Kardilus recenze: Pomáhá snižovat vysoký krevní tlak a vysoký cholesterol

Velmi častou diagnózou, která zaznívá v ordinacích praktických lékařů, je vysoký krevní tlak (hypertenze) o čemž jsme vás informovali v předchozím článku. Jen v České republice jím trpí zhruba 40 % mladších a dokonce až 70 % starších lidí.

Dlouhodobé vysoké hodnoty krevního tlaku můžou mít negativní dopad na normální činnost nejen vašeho srdce, ale také celého vašeho organismu. A to může výrazně narušit vaše zdraví. Jak snížit krevní tlak a jak posílit slabé srdce?

Jednou z možností jsou speciální přírodní doplňky stravy. Proto vám dnes přinášíme Kardilus recenzi, která vám přiblíží, jak konkrétně dokáže tento doplněk stravy podpořit zdraví vašeho srdce a snížit vysoký krevní tlak.

Co to je Kardilus?

Kardilus je doplněk stravy, který je určený k regulaci vysokého krevního tlaku, cholesterolu v krvi a při slabém srdci. Obsahuje řadu přírodních extraktů, vitamínů a minerálů, které mají příznivý vliv na kardiovaskulární systém.

Jeho velkou předností je fakt, že se jedná o doplněk stravy, který byl vyvinutý českými odborníky na výživu a zároveň v České republice probíhá i jeho výroba. A navíc si ho můžete pořídit bez lékařského předpisu.

Kardilus má silné přírodní složení plné aktivních složek

Výrobci Kardilusu si za jeho kvalitou stojí, a proto netají jeho složení. Už v jedné dávce najdete širokou paletu aktivních látek, které působí synergicky na vaši vitalitu.

Naopak v něm nenajdete zbytečné chemické látky. Tobolky Kardilusu představují jednoduchou pomoc, jak posílit slabé srdce a jak snížit cholesterol. Které účinné látky obsahují tobolky Kardilusu?

 • resveratrol (100 mg) je antioxidant pro podporu srdce a cév,
 • draslík (100 mg) pomáhá k normálnímu krevnímu tlaku,
 • hořčík (60 mg) dodává energii a snižuje pocit vyčerpání,
 • extrakt z meduňky lékařské (50 mg) pro harmonii těla a lepší spánek,
 • extrakt z kakaa (50 mg) je přírodní antioxidant, pomáhá k normálnímu průtoku krve tělem,
 • extrakt z borovice přímořské (75 mg) podporuje normální funkci cévního systému,
 • extrakt z česneku setého (50 mg), který přispívá k normální funkci kardiovaskulárního systému, harmonizuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi,
 • extrakt z olivovníku evropského 20 mg() příznivě ovlivňuje udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a pomáhá také s krevním tlakem,
 • extrakt z hlohu obecného a srdečníku pětilaločného (40 mg) pro normální funkci kardiovaskulárního a oběhového systému,
 • extrakt z dobromysli je antioxidant (30 mg), který posiluje slabé srdce,
 • extrakt z jasanu ztepilého (20 mg) pro lepší výsledky krevního tlaku.
Kardilus jednorázové balení

Kardilus jednorázové balení

Jednorázové balení vychází aktuálně na 699 Kč a obsahuje 60 tablet. Jedno takové balení vydrží na jeden měsíc pravidelného užívání. Čím déle produkt užíváte, tím i získáváte lepší účinnost.

Kardilus měsíční předplatné balení

Kardilus měsíční předplatné

Prodejce nabízí netradiční prodejní tah v podobě měsíčního předplatné, které vychází na 599 Kč. Nejenže na jednom balení ušetříte 100 Kč, ale budete pravidelně zásobováni.

Pro koho je Kardilus vhodný?

Bylinky pro podporu zdraví používaly už i naše babičky. Doplňky stravy plné extraktů z darů přírodu jsou skvělou volbou, pokud hledáte alternativní způsob, jak posílit slabé srdce a zároveň podpořit vaše zdraví.

