákup vyšel na 9 358 Kč.

Tento produkt na přírodní zvětšení a zpevnění prsou je vhodný pro dívky starší 18 let, nespokojené ženy se svým dekoltem nebo může sloužit jako pomocník na ples či jinou událost, abyste vypadaly v šatech půvabněji.

Výhody

 • Přírodní prášky na zvětšení prsou bez operace
 • Viditelné výsledky skutečně až po 3 týdnech
 • Bezbolestné zvětšení prsou
 • Pomáhá se zpevněním povislých prsou
 • Až 76x nižší cena než u plastické operace
 • Bez přibírání na váze
 • Výborná cena vs kvalita a účinnost
 • Bez zaznamenaných vedlejších účinků
 • Garance na vrácení peněz
 • Nižší ceny při více balení
 • Vyjednaný 10% slevový kód (naleznete v recenzi)

NEvýhody

 • Mravenčení a pnutí v prsou během prvního týdne
 • Nutno užívat dlouhodobě pro nejefektivnější výsledky
 • 1 týdenní balení vám jen udělá špatný názor na tyto prášky na zvětšení a zpevnění prsou

Jak BreastExtra funguje? Přírodní zvětšení prsou pomocí bylinných extraktů

BreastExtra+ je primárně založen na přítomnosti tzv. fytoestrogenů neboli přírodních látek, přítomných v určitých rostlinách, které svým složením připomínají ženské hormony. Fytoestrogeny fungují podobně jako estrogen tím, že stimuluje ženský organismus ke zvýšení produkce prsní tkáně, což vede k plnějším a pevnějším prsou.

Fytoestrogeny také prokazují pozitivní dopady v období menopauzy, kde pomáhají vyrovnávat pokles hormonální hladiny a přispívají k udržení rovnováhy mezi estrogenem a progesteronem. Přirozeně se vyskytují v některých semenech, jako jsou lněná, slunečnicová nebo sezamová semena, a jejich konzumace v jejich přirozené formě je tedy doporučována.

Navíc, některé druhy ovoce, jako jsou jablka, jahody, maliny, třešně a švestky, také obsahují přírodní fytoestrogeny. Pokud chcete dosáhnout optimálních výsledků, doporučujeme ve vaší stravě zvýšit přítomnost avokáda, mořských ryb a ořechů, vedle semínek. Nebo to vyřešíte jedním komplexní přípravkem, a to s BreastExtra+.

BreastExtra+ - Účinnost prášků na zvětšení prsou

Kdy očekávat první výsledky v podobě zvětšení a zpevnění prsou?

První pozitivní výsledky v podobě zvětšení a zpevnění prsou, by se měly objevit po zhruba dvou týdnech. Pro urychlení účinků, je vhodné užívat až 3 kapsle BreastExtra+ dvakrát denně. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučeno užívat tyto prášky na zvětšení prsou alespoň po dobu tří měsíců.

Jelikož se BreastExtra+ považuje za doplněk stravy, a ne lék na předpis, lze jej bezpečně užívat dlouhodobě, aniž by se dostavily jakékoliv vedlejší účinky. Díky své čistě přírodní a osvědčené kombinaci, nemusíte mít obavy z vytvoření závislosti.

BreastExtra složení: Bylinné extrakty, které lze užívat dlouhodobě

BreastExtra+ představuje koncentrovanou symfonii přírodních složek, zaměřené na zvětšení a zpevnění prsou, přitom se vyhýbá jakýmkoli syntetickým složkám, umělým barvivům či sladidlům.

BreastExtra přírodní tablety na zvětšení prsou a jejich krásu, je tvořen harmonickou směsí rostlinných extraktů, sójových izoflavonů a hydrolyzovaného kolagenu. Níže se můžete podívat detailně, jaké BreastExtra+ složení nabízí.

Je třeba ještě podotknout, že účinnost léčivých rostlin obsažených v BreastExtra, je potvrzena nezávislými vědeckými studiemi. Přípravek na zvětšení prsou a jejich zpevnění, je naprosto bezpečný a nevyvolává žádné zdravotní komplikace, o čemž jsme se sami přesvědčili při testování. Nikdo z testujících nezaznamenal žádné vedlejší účinky.

