Feminus recenze: Přírodní pomocník při menopauze

Dostal se nám pod ruce prémiový doplněk stravy Feminus, od renomovaného výrobce kvalitních nutričních produktů. Feminus je primárně určen ženám, hledající prostředky pro zvýšení vitality, zvýšení energie, ale také pomocníky při menopauze.

Lze jej považovat za „ženský multivitamin“ jejž napomáhá ženám proti boji se sníženou hladinou estrogenů, obsahující synergickou směs sedmi léčivých rostlinných extraktů, esenciálních vitaminů a minerálů, s vědecky podloženými účinky na ženské zdraví.

Pro ty, kteří chtějí hlouběji proniknout do složení a účinků tohoto oblíbeného produktu, nabízíme vám naši Feminus recenzi, kterou jsme vytvořili po 4 měsíčním testování. Feminus recenze obsahuje detailní informace o jeho složkách, vlivu na organismus, reálných zkušenostech uživatelek, včetně té naší. Rozhodně neopomene detaily k dávkování, potenciálních vedlejších účincích, ale jeho cenu a výhody.

Věnujte pár minut přečetní naší Feminus recenze, abyste se dozvěděli, zda výrobek stojí za vaše peníze nebo je lepší se poohlédnou po jiných alternativách. Recenze byla tvořena na základě reálných zkušeností a za pomocí odbornice na klimakterium Andreou Vaňkovou.

Co je Feminus? Přírodní pomocník pro ženské zdraví a vitalitu

Než se ponoříme do detailů, představíme, co to je Feminus a odkud se vzal tento speciální přípravek pro ženy. Feminus je výtvorem společnosti Primulus Group, s.r.o., která reagovala na nedostatek komplexních nutričních řešení pro ženský organismus.

Cílem Feminusu je podpora energie, estrogenu, vitality a zvýšení libida. Pravidelné užívání Feminusu vede k lepšímu pocitu z každodenního života i v období ženského přechodu. Skládá se z čistě přírodních složek a obsahuje látky, jejichž účinnost v podpoře ženského hormonu estrogen, byla vědecky potvrzena**. Díky přírodnímu složení je dostupný bez lékařského předpisu a disponuje certifikátem státního zdravotního ústavu v Praze.

Od uvedení na český trh se Feminus těší pozitivním ohlasům od žen, o čemž se můžete přesvědčit sami na různých portálech nebo produktových srovnávačích. Některé ohlasy skutečných uživatelek naleznete níže v recenzi.

Výhody

 • Možnost zakoupení jako měsíční předplatné
 • Garance vrácení peněz
 • Doprava ZDARMA
 • Feminus je klíčem k dynamické energii a odolnosti proti únavě
 • Posiluje vaši přirozenou sexuální vitalitu
 • Podporuje robustní imunitní systém
 • Udržuje harmonii hormonálních hladin, což je zásadní nejen v období menopauzy
 • Zajišťuje zdravé fungování močového ústrojí
 • Zlepšuje soustředění a posiluje nervový systém

NEvýhody

 • někomu se může zdát vyšší cena, avšak účinnost za to stojí
 • nelze zakoupit více balení se slevou, pouze předplatné, které je výhodnější

Feminus výrazně přispívá zvyšovat přírodní estrogen

FEMINUS je doporučen pro všechny ženy, které hledají způsob, jak posílit svou energii, vitalitu a libido, což jsme již zmiňovali výše, ale hlavním účelem je pomáhat zmírňovat nepříjemné příznaky menopauzy.

Jelikož je menopauza způsobená snížením hladin estrogenu a progesteronu, proto i přináší řadu obtíží, jako jsou návaly horka, problémy se spánkem, náladovost, úzkost a podrážděnost. Mezi vedlejší příznaky menopauzy také můžeme zahrnout vaginální suchost, pokles libida, bolesti hlavy a únava. Pokud chcete vědět více informací o menopauze, doporučujeme si přečíst náš článek.

Feminus složení: Přírodní síla, nejen pro snížení příznaků menopauzy

Feminus složení se vyznačuje vysokou koncentrací přírodních látek, pečlivě vybraných pro jejich kombinaci, vzhledem ke kvalitě a účinnosti. Tato speciálně vyvinutá směs, byla navržena primárně pro ženy na podporu zdraví a udržení optimální hladiny estrogenů.

V doplňku stravy naleznete 7 známých látek, jejž každá z nich je významná svými prospěšnými účinky na ženský organismus. Patří mezi ně maca, ašvagandha, kakaovník, kotvičník, muira puama, angelika čínská a damiána. K nim jsou přidány důležité vitamíny (B6, B12, C, E, D3) a zinek.

Bylinka Maca peruánská (Lepidium meyenii)

Maca

Maca peruánská je známý přírod zdroj vitality a rovnováhy. Navíc je proslulá pro své pozitivní účinky na plodnost a jako přírodní zdroj fytoestrogenů. Maca je přínosná pro fyzické a duševní zdraví, zvyšuje vitalitu a přispívá k hormonální rovnováze, zejména během menopauzy.

Vitánie snodárná

Vitánie snodárná

Využívá se zejména pro své omlazující účinky a koncentraci. Dalším významným charakterem této bylinky jsou její antioxidačními účinky, zlepšuje mozkovou činnost a pomáhá snižovat únavu.

Damiána pravá

Damiána pravá

Damiána pravá je další známá látka, která je prospěšná pro sexuální zdraví a kondici. Nabízí také posilující účinky na libido, zlepšuje psychickou kondici a pomáhá udržet normální tělesnou hmotnost.

Bylinky na menopauzu: Andělika čínská

Andělika čínská

Významný antioxidant pro urogenitální zdraví. Andělika čínská je bohatá na esenciální oleje, organické kyseliny, estery, vitamíny, aminokyseliny a sacharidy, přičemž má pozitivní vliv na urogenitální trakt.

Muira puama

Muira puama

Muira puama efektivně pomáhá udržovat hormonální rovnováhu v menopauze. Určitě si jej bude pochvalo ženy v přechodu, které potřebují zmírnit nepříjemné a pravidelné symptomy menopauzy.

Extrakt z kakaa

Extrakt z kakaa

Extrakt z kakaa působí jako přírodní, ale silný antioxidant, chránící tělo před poškozením, způsobeným tzv. oxidačním stresem. Působí jako přírodní prevence před různými nemocemi, jako je ateroskleróza nebo infarkt myokardu.

Bylinka Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní)

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní je velmi známý a používá se své bohaté účinky, jako je zlepšení erekce, pro normalizaci funkce močové a reprodukční soustavy, posiluje imunitní systém, zvyšuje energii, ale také napomáhá normální činnosti kardiovaskulárního systému a zlepšuje dýchacího systému.

Bylinka Maca peruánská (Lepidium meyenii)

Vitamíny a minerály

Zinek
Vitamín C
Vitamín E
Vitamín B6
Vitamín D3
Vitamín B12

TIP K MENOPAUZE: 12 druhů bylinek, které snižují příznaky menopauzy

Jaká je cena a kde Feminus zakoupit?

Speciálně určený doplněk stravy pro ženy lze zakoupit nejvýhodněji u oficiálního prodejce feminus.cz, ale i v lékárnách a jiných e-shopech, kde však už nákup není tak výhodný. Proto doporučujeme nakupovat výhradně u oficiálního prodejce, u nějž získáte garanci na vrácení peněz, dopravu zdarma, měsíční předplatné a další výhody.

Pro ty, kteří chtějí Feminus nejdříve vyzkoušet, je možné objednat si jedno balení za 569 Kč. Pokud se rozhodnete pro pravidelné měsíční dodávky, cena jednoho balení se sníží na 496 Kč, a to s pohodlným doručením přímo do vaší schránky.

Za nás je skvělá volba právě měsíční předplatné, nejen kvůli 75 Kč úspory na jednom balení, ale kvůli pravidelnosti, která je nezbytná u doplňků stravy, pokud chcete, aby účinnost byla, co nejefektivnější.

I přesto, že se prodává jednorázové balení, doporučujeme si jich zakoupit více, jelikož významná účinnost se projevu až po dlouhodobějším užívání. Dle našich osobních testů, doporučujeme Feminus užívat alespoň 2 měsíce vkuse.

Feminus jedno balení

Jedno balení FEMINUS

CENA: 569 Kč
CENA DÁVKY (2): 19 Kč
Počet kapslí: 60

Měsíční předplatné FEMINUS

Měsíční předplatné FEMINUS

CENA: 494 Kč/měsíčně
CENA DÁVKY (2): 16 Kč
Počet kapslí: 60

Kdo by měl užívat přírodní přípravek Feminus?

Feminus je ideální volba pro ženy, ve věkovém rozmezí 30 až 60 let. Pro mladší ženy tento doplněk přináší úlevu od premenstruačních obtíží a zvyšuje úroveň energie, vitality a libida (chuť na sex).

U žen v pokročilejším věku, efektivně zmírňuje nepříjemné projevy klimakteria, jako jsou poruchy spánku a časté návaly horka. Závěrem bychom Feminus rozhodně doporučili ženám, které chtějí nebo potřebují zvýšit ženský hormon estrogen, přírodní cestou.

Pro koho Feminus není vhodný?

FEMINUS není vhodný pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy. Dále by se jeho užívání měly vyhnout ženy trpící endometriózou nebo myomatózní dělohou. Taktéž není Feminus kombinovat s léky na ředění krve.

Jaké je doporučené dávkování Feminus?

Denní doporučená dávka přípravku Feminus, jsou 2 tablety, ideálně přijímané během jídla nebo hned po něm. Tabletky se polykají vcelku a je důležité je zapít dostatečným množstvím vody.

Mnoho žen, doporučuje užívat 1 tabletu ráno a 1 večer, pro rovnoměrný přísun aktivních složek po celý den. Pokud náhodně vynecháte jednu dávku, pokračujte v užívání běžným způsobem, ale nezdvojujte následující dávku. I když je Feminus bezpečný a předávkování je nepravděpodobné, je lepší vyhnout se i malému riziku nežádoucích účinků. I velké množství vitamínů, dokáže přivodit negativní účinky.

