O našem projektu STOLETÉ SRDCE

Pokud vás zaujaly naše stránky o cholesterolu a chcete se dozvědět, proč tento projekt vznikl a jak, pak jsme pro vás připravili pár vět o projektu STOLETESRDCE.CZ

Nepřehlédněte:

Proč zrovna STOLETESRDCE?

Brand „Stoleté srdce“ vznikl náhodně, ale i cíleně. Projekt o cholesterolu byl na papíře už dlouhodobě, jen realizace byla složitější. Jméno vzniklo na základě důsledků vysokého cholesterolu. Což jsou hlavně mrtvice, infarkty a ucpané cévy.

Tento projekt rovněž vznikl na podporu lidem, kteří mají vysoký cholesterol, jelikož několik přátel na tuto chorobu zemřelo.

Tvoříme recenze ze skutečných testů

Chceme vždy našim čtenářům dodávat, co nejpřesnější informace a výsledky, proto spolu s vybranými čtenáři testujeme různé produkty a léky. Protože chceme velmi přesné výsledky k psaným recenzím, musí nechat produkt otestovat minimálně na 10 lidech, jelikož každý má jiný životní styl a organismus.

Samozřejmě i ty se můžeš přidat k testování produktů, stačí se nám ozvat a projít menším výběrovým řízením, jelikož produkty získáš od nás ZDARMA.

Vysoký cholesterol je tichý zabiják

Pocházíme z vesnice, kde se moc nedbalo na zdravý životní styl. Pivo, grilovačky, cigarety a špatné stravování bylo na denním pořádku, ale bohužel se to velmi negativně projevilo na několika přátelích a někteří už mezi námi nejsou.

Vysoký cholesterol má sice nějaké hlavní příznaky, ale nejsou bohužel tak patrné, jako například, když vás bolí nějaký zub, zde dokážete rozeznat, že se něco děje. U vysokého cholesterolu bohužel ne. Existují určité hlavní příznaky a domácí testy, avšak se musí na to člověk zaměřit, což dělá málo lidí.

Jak fungujeme a kam směřujeme?

Za projektem stojí Jiří Šindler se svou manželkou Miriam, kteří se starají o recenze, testy a články. Dále je tady Patrik Zapletal, který je v pozadí, ale bez něj by byl projekt stále jen na papíře. Stará se o technické a marketingové záležitosti.

Jelikož jsme malý tým, vypomáháme si právě s úžasnými čtenáři, kteří nám dodávají velmi hodnotné informace a výsledky.

Našim cílem je snížit v ČR a SR úmrtí a problémy spojené právě s vysokým cholesterolem. Jako manželé jsme si prošli taktéž léčbou, ale spíše tou alternativní bez chemických látek a léků.

Jak můžete pomoci?

Budeme rádi za vaše dotazy, náměty na články a výsledky, které můžeme přiřadit na stoletesrdce.cz. Všechny tyto informace budou zase sloužit dalším čtenářům, které rovněž trápí vysoký cholesterol a rozhodli se pro změny.

Důležité je si uvědomit, že výsledků nedosáhnete laxností a čekáním. Pokud chcete snížit vysoký cholesterol, musíte opravdu chtít, ne jen o tom mluvit.