 • Jam čínský – jde o dávný poklad tradiční čínské medicíny, a jde o rostlinu proslulou svým vlivem na podporu rovnováhy ženských hormonů, které jsou klíčové při formování prsou a jejich velikostí. Kromě toho, Jam čínský stimuluje činnost endokrinních žláz, které tak posilují produkci esenciálních látek, důležité pro růst prsní tkáně.
 • Fenykl – starodávná bylinka, již po generace oblíbená jako přírodní afrodiziakum. Fenykl je také uznáván pro své příznivé účinky na rovnováhu hormonů a hladinu cukru v krvi. Navíc, je známo, že konzumace fenyklu může přinést úlevu od bolesti spojené s menstruačním cyklem.
 • Andělika čínská, také známá jako Dong quai – účinky byly po staletí využívány v tradičních čínských a japonských léčebných praktikách. Přispívá k harmonii ženských hormonů, s důrazem na produkci estrogenu, a celkově pozitivně ovlivňuje objem poprsí.
 • Pískavice řecké seno, známá také jako fenugreek – je pokladnicí fytoestrogenů, flavonoidů a saponinů, které podporují růst prsní tkáně neboli zvětšení prsou. Navíc, pískavice řecké seno se tradičně používá k podpoře produkce mateřského mléka u kojících žen.

Jak se BreastExtra užívá a dávkuje, aby byl přírodní růst prsou, co nejefektivnější?

Užívání BreastExtra+ je neobyčejně jednoduché. Dvakrát denně, ideálně ráno a večer, užijte 2 kapsle, doprovázené dostatečným množstvím tekutiny. (Alespoň sklenice vody). Pro optimální účinky začněte s užíváním tohoto doplňku na začátku druhé poloviny menstruačního cyklu, což je přibližně deset dní po ukončení menstruace.

Kromě pravidelné konzumace kapslí doporučujeme i jemnou masáž prsou. Ideálně dvakrát denně, po dobu cca pěti minut. Tento krok nejen podporuje prokrvení prsní tkáně, ale také stimuluje její růst.

BreastExtra cena a možnosti výhodnějšího balení + SLEVOVÝ KÓD

Cena BreastExtra je dle nás akceptovatelná, avšak v případě, že nakupujete od oficiálního prodejce. Jedině oficiální prodejce nabízí nejlepší ceny, množstevní slevy, garanci na vrácení peněz a můžete u něj využít slevový kód (ups10p), díky něhož ušetříte 10% z celkového nákupu při hodnotě nad 1300 Kč.

Základní balení BreastExtra+ s 30 tobolkami začíná na cenovce 395 Kč. Kdy vychází jedna dávka nejdráže (56 Kč), při nákupu více balení, můžete tuto cenu výrazně snížit. Níže se podívejte na další varianty balení, kde je cena za jednu dávku nižší. Především se jedná o nejlepší varianty balení, kdy získáte nejlepší výsledky a budete schopné vytvořit vlastní názor na tyto prášky na zvětšení prsou samy.

BreastExtra+ 90 tobolek na 3 týdny

BreastExtra+ na 3 týdny

CENA: 1100 Kč
CENA DÁVKY: 52 Kč
Počet tobolek: 90

BreastExtra+ 120 tobolek na 1 měsíc

BreastExtra+ na 1 měsíc

CENA: 1295 Kč
CENA DÁVKY: 43 Kč
Počet tobolek: 120

BreastExtra+ 390 tobolek na 3 měsíce

BreastExtra+ na 3 měsíce

CENA: 3190 Kč
CENA DÁVKY: 35 Kč
Počet tobolek: 390

Kde koupit BreastExtra+ nejvýhodněji?

BreastExtra+ můžete snadno zakoupit online, a to buď u oficiální prodejce nebo na různých internetových obchodech, kterých však moc není nebo jsou neivěřené. Výhodou nákupu přímo z oficiálního webu je, že zde získáte nejlepší cenovou nabídku, kterou jsme popisovali výše. Aktuálně se BreastExtra+ nevyskytuje v sortimentu běžných lékáren.

