Jak vyděláváme aneb provizní spolupráce Affiliate disclaimer

Milé čtenářky a čtenáři,

Tímto chceme poděkovat všem naším čtenářům za pozitivní i občasné negativní názory. Všechny podměty slouží k budování kvalitnější a informativnějšího magazínu o cholesterolu. Jde o zdraví, která máme jen jedno, proto na to nikdy nezapomínejte.

Vysoký cholesterol je bohužel tichý zabiják a jeho hlavní příznaky nejsou hned tak zřejmé.

Protože všechny námi dostupné informace jsou zcela ZDARMA, museli jsme přijít na možnost, jak získat aspoň malou část peněz, které budeme moc investovat do rozvoje a udržení magazínu v chodu.

Nepřehlédněte:

Jak může magazín fungovat, když nevyděláváme?

O projekt se starají 3 lidé + několik čtenářek. Abychom dokázali udržet magazín v provozu a mohli nakupovat produkty, musíme z něčeho vydělat aspoň nějakou malou část peněz.

Právě proto jsme se zapojili do kampaní, kde spolupracujeme s lékárnami, jako je DR MAX, PILULKA a BENU. Hledali jsme kvalitní partnery, kteří to nepřehánějí s cenami. Náš výdělečný proces spočívá v tom, že například vytvoříme recenzi a do ní vložíme odkazy na ověřeného a spolehlivého prodejce.

Nemusíte se bát, že by po prokliknutí na odkaz prodejce se nějak cena navyšovala. Nikoliv, cena zůstává vždy stejná. Především nejsme limitování provizemi u produktů a služeb, provize jsou jednotné a jsou korunové provize.

Díky tomu si můžete být jisti, že nenadhodnocujme nějaký produkt za účelem provize. Toho se také přísně držíme, proto naše některé recenze a zkušenosti vůbec některé produkty nešetří!

Příklad: Přečtete si recenzi, produkt vás zaujme a vy jej budete chtít zakoupit. Přejdete například z naší recenze přímo k prodejci a nakoupíte, my získáme provizi cca 5% z celkového nákupu. Nakoupíte například za 500 Kč a nám bude náležet provize ve výši 25 Kč. Sice to není moc, ale pro chod magazínu jsou to dostačující částky.

Vás to navíc nebude stát ani korunu, ale pomůžete tímto s rozvojem a chodem magazínu pro lidi, kteří mají problémy s vysokým cholesterolem.

 

Moc Vám děkujeme za projevenou důvěru
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat