Proerecta SHOT recenze: Chutný a výkonný nápoj na zlepšení erekce

V dnešní uspěchané době plné stresu a nároků na výkon hledají muži řešení, jak udržet své sexuální zdraví na optimální úrovni. Proerecta SHOT přichází na trh jako odpověď na tuto potřebu.

Tento průkopnický doplněk stravy, který kombinuje přírodní složky s nejnovějšími vědeckými poznatky, nabízí mužům způsob, jak zlepšit svou sexuální výkonnost a zdraví.

Co to je Proerecta SHOT?

Cílem produktu Proerecta SHOT je poskytnout mužům komplexní podporu jejich sexuálního zdraví, výkonnost a především erekce. Díky unikátnímu složení a synergetickému působení jednotlivých ingrediencí se Proerecta SHOT zaměřuje na zlepšení erekce, zvýšení sexuální výdrže a podporu celkové pohody mužů.

Jeho hlavní předností je, že nejde o prášky na erekci, které jsou tradiční, ale jde o tekutou formu přípravku ve formě chutného nápoje. Nejenže Proerecta SHOT nemusíte zapíjet jako pilulky, ale především nabízí rychlejší vstřebatelnost a účinky můžete pocítit už do 30 minut.

Jaké účinky a výhody nabízí Proerecta SHOT drink na erekci?

Nyní si podrobněji rozebereme hlavní výhody a účinky přípravku na erekci Proerecta SHOT. Tento nakopávač erekce využijí samozřejmě muži, které trápí problémy s erekcí, ale také mladší muži, kteří chtějí být lepšími a výkonnějšími milenci.

Zlepšuje průtoku krve do penisu

Proerecta SHOT obsahuje složky jako L-arginin a Ginkgo biloba, které zlepšují průtok krve a podporují vazodilataci. Tím je umožněno lepší zásobení penisu krví a rozšíření cév, to následně ke zlepšení erekce a délky trvání.

Zlepšuje sexuální výdrž, výkonnost a libido

Složky, jako je ženšen a kotvičník zemní, jsou známé svými adaptogenními a tonizujícími vlastnostmi. Pomáhají zlepšit sexuální výdrž, energii ale také zvyšují chuť na sex. Umožňují tak mužům zlepšit jejich a vydrž déle, než dojde k ejakulaci. Tím se i zvyšuje intenzita orgasmu

Zvyšuje hladiny testosteronu

Kotvičník zemní neboli Tribulus terrestris hraje klíčovou roli v produkci a regulaci testosteronu, který je nezbytný pro mužské sexuální zdraví a rysy. Díky zvýšené hladiny testosteronu, může vést k lepší sexuální touze, výkonnosti a zlepšení plodnosti.

Zlepšuje činnost cév a přispívá k normálnímu krevnímu tlaku

Díky antioxidantům, jako je hroznový extrakt, Proerecta SHOT přispívá k normální činnosti cévního systému a k normálnímu krevnímu tlaku. Tímto dochází ke zlepšení průtoku krve do penisu, to následně vede k lepšímu a delšímu ztopoření penisu.

Podporuje produkci oxidu dusnatého

L-arginin je základní složkou pro syntézu oxidu dusnatého, který je důležitý pro řadu fyziologických procesů, včetně udržování erekce. Zlepšení produkce oxidu dusnatého napomáhá udržet zdravou, silnou erekci a zlepšit sexuální zážitek a intenzitu orgasmu.

Výhody prodejte, které nikde jinde nezískáte

Rozhodně doporučujeme nakupovat u oficiálního prodejce, nikoliv lékárně (pokud nepotřebujete přípravek na erekci rychle), Nejenže získáte výhodnější cenu, ale další výhody, jako je 30 denní garance vrácení zboží, možnost reklamace a nebudete moc využít námi vyjednaný 11% slevový kupón (sleva11). V lékárně také nezískáte lepší cenu při nákupu více balení. Oficiální prodejce nabízí množstevní slevy, které se rozhodně vplatí využít.

Pokud jste viděli naší předchozí recenzi k práškům na erekci bez předpisu Proerecta Klasik, mohli jste si všimnout, že účinky jsou totožné jako u Proerecta SHOT. Jde o totožný produkt na erekci, s tím však, že Proerecta SHOT je v tekuté formě a nabízí rychlejší vstřebatelnost. Proto jej možná také volí více mužů.