Pokud je vám přes 30-let a často trpíte bolestí hlavy, únavou, nebo vám srdce bije nepravidelně, možná máte potíže s krevním tlakem. Kardilus je vhodný pro všechny dospělé osoby, které bojují s vysokým tlakem, nebo slabým srdcem a chtějí zlepšit činnost kardiovaskulárního systému, nebo posílit normální funkci cév.

TIP: Co jíst při vysokém cholesterolu? Ukážeme vám tipy, které vám pomůžou dostat jeho hodnoty pod kontrolu.

Kardilus aneb přírodní pomoc pro zdraví vašeho srdce

Kardilus je velmi oblíbeným doplňkem stravy hlavně kvůli skvělým výsledkům na zdraví srdce a cév. Díky obsahu správného poměru všech látek, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a regulovat vysoký krevní tlak.

Tobolky Kardilusu podporují normální funkci srdce a cév, a navíc mají protizánětlivé účinky. Díky tomu Kardilus efektivně podporuje snížení rizika srdečních onemocnění. Jaké další pozitivní přínosy vám přinese pravidelné užívání Kardilusu?

 • Kardilus může pomoci snížit vysoký krevní tlak díky svým přírodním složkám, které podporují zdraví srdce a cév.
 • Extrakt z olivovníku obsažený v Kardilusu může pomoci snížit hladinu cholesterolu v krvi, a tak snížit riziko srdečních onemocnění.
 • Kardilus obsahuje extrakty z hlohového květu, které mohou podpořit zdraví srdce a pomoci posílit slabé srdce.
 • Kardilus obsahuje antioxidanty, které mohou pomoci chránit buňky před poškozením způsobeným volnými radikály.
 • Kardilus může pomoci podpořit zdraví cév a krevního oběhu díky svým aktivním složkám.
 • Kardilus může pomoci udržet normální hladinu cukru v krvi.

Jaké je dávkování a jak užívat Kardilus?

Jak užívat Kardilusu?

Doplněk stravy Kardilus je ve formě tvrdých tablet. Takže je jeho užívání velmi pohodlné a rychlé. Doporučenou denní dávku, která je 2 tablety, si můžete rozdělit a brát jednu tabletu ráno a druhou večer.

Pokud náhodou zapomenete, můžete užít i 2 tablety najednou. Tabletky zapijte dostatečným množstvím čisté vody. Vždy dodržujte doporučené denní dávkování a také pokyny užívání. Ty najdete přímo na obalu výrobku, případně v příbalovém letáku.

Vedlejší účinky u Kardilusu nečekejte

Kardilus je doplněk stravy na vysoký krevní tlak a slabé srdce, který obsahuje především složky přírodního původu. Proto při jeho správném dávkování a užívání jsou jeho rizika minimální. V průběhu testování u našich čtěnářů, nevznikly žádné vedlejší účinky.

Nicméně, jako u každého doplňku stravy, může dojít k nežádoucím účinkům, pokud trpíte alergií na nějakou potravinu, nebo některou přírodní látku. Pokud víte, že máte na některé bylinky, nebo přírodní extrakty alergii, nezapomeňte se před jeho užíváním seznámit s jeho složením.

TIP: Jak poznat vysoký cholesterol? Těchto 5 příznaků vám napoví. Budete překvapeni, co všechno může být signálem jeho zvýšené hladiny v krvi.

Kardilus recenze: vyplatí se investice do Kardilusu?

Naše Kardilus recenze by nebyla úplná, kdybychom v ní nezahrnuli také hodnocení zákazníků. Proto jsme se zeptali našich pravidelných čtenářů, kteří vyzkoušeli Kardilus, aby se s námi podělili o zkušenosti s tímto doplňkem stravy na slabé srdce a vysoký tlak. Jak byli s Kardilusem spojeni?

„Celý život jsem pracoval na vysokých pozicích. Stres a špatná životospráva si vzali svoji daň a teď mě trápí slabé srdce. Začal jsem užívat Kardilus a cítím se daleko líp. Mám víc energie a také chuti do života.“ – Petr, 65 let, Ostrava

„Řešil jsem, jak snížit cholesterol. Nemám totiž rád chemické prášky, a proto jsem hledal doplněk stravy, který bude mít přírodní složení. Našel jsem Kardilus a hned si ho objednal. Bral jsem ho delší dobu a z mých lepších výsledků byla i moje doktorka překvapená. Rozhodně ho doporučuji.“ – Robert, 32 let, Pardubice

„Už delší dobu bojuju s vysokým krevním tlakem. Být mámou, a ještě mít kariéru je totiž fyzicky a psychicky náročné. Kamarádka mi doporučila prášky Kardilus. Musím říct, že už mě tak často nebolí hlava a už nejsem tolik vyčerpaná. Tlak se zlepšil, stejně jako moje nálada. Kardilus rozhodně doporučuji, sama si ho znovu objednám.“ – Monika, 49 let, Praha

Veřejné zkušenosti uživatelů Kardilus

Veřejně dostupné zkušenosti uživatelů Kardilus

Kdo nesmí užívat doplněk stravy Kardilus?

Kardilus není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Jak už jsme zmínili výše, Kardilus je určený pro dospělé, proto ho nesmí užívat děti a dospívající. Pokud pravidelně užíváte léky, nebo máte nějaké zdravotní problémy a léčíte se s některým onemocněním například kardiovaskulárního systému, cévního systému, nebo oběhové soustavy, je vhodné se o užívání Kardilusu poradit s lékařem. Kardilus obsahuje extrakty z rostlin a bylin, pokud jste přecitlivělí na některé složky, pozorně si přečtěte složení, abyste se vyhnuli případné alergické reakci.

FAQ – Nejčastější dotazy k doplňku stravy Kardilus

Naše recenze na Kardilus by měla obsahovat veškeré informace, proto níže odpovíme na vaše nejčastější dotazy. Pokud vám nějaká informace v naší recenzi chybí, budeme rádi, když jej napíšete do komentářů pod článek.

Pro koho je vhodný Kardilus?

KARDILUS představuje ideální volbu pro muže i ženy ve věku od 30 let do 80 let, kteří chtějí podpořit svůj kardiovaskulární systém, posílit srdce, cévy, snížit vysoký krevní tlak a vysoký cholesterol.

Kdy očekávat účinky?

Dle našich zkušeností vycházející z testů, lze první účinky očekávat cca po dvou až třech týdnech pravidelného užívání. Vyšší účinnosti dosáhnete při dlouhodobější užívání.

Mohu Kardilus užívat dlouhodobě?

Ano, přípravek je určený právě pro dlouhodobé užívání, kdy postupně účinnost sílí.

Zaznamenali jste nějaké vedlejší účinky?

Ne. Ani my v redakci ani čtenáři, kteří nám pomáhali s testováním, nezaznamenali žádné vedlejší účinky. Avšak alergici by si měli vždy pročíst kompletní složení, aby nedošlo k elegické reakci.

Jak snížit krevní tlak a posílit slabé srdce? Vyzkoušejte Kardilus

Přírodní přípravek Kardilus představuje jednoduchou avšak účinnou metodu, jak snížit cholesterol, nebo jak snížit vysoký krevní tlak a posílit slabé srdce přirozenějšími způsobem než chemickými léky.

Obsahuje přírodní extrakty, které přirozeně harmonizují činnost kardiovaskulárního systému. Kardilusu efektivně podpoří zdraví vašeho srdce a cév a pomáhá regulovat vysoký krevní tlak.

Pamatujte však, že se jedná pouze o doplněk stravy. Pro snížení rizika srdečních onemocnění je důležité dodržovat také zdravý životní styl a věnovat se nějakému aktivnímu pohybu. Proto zkuste do vašeho denního režimu zařadit pravidelnou fyzickou aktivitu, zapracujte na vašem jídelníčku a zbavte se zlozvyků, jako je pravidelné pití alkoholu.

Pokud však vaše problémy s vysokým krevním tlakem, bušením srdce, nebo bolestí na hrudi nepřejdou ani po změnách ve vašem životním stylu, rozhodně kontaktujte vašeho lékaře.