Některé ženy tvrdí, že je BreastExtra podvod, bohužel to je však jinak

Jako ekonomické řešení pro většinu žen, je zakoupit nejlevnější balení BreastExtra+ s 30 kapslemi. Přitom je možné zakoupit i větší balení, které je výhodnější ve všech oblastech. Bohužel základní balení vystačí pouze na jeden týden, kdy se většinou výsledky neprojeví a pak na něj zanevřou a tvrdí, že je BreastExtra podvod.

Bohužel, v tak krátké době nemůžete očekávat dramatické výsledky. Pro dosažení výrazného efektu je důležité užívat tabletu konzistentně po několik týdnů, a to minimálně po dobu 3 týdnů. Ale věřte, že potom výsledky stojí to za to!

BreastExtra+ podvod rozhodně není, protože jsme jej podrobily dlouhodobým testům na několika našich čtenářkách, které byli ochotné se i vyjádřit níže do zkušeností s BreastExtra+. Výsledky testů nás přesvědčily, že je přípravek na zvětšení a zpevnění prsou je účinný, ale až po 2 až 3 týdnech.

Je třeba dodat, že každá žena je jedinečná a žije odlišným způsobem a životním style, proto vždy výsledky nemohou být konzistentní.

BreastExtra+ zkušenost naší čtenářky, která prášky na zvětšení poprsí testovala

Lenka (35 let, Louny) – Po sedmi týdnech užívání BreastExtra+ se dostávám do fáze, kdy se mohu podělit o mé osobní zkušenosti a výsledky. Byla jsem pečlivá, abych neuspěchala a poskytla dostatek času na to, abych viděla skutečné efekty a správně vyhodnotila účinky tohoto přírodního přípravku na prsa.

Moje zkušenost byla postupná a nikam jsem nespěchala, když jsem už byla dlouhodobě nespokojená se svými prsy. Vzhledem k tomu, že se sama vidím denně, malé změny mohly zůstat nepovšimnuty. Ale když jsem se porovnala s fotkou z prvního dne a pak s fotkou po pěti týdnech, rozdíl byl značný. Moje prsa se skutečně zvětšila a pocítila jsem to i na mé velikosti podprsenky.

Ano, moje prsa jsou stále spíše menší a nejspíš nikdy nedosáhnu rozměrů, jako Pamele Anderson. Ale co se týče velikosti a tvaru v porovnání s tím, jak vypadaly před užíváním BreastExtra, je to velká změna. Prsa jsou plnější, pevnější a rozhodně větší. Z mých malých oříšků se staly pomeranče :D.

Během prvního týdne jsem nepociťovala asi žádné změny, ale něco se už začalo dít po dvou týdnech. Pociťovala jsem jaké si mravenčení v prsou a zdála se mi pevnější, čehož si začal vším i muž. Ale až po čtyřech týdnech jsem začala pociťovat, že má podprsenka začíná být malá. Muž si změn všiml po 5 týdnech, kdy se mě zeptal, zda nejsem náhodou těhotná. Musela jsem s pravdou ven a prozradila jsem mu své malé tajemství. Od té doby mě v tom dokonce i podporoval, no jo chlap.

Dnes se cítím mnohem sebevědoměji v mých outfitech. Líbím se sama sobě, pravidelně se obdivuji v zrcadle, a dokonce neváhám nosit odvážnější výstřihy. Jsem možná spokojená díky tomu, že jsem vždy měla prsa malá, a i malé změny mě velice nadchnou. Nikdy jsem nechtěla podstoupit plastiku, proto jsem za přírodní alternativu velice vděčná. Uvidíme, jak na tom budou má kuřátka za půl roku, ale výsledky jako po plastice rozhodně neočekávám.

