Proerecta LONG recenze: Dlouhodobá podpora erekce a libida

Hledáte způsob, jak si užít intimní chvíle bez obav z problémů s erekcí? Proerecta LONG, doplněk stravy na podporu potence, může být řešením. Zajímá vás, zda vám vitamíny a minerály mohou pomoci? My jsme jej za vás otestovali v 6 měsíční kůře, abychom vám mohli předat ty nejpodrobnější informace.

Bohužel s přibývajícím věkem, zvláště u mužů nad 30 let, může docházet k postupnému snižování hladiny testosteronu, který má výrazný vliv na funkčnost erekce. Pokud se k tomu přidají další problémy v podobě zdravotních obtíží, jako je cukrovka, deprese nebo vysoký krevní tlak, pak je na problém ještě více zaděláno.

Horší je, že muži mají obavy z návštěvy lékaře, kvůli tak intimními problému, proto není překvapením, že mnozí muži se v takových situacích obrací na doplňky stravy dostupné bez lékařského předpisu. Proerecta LONG je právě jedním tím řešením, které si oblíbilo poměrně hodně našich čtenářů.

Co to je Proerecta LONG a kdo stojí za vývojem?

Proerecta LONG je jeden z přípravků na zlepšení erekce, pocházející z ČR od společnosti eMarkets, která se prodejem přípravků pro muže věnuje od roku 2010. Své přírodní doplňky stravy prodávají jak v ČR, tak i na Slovensku. Jejich prestiž a účinnost přípravků je prověřena více než 70 000 zákazníky, jimž prodali přes 200 000 balení.

Proerecta LONG je určený primárně pro starší muže, jelikož podporuje erekci z dlouhodobého hlediska a je dostupný bez lékařského předpisu. Tyto prášky na erekci podporují nejen sexuální prožitky, ale také celkové sexuální zdraví. Proerecta Long je určen pro muže, kteří hledají dlouhodobého pomocníka na zlepšení erekci, podporu testosteronu a libida.

Pravidelné užívání Proerecta LONG přispívá k udržení normální hladiny testosteronu a jako bonus má pozitivní vliv na plodnost. To může být pro muže ve vyšším věku klíčové, pokud mají zájem o početí dítěte.

Proerecta LONG jedno balení

Jedno balení

CENA: 499 Kč
CENA DÁVKY: 16,6 Kč
Počet kapslí: 60
11% slevový kód: sleva11

Proerecta LONG 2+1 ZDARMA

2 balení + 1 ZDARMA

CENA: 999 Kč
CENA DÁVKY: 11 Kč
Počet kapslí: 180
11% slevový kód: sleva11

Proerecta LONG čtyři balení

4 balení

CENA: 1 999 Kč
CENA DÁVKY: 16,5 Kč
Počet kapslí: 240
11% slevový kód: sleva11

Proerecta Long: Ideální volba pro muže hledající dlouhodobou podporu erekce

Mezi nejznámější produkty od Proerecta, patří zejména „nakopávač erekce“ Proerecta Klasik, který se zaměřuje na okamžitou podporu mikrocirkulace, erekce a libida s účinností nejpozději do 60 minut. Proerecta Long však nabízí jiný přístup, jde o dlouhodobější řešení pro muže, kteří chtějí komplexně podpořit svůj sexuální život spolu s erekcí.

Přípravek na erekci Proerecta LONG je speciálně formulován pro muže nad čtyřicet až padesát let. Díky svému unikátnímu složení, které nejen podporuje cirkulaci krve a libido, ale také celkovou vitalitu a odolnost. Jak jsme již psali výše, Proerecta Long posiluje nejen sexuální zdraví a výkonnost, ale zvyšuje také hladinu testosteronu, jejž je pro muže nezbytný.

Jako většina doplňků stravy podobného typu, mám i Proerecta Long v sobě obsažené důležité vitamíny a minerály, které přispívají k udržení celkového zdraví.

Výhody

  • Zlepšení erekce
  • Podpora sexuální výkonnosti
  • Podpora libida
  • Dlouhodobá účinnost
  • Garance na vrácení peněz
  • Dlouhodobě prodávající se produkt
  • Ideální polykací velikost pilule

NEvýhody

  • Někteří mohou namítat, že se objevují účinky a po delší době užívání, avšak Proerecta Long je určená k dlouhodobému užívání a na oplátky účinky jsou rovněž dlouhodobější. Pro krátkodobý efekt, můžeme doporučit Proerecta Klasik a Proerecta SHOT.

Očekávání od Proerecta: Realistický pohled na účinnost dle našeho testování

Jak jsme již psali výše, Proerecta je oblíbená značka na českém a slovenském trhu, jejž nabízí doplňky stravy pro muže se skutečnou účinností. Avšak je důležité mít vždy realistická očekávání. V případě tohoto doplňku stravy na podporu erekce, nezískáte okamžité výsledky, srovnatelné s dočasným „nakopávači erekce“ jako je Viagra, která je dostupná pouze na předpis.

Jelikož se jedná o doplněk stravy pro dlouhodobé užívání, s dlouhodobými výsledky, je zapotřebí jej užívat minimálně dva měsíce. Čím déle jej užíváte, tím se zvyšuje i jeho účinnost. Očekávat od něj můžete především zlepšení erekce, avšak nabízí i další benefity, které pozitivně ovlivňují nejen sexuální zdraví, ale i celkovou vitalitu a snížení únavy.

I když jeho efekt může přetrvávat několik dní, až týdnů, po jeho vysazení, pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujeme občas aspoň měsíční kůru zopakovat. Pokud hledáte spíše okamžité, ale pouze dočasné účinky v podobě zlepšení erekce, doporučujeme raději zvolit jeho sourozence Proerecta Klasik či Proerecta SHOT.

Proerecta LONG složení: Ověřené a osvědčení přírodní složení

Proerecta Long se pyšní množstvím účinných látek, které jsou zcela přírodního charakteru. Jelikož se jedná o produkt s označením doplněk stravy, je proto přípravek dostupný bez lékařského předpisu.

Nemusíte mít však obavy, že nad těmito produkty nikdo nedrží ochranou spotřebitelskou ruku. Právě naopak, takovýto doplněk stravy musí dodržovat přísná pravidla, na což dohlíží Státní zemědělská a potravinářská inspekce SZPI.

Uvnitř prášku na erekci naleznete kombinaci ingrediencí, jako jsou horská maca, extrakt hroznových jader a aminokyseliny. Dále také obsahuje široké spektrum vitamínů a minerálů, které jsou klíčové pro celkové sexuální zdraví a vitalitu. Níže se podívejte, jakou funkci jednotlivé složky nabízí.

Bylinka na erekci - Maca peruánská (Lepidium meyenii)

Maca jako Afrodiziakum

Maca je často obsažená v doplňcích na podporu erekce a je známa svými benefity v oblasti plodnosti, libida, erekce a celkového zdraví. Rovněž pozitivně ovlivňuje hormonální systém a přispívá k udržení normální hladiny testosteronu.

Aminokyseliny - Pomáhají k normální činnosti cévní soustavy

Aminokyseliny

Významnou složkou je aminokyselina citrulin, která zvyšuje tvorbu oxidu dusného, zlepšuje výkonnost a stimuluje růstový hormon. Citrulin je také užitečný při svalových bolestech a únavě. Mužům, kteří pravidelně cvičí a posilují, přijdou aminokyseliny vhod.

Extrakt z hroznových jader

Extrakt z hroznových jader

Jedná se o extrakt, jejž je bohatý na antioxidanty, chrání buňky před oxidativním stresem a také podporuje zdraví kardiovaskulárního systému, který je důležitý pro kvalitu erekce. Obsahuje vitamín E, kyselinu linolenovou a polyfeny.

.

Vitamíny D

Vitamín D

Pro celkovou vitalitu je nezbytný vitamín D, podporující obranyschopnost těla. Je také důležitý pro zdraví kostí a zubů, přičemž jeho nedostatek je častý, zvláště u lidí nad 50 let.

Zinek

Zinek

Zinek je esenciální pro mužské sexuální zdraví, protože udržuje optimální hladinu testosteronu a má pozitivní vliv na plodnost. Také pozitivně přispívá k celkové odolnosti organismu, syntéze DNA, bílkovin a udržuje zdraví kostí, vlasů, nehtů a pokožky.

Hořčí - MG

Hořčík

Proerecta Long obsahuje 65 % doporučené denní dávky hořčíku, který přispívá k energetickému metabolismu, zdraví nervové soustavy a elektrolytické rovnováze.

.

Další Vitamíny

Jak jsme již psali, Proerecta Long je tvořena komplexně, proto nabízí i řadu vitamínů, jako jsou vitamíny B komplex, C a E, které chrání buňky před stárnutím a oxidativním stresem.

Dávkování a užívání pilulek na erekci – Proerecta Long

Pro optimální výsledky, výrobce Proerecta Long doporučuje pravidelné užívání 1 až 2 kapslí denně. Ideální je konzumace jedné kapsle ráno a druhé večer. Vzhledem k velikosti kapslí a lepšímu rozložení, je nezbytné je zapít dostatečným množstvím vody či jiným NEALKOHOLICKÝM nápojem.

Pro dosažení, co nejlepšího efektu, je nezbytná vytrvalost v pravidelném užívání produktu, a to minimálně po dobu dvou až tří měsíců. Během našeho 6 měsíčního testování, jsme právě zaznamenali rozpoznatelné účinky, právě až po 1 měsíci pravidelného užívání.