Proerecta SHOT je ideálním nakopávacím doplňkem pro muže, kteří hledají efektivní a přírodní řešení ke zlepšení erekce a výkonnosti. Nejenže tekutá forma nabízí rychlejší vstřebatelnost, ale můžete očekávat silnější a delší erekce, zvýšenou sexuální touhu a zlepšenou výkonnost.

Jaká je cena Proerecta SHOT a velikosti balení?

Jak jsme již nakousli výše, oficiální prodejce Proerecta SHOT nabízí svým zákazníkům množstevní slevy. Můžete si zakoupit buď 4 lahvičky za 599 Kč (1 lahvička 150 Kč) nebo 8 SHOTŮ za 999 Kč (1 lahvička za 124 Kč).

Nejvýhodnější balení v přepočtu na jednu lahvičku je poslední verze s 16 lahvičkami za 1699 Kč, kdy jeden SHOT vyjde na 106 Kč a získáte dopravu ZDARMA. Pokud použijete námi vyjednaný slevový kód (sleva11), ušetříte na celkovém nákupu 11%.

Proerecta SHOT - 4 SHOTY

Proerecta SHOT – 4 dávky

Cena: 599 Kč
Cena 1 dávky: 150 Kč
Ušetříte: 0 Kč
11% slevový kód: sleva11

Proerecta SHOT - 8 SHOTŮ

Proerecta SHOT – 8 dávek

Cena: 999 Kč
Cena 1 dávky: 124 Kč
Ušetříte: 199 Kč
11% slevový kód: sleva11

Proerecta SHOT - 16 SHOTŮ

Proerecta SHOT – 16 dávek

Cena: 1 699 Kč
Cena 1 dávky: 106 Kč
Ušetříte: 697 Kč
11% slevový kód: sleva11

Složení Proerecta SHOT: Přírodní ingredience pro maximální podporu sexuálního zdraví

Proerecta SHOT obsahuje unikátní kombinaci přírodního složení, které byly pečlivě vybrány na základě jejich účinnost. Zcela se podobá práškům na erekci Proerecta KLASIK. Společná kombinace složení tvoří synergii, která zajišťuje maximální účinnost a výsledky.

  • L-arginin (200 mg) a L-Citrulin (200 mg): Základní aminokyseliny pro syntézu oxidu dusnatého, která pomáhá rozšiřovat krevní cévy a zlepšovat průtok krve.
  • Ženšen (100 mg): bylinka využívající po tisíciletí v asijské medicíně, která má silné adaptogenní a tonizující vlastnosti. Ženšen napomáhá zlepšovat sexuální výdrž a přirozeně podporuje sexuální zdraví.
  • Kotvičník zemní (105 mg): jde o velmi známou a hojně využívající bylinku v doplňcích stravy, protože zvyšuje hladinu testosteronu, který je nezbytný pro pevnou erekci.
  • Hroznové semínka extrakt (100 mg): Přispívá k normálnímu krevnímu oběhu, pomáhá rozšiřovat cévy, podporuje průtok krve do penis a zlepšuje fyzickou výkonnost.
  • Extrakt rozchodnice růžové (50 mg): Bylinka pocházející z ČR, která působí jako adaptogen ten pomáhá tělu se vypořádat s únavou a stresem.

Společně tvoří tyto složky silnou formuli, která poskytuje mužům komplexní podporu sexuálního zdraví a pomáhá jim dosáhnout lepší sexuální výkonnosti a spokojenosti. Proerecta SHOT je tedy ideální volbou pro muže, kteří hledají přírodní a efektivní řešení ke zlepšení erekce a výkonnosti.

Proerecta SHOT je vyroben s ohledem na nejvyšší kvalitu a bezpečnost, a to díky pečlivému výběru surovin a přísným kontrolám během výroby. Využijte sílu, dobře kombinovaného složení pro posílení svého sexuálního zdraví, erekce, a výkonnosti, aniž byste se museli obávat vedlejších účinků či zdravotních komplikací.

Proerecta SHOT - Drink s přírodním složením na zlepšení erekce

Dávkování a užívání Proerecta SHOT: Jednoduchý a pohodlný způsob

Proerecta SHOT přináší snadný a praktický způsob, jak jej užívat. Díky tomu, že je v lahvičkách Proerecta SHOT chutný nápoj, je užívání snadně a nic nemusíte zapíjet, jako u pilulek.

Způsob podávání

Stačí otevřít lahvičku a vypít její obsah minimálně 30 minut před sexuální aktivitou. Díky tomu, že jde o tekutou formu, je jeho vstřebatelnost cca o 50% rychlejší, než u klasických tabletek. Bohužel se tato výhoda značně odráží na cenně jedné dávky.

Bezesporu jde o velmi kvalitní přípravek na erekci, proto také obsadil 3 pozici, i když by měl na první místo v našem žebříčku v online srovnávači, ale cena nás znepokojuje.

Doporučená dávka

Aby byla zajištěna optimální účinnost drinku na erekci, doporučuje se užívat jednu dávku (jeden shot) před sexem nebo i masturbací. Jedna dávka poskytuje optimální množství aktivních složek, které jsou potřebné pro pevnější a delší erekci. Délka účinků trvá cca 3-4 hodiny, dle našeho testování s vybranými čtenáři.

Nejde o žádný magický nápoj, který vám erekci okamžitě nastartuje erekci, stále je potřeba stimulace či dráždění, aby se účinky nastartovaly. Ani Viagra tohle nedokáže, která se tak prezentuje v mnoha filmech.

Proerecta SHOT je efektivní řešením, pokud chcete rychle zlepšit erekci a podpořit svou výkonnost a délku pohlavního styku. Tento i podobné přípravky dnes nevyužívají starší muži, kteří již nemají pevnou erekci nebo ji nedokážou udržet. Čím dál častěji si je kupují mladí muži (starší 18 let!), aby podpořili svou výkonnost a byli neodolatelnými partnery milenci.

Proerecta SHOT zkušenosti uživatelů a našich čtenářů

Otestovat jednotlivé přípravky na podporu erekce je skutečně zdlouhavý proces, jelikož je nemůžeme kompletně zhodnotit do jednoho týdne. Každý doplněk stravy testujeme zvlášť, s odstupem minimálně jeden měsíc. Pokud jde například o prášky na erekci určené k dlouhodobému užívání a dlouhodobým výsledkům, pak je testujeme minimálně 3 měsíce.

Abychom byli objektivní, vždy požádáme některé naše čtenáře, aby nám napsali svou zkušenost a my jim za to testovací doplňky stravy zašleme zdarma. Níže můžete podívat, jaké mají uživatelé a naši čtenáři zkušenosti s Proerecta SHOT.

Naše zhodnocení – Před testováním jsme hodně probírali Proerecta SHOT, protože u nás jde o unikát, díky jeho tekuté formě, který nabízí skutečně zlepšení erekce a výkonnosti. Užívání je velmi snadné a chuť nápoje je osvěžující (Nezapomeňte jej před užitím promíchat). Už před testováním nám bylo jasné, že rozklad složek a účinnost bude značně rychlejší než u tabletek.

 V redakci jsme se shodli, že jsme zaznamenali účinnost nejpozději do 30 minut, někdo i dříve. Účinky v podobě pevnější a delší erekce, rozhodně nemůžeme popřít. Ano, sice jsme už vyzkoušeli řadu přípravků na erekci, proto jsme i „nadopování“, ale mezi testováním Proerecta SHOT jsme vše vysadili na 2 měsíce (obvykle vysazujeme přípravek jeden měsíc, před dalšími testy).

Kdyby nebyla cena dávky tak vysoká, jako v porovnání s prášky na erekci, pak bychom jej na základě účinnosti zařadili na první místo v našem srovnávači prášků na erekci bez předpisu. Pokud vám tedy cena nevadí (1 SHOT kolem 100 Kč, záleží, kolik balení zakoupíte), pak rozhodně Proerecta SHOT můžeme doporučit. Během testování, ani my, ani naši čtenáři nezaznamenali žádné vedlejší účinky.

David (Hodonín, 44 let) – Dlouho jsem otálel před nákupem Proerecta SHOT, proto jsem vás také bombardoval svými dotazy. Pak jste mě zaskočili svou nabídkou, že vám napíší krátkou zkušenost a na oplátku dostanu 4 dávky k otestování. To mé rozhodování vyřešili.

Jsem velice rád, že jsem tento produkt dostal právě včas, protože jsem začal po mnoho letech randit a už jsem se necítil v plné síle. Samozřejmě jsem nechtěl zklamat partnerku, proto jsem hledal nějaké řešení. Zbytek už znáte. První sex, kdy jsem vypil Shot, byl skutečně neuvěřitelný a nepopsatelný, ale vše mu nemohu přisuzovat, protože jsem sex předtím nemněl skutečně dlouho. Byl jsem zaskočený moou výkonností, protože jsem myslel, že „píchnu a umřu“. Druhý sex se obešel bez Proerecty, ale už to nebylo tak intenzivní a erekce nebyla v plné síle.

Proto jsem také při dalším sexu včas vypil lahvičku a vše následně bylo podle mých představ. Vydržel jsem opět déle a erekce byla značně silnější. Bohužel mi partnerky odjela na pracovní cestu, proto mám ještě 2 dávky nevyčerpané, ale rozhodně připravené na další akci. Já osobně určitě Proerecta SHOT mohu doporučit.

Tomáš (Pstruží, 27 let) – Produkt Proerecta Shot jsem dostal nečekaně k otestování po mých dotazech, ale před užíváním jsem byl hodně skeptický, protože jsem takové produkty bral jako, takové placebo. Já má velký problém už od dětství, polykat nějaké tabletky. Proto mě nápoj na erekci velmi potěšil. Navíc chutná opravdu dobře.

Sice jsem neměl problémy s erekcí, ale miluju ženy a vždy jsem chtěl být ten, na kterého si po sexu vzpomenout. Prostě takový alfa samec. Kamarád mi doporučoval Kamagru, ale po zjištění, že ji jen tak neseženu nebo ji seženu, ale nelegální cestou, jsem začal hledat alternativu.

Co se týče účinnosti, byl jsem velice překvapen, co dnešní medicína dokáže. Po 45 minutách, kdy došlo na akcičku a já vypil předtím shot, jsem byl neuvěřitelně nakopnutý. Erekce byla neuvěřitelně tvrdá, měl jsem více energie, a tak o 50% jsem vydržel déle dovádět. Po této zkušenosti si na párty vždy beru jeden shot, abych byl vždy připravený v maximální síle!

Zkušenosti z Heureky s Proerecta SHOT

Zkušenosti s přípravkem na erekci Proerecta SHOT

Bezpečné užívání Proerecta SHOT: Co je třeba mít na paměti

Proerecta SHOT je založen na přírodním složení, ale přesto by měli být muži opatrní, především ti, kteří mají již nějaké nemoci, užívají nějaké léky na předpis nebo jsou alergici. Před zahájením užívání Proerecta SHOT je důležité se seznámit s následujícími bezpečnostními opatřeními:

  • Pokud máte srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, cukrovku, poraďte ohledně užívání Proerecta SHOT s lékařem.
  • V případě užívání léků na předpis, doporučujeme vaše rozhodnutí konzultovat rovněž s lékařem.
  • Proerecta SHOT není určen pro osoby mladší 18 let, těhotné nebo kojící ženy.
  • Při užívání dodržujte doporučené dávkování (1 shot/ denně) a nekombinujte jej s alkoholem.

Nejčastější dotazy a odpovědi k doplňku stravy Proerecta SHOT

Jak rychle Proerecta SHOT začne účinkovat?

Proerecta SHOT nabízí rychlou účinnost a to nejpozději do 30 minut od vypití lahvičky.

Jak často mohu užívat Proerecta SHOT?

Doporučuje se užívat jeden shot před sexuální aktivitou a nejlépe jednou za 24 hodin.

Jaká je záruční doba Proerecta SHOT?

Záruka je v podobě vrácení přípravku do 30 dní zdarma bez udání důvodu. Je zřejmé, že Proerecta důvěřuje svým přípravků, když nabízí tuto dlouhodobou možnost vrácení peněz.

Může Proerecta SHOT způsobit nežádoucí účinky?

Jelikož jde o přírodní přípravek, jde o minimální riziko vedoucí k vedlejším účinkům. Avšak by měli být obezřetní alergici, kteří by se mi určitě projít složení, zda neobsahuje látky, na které můžete reagovat. My při testování nezaznamenali vedlejší účinky.

Je Proerecta SHOT určen pouze pro muže?

Ano, Proerecta SHOT je navržen speciálně pro muže, aby jim pomohl zlepšit erekci.

Jak mohu nakoupit Proerecta SHOT nejlevněji?

Vždy doporučujeme nakupovat přes oficiálního prodejce, jelikož získáte 30 denní garanci na vrácení peněz, budete moc nakupovat více balení za nižší ceny na dávku, ale standardní cena bude nižší než v lékárně, která musí mít nějakou marží na prodeji. V neposlední řadě, pokud chcete ušetřit na celkovém nákupu 11%, doporučujeme využít námi vyjednaný slevový kód: sleva11