Pro koho není vhodný přípravek na prsa BreastExtra+

BreastExtra+ není určený pro těhotné a kojící ženy nebo dívky mladší 18 let, jelikož jejich tělesný a hormonální vývoj ještě pokračuje, včetně růstu prsou. Mimo tyto skupiny výrobce neuvádí žádné kontraindikace.

Nicméně, stejně jako u jakéhokoli doplňku stravy, je důležité vzít v úvahu individuální zdravotní stav a možné alergické reakce na určité složky. Ačkoliv není povinné konzultovat užívání BreastExtra+ s lékařem, je to doporučené, pokud máte nějaké zdravotní pochybnosti.

Vaše bezpečnost a zdraví by mělo být vždy na prvním místě. Bohužel však jde o zdravotnictví, kde nejsou přikloněni alternativám a přírodním řešením, proto vám bude prášky na zvětšení prsou s velkou pravděpodobností negativně hodnotit.

Naše závěrečné hodnocení přírodního zvětšení prsou s BreastExtra

BreastExtra+ je čistě přírodní doplněk stravy, jehož klíčové složky jsou rostlinného původu a stimulují tělo k produkci prsní tkáně, což vede ke zvětšení prsou, a dokonce i jejich zpevnění. Tyto 100% přírodní složky jsou známy jako fytoestrogeny, které jsou v těle přijímány jako forma přírodních hormonů.

V našem porovnání doplňků na podporu růstu prsou, BreastExtra+ jednoznačně vynikl na prvním místě. To zejména díky jeho úchvatné účinnosti, transparentnosti informací, diskrétnosti, prodejcovým výhodám a komunikaci se zákazníky na vysoké úrovni.

Dalším zásadním plusem, který si na BreastExtra+ ceníme, je garance vrácení peněz v případě nespokojenosti. Na základě našich vlastních zkušeností však věříme, že tato situace je vysoce nepravděpodobná, pokud jej nebudete užívat jen jeden týden.

Nejčastější dotazy k BreastExtra+ a jejich odpovědi

FAQ – Nejčastější dotazy k BreastExtra+ a jejich odpovědi

Aby byla BreastExtra+ recenze kompletní, nesmí v ní rozhodně chybět vaše nejčastější dotazy, které nám pravidelně zasíláte. Pokud nenaleznete odpověď na váš dotaz, neváhejte nás kontaktovat nebo se zeptat do komentářů pod článek. Rovněž budeme rádi, když se podělíte o své zkušenosti s BreastExtra.

Je BreastExtra+ vhodný pro každou ženu?

BreastExtra+ je produkt s minimálním rizikem vedlejších účinků během užívání. Je stejně tak minimální i pravděpodobnost interakcí s jinými léky či případných kontraindikací. Není známo o žádných potížích, které by vyvstaly díky jeho přirozenému složení, a proto je možné očekávat univerzální vhodnost tohoto přípravku.

Jedinou potenciální výjimkou by mohla být nečekaná alergická reakce na některou ze složek tablet. V takovém případě je doporučeno přerušit užívání produktu. Jediné omezení tedy spočívá ve věkové hranici.

Od kolika let je možné užívání BreastExtra+?

Podle doporučení výrobce je vhodné začít s užíváním BreastExtra+ nejdříve až od 18 let. Dámy mladšího věku, které jsou ještě v pubertě nebo krátce po ní, pravděpodobně ještě nepotřebují podporu v růstu poprsí. Prsa totiž pokračují v růstu a vývoj ženského těla ještě není zcela ukončen, proto není vhodné také tuto přirozenost narušovat.

Mohou tablety na zvětšení prsou BreastExtra+ způsobit přibírání na váze?

Rozumíme starostem žen, které se obávají, že zvětšení poprsí by mohlo znamenat zvýšení tělesné hmotnosti. Ale v případě BreastExtra+ můžete tyto obavy odložit. Klíčové aktivní složky produktu, fytoestrogeny z rostlinných extraktů, nemají vliv na nárůst hmotnosti. Tyto složky stimulují řadu fyziologických procesů v ženském těle, ale přibírání na váze mezi ně nepatří.

Je možné kombinovat BreastExtra+ s antikoncepcí?

BreastExtra+ si získal naše sympatie právě svým 100% přírodním složením a absence vedlejších účinků. Jeho současné užívání s antikoncepčními tabletkami je naprosto bezpečné a bez jakýchkoli konfliktů.

Jaká je ideální délka kúry pro dosažení výrazných výsledků?

Moje zkušenost a zkušenosti mých čtenářek jednoznačně ukazují, že pro skutečně viditelné výsledky je třeba BreastExtra+ užívat delší dobu. Já sama jsem tento výživový doplněk užívala půl roku a mohu říct, že jsem z něj byla nadšená. Přinesl mi pocit mládí, ovšem zatím jen pokud jde o můj dekolt. V průběhu kúry jsem si udělala několik pauz a celkově jsem si pořídila 5 velkých balení.

Navíc, čím více balení si zakoupíte, tím více můžete ušetřit. Výrobce nabízí velké množstevní slevy, protože ví, že pro dosažení optimálních výsledků je nutné produkt užívat delší dobu. Z hlediska zpětné vazby od mých čtenářek a přátel se zdá, že nejlepší výsledky přináší kúra zahrnující minimálně 2-3 velké balení (90 kapslí, jedno velké balení)

Je možné užívat BreastExtra během menstruace?

Rozhodně ano. BreastExtra+ je navržen tak, aby byl bezpečně užívaný každý den – bez ohledu na fázi vašeho menstruačního cyklu. Jakmile započnete s užíváním tohoto doplňku, doporučujeme pokračovat v jeho pravidelném užívání minimálně několik týdnů. Menstruace na účinnost tablet nemá vliv. Kontinuita a pravidelnost jsou klíčové, takže neexistuje důvod pro přerušení užívání BreastExtra+.

Jde o rychlé zvětšení prsou? Kdy mohu očekávat první výsledky?

V případě této otázky, nemůžeme mít konkrétní odpověď. Reakce na BreastExtra+ se liší u každého jednotlivce. Některé ženy mohou pozorovat výsledky již po několika dnech, zatímco jiné mohou potřebovat několik týdnů na projevení prvních znatelných změn. Každý organismus je jedinečný, a tak i reaguje individuálně.

Výrobce a prodejce uvádí, že první výsledky jsou viditelné do 14 dnů, ale my jsme sponzorovali něco jiného. Prvotní účinky se začaly projevovat sice už po první týdnu v podobě mravenčení a pnutí, avšak viditelné změny ve velikosti prsou, přicházely nejdříve po 3 týdnech pravidelného užívání.

Existuje u BreastExtra nějaká garance vrácení peněz?

Přírodní tablety na zvětšení prsou BreastExtra+ je možné bez obav vrátit, pokud nebudete se svými výsledky úplně spokojená. Prodejce nabízí záruku vrácení peněz, takže pokud nesplní vaše očekávání, máte možnost vrátit další nepoužité balení.

Nicméně, na základě zkušeností našich a testujících žen, bychom se odvážili tvrdit, že tato situace je nepravděpodobná. Sama zakladatelka Beáta Börová z magazínu o přírodním zvětšení a zpevnění prsou (BigBreast.cz) si vychvaluje je tento přípravek pro ženy.

Je BreastExtra+ podvod?

Záleží na úhlu pohledu. Jde o certifikovaný a schválený přípravek na zvětšení prsou Státní zemědělskou a potravinářskou inspekci. Není nijak závadný a my jsme přesvědčeni a jeho účinnosti na základě dlouhodobého testování, kdy jsme do testování investovali přes 9 000 Kč, abychom BreastExtra mohli dodat našim vybraným čtenářkám.

Za nás BreastExtra podvod rozhodně není, protože výsledky nám potvrdily čtenářky, které nám také zaslaly fotografie. Přesto některé ženy tvrdí, že je BreastExtra podvod, protože většinou si zakoupily balení pouze na jeden týden, kdy je účinnost zatím minimální. Nebo jde snad o boj plastických chirurgů, kteří neradi vidí levnější a méně invazivní řešení?