Feminus zkušenosti: Jak hodnotí produkt náš testující a jiné uživatelky?

Abychom měli lepší představu o tom, jak doplněk stravy skutečně funguje, museli jsme jej otestovat samozřejmě sami, ale také jsme vybrali jednoho z našich čtenářů, kterému jsme ZDARMA zaslali dvě balení. Níže se můžete podívat, co nám napsal…..

ADAMA (34 let, Hodonín)

Na základě vašeho doporučení a vlastních pozitivních zkušeností s mužským doplňkem Primulus (od stejného výrobce), jsem se rozhodl udělat radost své partnerce a vámi dodané balení jsem ji předal. Prvotním příjemným překvapením bylo luxusní balení, skvěle se hodící do kabelky, rozdělené do praktických menších krabiček. Důvodem byla partnerčina premenopauzální fáze, projevující se nepravidelnou menstruací a sníženým libidem, což bylo znát i na našem vztahu. Předchozí pokusy s bylinkami v podobě čajů a odvarů nebyly tak účinné.

Jaký byl tedy účinek Feminus?

Po dvoutýdenním užívání, se první menstruace ukázala být mnohem slabší a bez větších problémů. Zlepšil se i její spánek a následně i libido. Odpočatá žena, je zkrátka spokojenější. Po dalších mírných menstruacích si partnerka objednala další balení, což celkem završilo tříměsíční kúru. Její spokojenost byla skutečně maximální a prý si jej bude kupovat pravidelně sama.

Co říkají na Feminus ostatní uživatelky?

Aby naše Feminus recenze obsahovala důvěryhodné informace, které jsou nezbytné při vašem rozhodování před nákupem, rozhodli jsme se dohledat reálné zkušenosti uživatelek ze srovnávačů jako je Heuréka a e-shopů.

Feminus zkušenosti uživatelek z portálu Heuréka

Často kladené dotazy k přípravku pro ženy Feminus

Každý týden dostaneme od vás nespočet dotazů, proto opakující se časté dotazy k Feminus doplňku stravy pro ženy vypíšeme níže a to rovnou s odpověďmi. Snažíme se do recenzí zahrnout vše, co potřebuje kupující před nákupem vědět, proto budou naše odpovědi aktualizovány, dle toho, co vás zajímá. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat nebo jej rovnou napište do komentářů pod článek.

Proč zvolit právě Feminus?

Pokud cítíte, že vás trápí vyšší úroveň únavy a nedostatek energie, které ovlivňují vaši každodenní i intimní sféru, může Feminus být řešením. Jeho unikátní, vyvážené složení je podpořeno zkušenostmi mnoha žen, které potvrzují jeho účinnost.

Jakým způsobem Feminus působí?

Feminus obsahuje pečlivě vybrané látky, speciálně namíchané pro potřeby ženského těla. Můžete se spolehnout na tradiční bylinné extrakty, s vědecky podloženými účinky, plus vitamíny a minerály, jako je například zinek. Podrobnější informace o Feminus složení se dozvíte výše v této recenze.**

Existují vedlejší účinky?

Feminus obvykle nevyvolává žádné vedlejší účinky. Vzácně se mohou objevit mírné příznaky, jako jsou lehké bolesti hlavy nebo trávicí obtíže, které však obvykle rychle odezní. Přetrvávají problémy dlouhodoběji, je vhodné doplněk stravy vysadit a případně konzultovat s lékařem.

Kdy lze očekávat účinky?

Přírodní složení Feminusu znamená, že účinky se mohou objevit individuálně. Obecně se však první pozitivní změny mohou projevit již během 2. až 3. týdne užívání. Avšak po maximální účinnost, je nutné přípravek užívat minimálně 2 měsíce vkuse.

Kdy je vhodné začít užívat přírodní estrogen?

Kdykoliv pociťujete příznaky nízké hladiny estrogenu nebo jste v menopauze, pak je vhodné zvážit doplnění přírodního estrogenu. Podrobnější informace o vaší hladině se dozvíte u lékaře, ale s doplňováním by se mělo začít nejpozději mezi 30 a 35 lety.

Je Feminus podvod?

Feminus byl vyvinut na základě vědeckých poznatků a kvalitní technologie. Nejde o podvod ani placebo, ale o doplněk obsahující opravdu účinné složky. Mnoho pozitivních recenzí a veřejných zkušeností dostupných online potvrzuje jeho efektivitu. I Naše 4 měsíční testy potvrdily jeho skutečnou účinnost. Jedná se o plně certifikovaný přírodní produkt.

Jsou nějaké jiné alternativy?

Ano, podobných přípravků pro ženy je skutečně hodně, avšak hrstka z nich je skutečně účinných. Další alternativou Feminusu, kterou máme ověřenou je MENOXIN, který jsme taktéž podrobně otestovali.