Noxilus recenze: Ideální doplněk pro spánek bez přerušení

Stále se snažíte najít způsob, jak si vychutnat ten opravdový, nezrušený spánek, který by vám každé ráno dodal novou a dostatečnou dávku energie? Než si řeknete, že jste už vyzkoušeli vše a nic nefungoval, objevte sílu Noxilus a možná, že se konečně dočkáte spánku, po kterém tak toužíte.

V následující Noxilus recenzi se dozvíte, jak tento jedinečný doplněk stravy může revolučně změnit váš spánkový režim a celkovou pohodu. Abychom mohli být co nejvíce objektivní, požádali jsme naší redaktoru Beatu Börová, aby Noxilus užívala alespoň dva měsíce. Jak to dopadlo vám právě odhalí naše Noxilus recenze.

Co je Noxilus a kdo za přípravkem stojí?

NOXILUS patří do portfolia PRIMULUS Group, založené v roce 2015. Jedná se o značku, jejž je součástí širší nabídky produktů, mezi něž patří Primulus, Kloubus, Feminus, Kralux, Nicelis a Veganus. PRIMULUS Group se věnuje i vývoji doplňků stravy zaměřených na zlepšení kvality spánku, což je pro zdraví nezbytné. Jedním z takových produktů je Noxilus.

Produkce Noxilusu probíhá v českých partnerských závodech, kde jim jde především o kvalitu a bezpečnost jejich produktů. Noxilus se může pyšnit obsahem 14 aktivních složek, které efektivně napomáhají k odpočinku a relaxaci.

Jeho výhody zahrnují:

 • Podporu hlubokého a klidného spánku
 • Optimalizaci hluboké spánkové fáze a REM fáze
 • Složky jako hořčík, l-theanin a apigenin
 • Posílení funkce nervové soustavy
 • Podporu celkové relaxace a uvolnění

Pro koho je Noxilus vhodný?

Komu se může přípravek Noxilus hodit?

Noxilus jakožto přírodní doplněk stravy vyrobený v České republice, je opravdu v nádherném designu, ale především má vliv na vysoce kvalitní spánek a zlepšuje usínání. Výrobce tvrdí, že Noxilus efektivně zkracuje dobu potřebnou k usnutí, zvyšuje kvalitu spánku poskytováním hlubšího a stabilnějšího odpočinku s minimem převalování. Dle zkušeností naší testující Beaty, Noxilus splňuje přesně to, co samotný výrobce prezentuje.

Výhodou je, že Noxilus také pomáhá redukovat pocit únavy a vyčerpanosti, podporuje relaxaci a duševní pohodu. Navíc přispívá k lepšímu soustředění a zlepšení kognitivních funkcí.

Proč chtít zlepšit spánek?

Špatný spánek může vážně narušit náš denní režim a ve finále celkové zdraví.

 • Ovlivňuje naši náladu
 • snižuje schopnost soustředění a produktivitu
 • zvyšuje pocit únavy a vyčerpání
 • přispívá k rozvoji závažných zdravotních problémů, jako např. vysoký krevní tlak nebo diabetes

Proto je také kvalitní spánek zásadní pro naše celkové zdraví a pocit pohody. Není to jen o tom chodit včas spát, ale aby váš spánek byl hluboký a opravdu odpočinkový, musíte k němu přistupovat zodpovědně. Mnoho tipů, jak zlepšit spánek a usínání nebo jak zvýšit melatonin jsme probírali v předchozích článcích. Podpořte zdravý spánek komplexními vitamíny, jako má Noxilus a dodržujte spánkovou hygienu.

Noxilus ukázka produktu pro lepší spánek

Je Noxilus složení bezpečné a účinné?

Noxilus obsahuje širokou kombinaci účinných látek, které byly důkladně zkoumány a jsou podpořeny vědeckými studiemi (myslíme ti jednotlivé složky). Jednou z těchto látek je apigenin, flavonoid nacházející se v bylinách s uklidňujícími účinky, který napomáhá snadnějšímu usínání.

Dalším klíčovým složením v Noxilus je hořčík bisglycinát, což je forma hořčíku s vysokou biologickou dostupností, jejž je zásadní pro uvolnění svalstva a regulaci spánkového cyklu. Třetí důležitou složkou je L-theanin, aminokyselina s relaxačními a antistresovými účinky, která podporuje kognitivní funkce. Další látky obsažené ve složení Noxilus naleznete níže i s popiskem, jak daná látka na tělo účinkuje.

 • Kustovnice čínská (Lycium sinense): Má adaptogenní účinky, které pomáhají tělu zvládat stres, podporují klidný spánek, snižují úzkost a zlepšují náladu.
 • Kopretina řimbaba (Tanacetum parthenium): Zefektivňuje relaxaci a má protizánětlivé účinky, což je přínosné při migrénách a bolestech hlavy. Dále také pozitivně ovlivňuje trávení.
 • Mučenka pletní (Passiflora incarnata): Je známá pro své anxiolytické účinky, které pomáhají snižovat úzkost a nervozitu, a má také mírně sedativní účinky.
 • Chmel otáčivý (Humulus lupulus): Jeho relaxační a sedativní účinky podporují klidný spánek a pomáhají při úzkosti.
 • Kozlík lékařský (Valeriana officinalis): Má sedativní účinky, které uvolňují svaly a podporují klidný spánek, zároveň přispívá k duševní pohodě.
 • Meduňka lékařská (Melissa officinalis): Podporuje relaxaci, má sedativní účinky a pomáhá při úzkosti a stresu.
 • Glycin: Tato neesenciální aminokyselina funguje v mozku jako neurotransmiter, což usnadňuje klidný spánek a snižuje úzkost.
 • Inositol: Jde o cukerní alkohol se podílí na regulaci nálady a spánku a má antidepresivní účinky.
 • L-Tryptofan: Jedná se o esenciální aminokyselinu, která je prekurzorem serotoninu a melatoninu, zlepšuje náladu a pomáhá při nespavosti.
 • L-theanin: Poměrně známá aminokyselina zlepšující náladu, ale zároveň snižuje úzkost a podporuje kognitivní funkce.
 • Hořčík: Podporuje klidný spánek, relaxaci a má protiúzkostné účinky.
 • Draslík: Přispává k normálnímu fungování nervového systému a svalů a reguluje krevní tlak.
 • Zinek: Má účinky v podobě posílení imunitního systému a podporuje hojení ran, má také kladný vliv na kognitivní funkce.
 • Vitamín B6 (pyridoxin): Podporuje normální fungování nervového systému, pomáhá při únavě a vyčerpání, a zlepšuje metabolismus homocysteinu.

Jaká je cena Noxilus a jaké nabízí balení?

Společnost bohužel zatím nezavedla věrnostní program nebo měsíční předplatné, jako má například Primulus, ale aspoň nabízí výhodnější balení svých produktů. Jedno balení Noxilus je k dispozici za 899 Kč, které vydrží zhruba na 20 sladkých nocí.

Při zakoupení dvou balení zaplatíte 1798 Kč a získáte dopravu zdarma, ale nezískáte nižší cenu za jedno balení, jak jsme zvyklí u jiných přípravků. Nejatraktivnější je však nabídka tří balení za 2 697 Kč, kde třetí balení získáte zdarma, neplatíte za dopravu a celkově ušetříte 899 Kč. Jedno balení vás pak vyjde pouze na 674 Kč.

I když společnost nemá fyzickou prodejnu, její produkty jsou snadno dostupné online přes oficiální e-shop a mohou být doručeny přímo na vámi zvolenou adresu.

Noxilus dávkování: Užívejte jej denně, pro zvýšení účinků

Do vody (cca 150 ml) vsypte 4 odměrky NOXILUSU a důkladně jej zamíchejte, poté vypijte. Doporučené maximální denní množství jsou 4 odměrky, ale v případě potřeby můžete dávky snížit na 2 až 3 odměrky. Noxilus, jako každý doplněk stravy není vhodný dětem, těhotným a kojícím ženám.

Jak NOXILUS hodnotí samotní uživatelé?

Jak Noxilus hodnotí naše redaktora, která jej užívala?

Když jsem poprvé uviděla krabičku s Noxilusem, byla jsem příjemně překvapena vůní a celkovým vzhledem, protože fialovou barvu miluji. Co se týče vůně, byla nádherná, bylinková. Řekla bych, že Noxilus voní nádherně, jemně a sladce, s nádechem bylinek a špetkou květin.

Barva nápoje mě sice na začátku trochu zaskočila, a před prvním ochutnáním jsem měla obavy, že mi nebude chutnat, ale nakonec byl velmi dobrý. Je dost sladký, což mi nevyhovuje u nápoje, takže si ho jen více naředím vodou. Chuť mě příjemně překvapila, připomíná mi trochu ledový čaj.

Po zhruba dvou týdnech jsem zaznamenala změny v kvalitě mého spánku, který jsem monitorovala pomocí chytrých hodinek. Dle nich se mi REM spánek zvýšil cca o 20% a dříve jsem i usínala. Rána prožívám mnohem příjemněji, protože se necítím tak unavená, jako před užíváním a během dne mám výrazně více energie.

Noxilus mě skutečně nadchl a musela jsem ho doporučit mojí mamince, která už dlouhodobě má problémy se spánkem. Dle ní je to prý „zázrak“! Už po prvním týdnu mi volala, plná radostí, že tak dobře nevyspala strašně dlouho. Aspoň vím, co ji budu kupovat na vánoce a narozeniny 😊 Noxilus si musíte koupit už jen kvůli fialové barvě. Ne, vážně! Osobně bych ho doporučila každému, kdo má například narušený spánkový režim z důvodu nočních směn nebo těm, co mají problémy s usínáním a spánkem.

Noxilus zkušenosti: Co na přípravek pro lepší spánek a usínání říkají uživatelé?

Níže naleznete galerii obrázků se svědectvími od skutečných uživatelů, kteří vyzkoušeli Noxilus. Tyto osobní zkušenosti a příběhy vám poskytnou autentický pohled někoho jiného, než ten kdo píše recenzi. Prozkoumejte, jak o Noxilusu mluví ostatní.

Zkušenosti uživatelů s NOXILUS pro lepší spánek a usínání

FAQ aneb nejčastější dotazy k přípravku pro zdravý a kvalitní spánek

Možná máte otázky, které v Noxilus recenzi nebyly zodpovězeny, nebo se chcete podělit o své zkušenosti. Níže jsme sestavili sekci s častými dotazy a odpověďmi, kde najdete další podrobnosti o tom, jak Noxilus může pomoci zlepšit váš spánek.

Máte-li další dotazy nebo si chcete vyměnit názory a zkušenosti, neváhejte se zapojit do diskuse v komentářích níže. Vaše zpětná vazba a názory mají pro nás a naše čtenáře velkou hodnotu!

Jak rychle pocítím účinky Noxilus?

Účinky Noxilus se obvykle projeví mezi 30 a 60 minutami po požití, avšak to může záviset na vaší tělesné hmotnosti, tom, co jste předtím jedli či pili a na vaší aktivitě. Přesto s plným rozvinutím účinků spíše počítejte za 1 až 2 týdny pravidelného užívání.

Proč je Noxilus účinný?

Noxilus je účinný díky své jedinečné směsi vitamínů, minerálů, aminokyselin a bylinných extraktů, které mají prokázaný vliv na zlepšení kvality spánku, usnadnění usínání, snižování únavy a vyčerpání. Taktéž látky mají pozitivní vliv na odbourávání stresu.

Kdy a jak se Noxilus užívá?

Noxilus užívejte ideálně 30 minut před ulehnutím do postele. Smíchejte 4 zarovnané odměrky (1 dávka) v přibližně 150 ml vody a vypijte jej. Dávku můžete snížit na 3 nebo 2 odměrky, pokud to situace vyžaduje. Denně neužívejte více než 4 odměrky!

Může být Noxilus návykový?

Noxilus není návykový. Přesto si na skvělý spánek při užívání NOXILUS, který produkt poskytuje, můžete snadno zvyknout.

Jaká jsou doporučení a upozornění k užívání Noxilus?

Noxilus není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nezapomeňte dodržovat doporučené dávkování a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy.

Jak správně skladovat doplňky stravy?

Většina přírodních přípravků aneb doplňků stravy by se měla skladovat v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Vždy je samozřejmě ukládejte mimo dosah dětí!

Zdroje použité při vytváření recenze:

 • https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4394901/
 • https://www.sciencedirect.com/topics/biochemistry-genetics-and-molecular-biology/lycium-chinense
 • https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6472148/