Z hlediska cenové výhodnosti, je proto výhodnější zvážit nákup balení pro 120 dní, kde každé balení vyjde cca o 200 Kč levněji. Tento výhodný balíček zahrnuje 4 balení produktu a poskytuje kontinuální podporu pro udržení optimálního sexuálního zdraví.

Kde koupit Proerecta LONG nejvýhodněji?

Proerecta Long, díky svému přírodnímu složení, je dostupný bez lékařského předpisu. Proto jej najdete v mnoha lékárnách, ale pro nejlepší nabídky se vyplatí navštívit oficiální e-shop výrobce. Jedině u něj získáte řadu výhod a atraktivnější ceny.

Při nákupu přes oficiálního prodejce, získáte výhody jako množstevní slevy, diskrétní balení pro zachování soukromí, rychlé doručení až k vám domů a 30 denní garanci vrácení peněz. Ale také můžete uplatnit slevový kód, který jsme pro vás vyjednali (sleva11). Toto vše činí z oficiálního prodejce Proerecta Long ideální volbu.

Proerecta LONG jedno balení

Jedno balení

CENA: 499 Kč
CENA DÁVKY: 16,6 Kč
Počet kapslí: 60
11% slevový kód: sleva11

Proerecta LONG 2+1 ZDARMA

2 balení + 1 ZDARMA

CENA: 999 Kč
CENA DÁVKY: 11 Kč
Počet kapslí: 180
11% slevový kód: sleva11

Proerecta LONG čtyři balení

4 balení

CENA: 1 999 Kč
CENA DÁVKY: 16,5 Kč
Počet kapslí: 240
11% slevový kód: sleva11

Zkušenosti s Proerecta LONG: Co na přípravek říkají zákaznici?

Většina mužů, předtím, než si něco koupí, dlouho váhá a dohledává veškeré informace a zkušenosti. Co se týče našeho názoru na Proerecta LONG, s výsledky jsme byli velmi spokojeni. Slibovaná navýšená energie a lepší erekce s výkonnosti, se dostavila. I když první zaznamenatelné pozitivní účinky se objevily do 1 měsíce, přesto po 2 měsících byl účinnost značně silnější.

Jelikož nevytváříme první recenzi, je nám dobře známo, že můžete mít obavy z toho, že náš názor je zkresleny či zaplacený. Proto se níže můžete podívat na několik zkušeností jiných uživatelů, kteří se vyjádřili na jiných portálech nebo ve zbožových srovnávačích, jako je Heuréka.

Proerecta Long - Zkušenosti mužů z Heureka.cz

Proerecta Long – Zkušenosti mužů z Heureka.cz

Vaše nejčastější dotazy k Proerecta LONG

Opět musíme ukončit recenzi nejčastějšími dotazy, které od vás dostáváme. Tuto sekci také budeme postupně rozšiřovat, na základě vašich doplňujících dotazů. Vaše dotazy a naše odpovědi jsou cennými informacemi, pro další muže, kteří váhají s nákupem. Proto budeme rádi, když své dotazy, ale i zkušenosti napíšete do komentáře pod tímto článkem.

Bude Proerecta Long účinná pro mě?

Podle zkušeností uživatelů, Proerecta Long efektivně napomáhat ke zlepšení erekce. Důležité je však dodržovat doporučené dávkování a být trpělivý. Většina mužů pozoruje výsledky během 1–3 měsíců pravidelného užívání.

Má Proerecta Long vedlejší účinky?

Díky svému čistě přírodnímu složení, jsou vedlejší účinky minimální, což činí Proerecta Long vhodným řešením na podporu erekce bez nutnosti lékařského předpisu.

Co dělat, když nevidím výsledky ihned?

I když někteří uživatelé hlásí výsledky již po měsíci, je doporučeno vyčkat alespoň 2-3 měsíce pro konečné zhodnocení funkčnosti, což vyplývá i z našich zkušenostech s podobnými produkty a zpětné vazbě od ostatních mužů.

Je opravdu dostupná bez předpisu?

Ano, Proerecta Long je volně dostupná díky svému přírodnímu složení, bez nutnosti lékařského předpisu. Můžete ji snadno zakoupit online přes oficiálního prodejce nebo v lékárnách, kde však musíte počítat s mírně vyšší cenou a nebude moc využít náš slevový kupón (sleva11).

Co dělat, pokud mi užívání nesvědčí?

V případě problémů, jako jsou alergické reakce, je doporučeno přípravek přestat užívat a konzultovat další kroky s lékařem. Přestože je složení přírodní, mohou se vyskytnout alergie na jeho složky právě u alergiků. Vždy je vhodné si u každého přípravku a doplňku stravy pročíst důkladně jeho složení.