Chia Shake zdravé dietní koktejly a další pochutinky

Hledáte cestu k dosažení štíhlejší postavy, nebo si jen chcete udržet současnou formu, přičemž byste si chtěli i pořádně pochutnat a zároveň si dopřát energetický boost? Pak vás jistě tato recenze bude zajímat, kde se dozvíte více informací o testovaných produktech a dietních koktejlech od Chia Shake.

Jejich inovativní produkty jsme poskytli k vyzkoušení i našim věrným čtenářkám, aby nám mohly poskytnout své upřímné hodnocení. Jejich zkušenost naleznete níže v Chia Shake recenzi.

Chia Shake není jen o lahodných dietních koktejlech, ale v nabídce najdete také proteinová jídla, kaše, exkluzivní palačinky, a dokonce i lahodné pudinky. Stojí za to investovat do tohoto dietního řešení, nebo je lepší vyzkoušet jinou alternativu?

Co je Chia Shake? Původně šlo pouze o dietní koktejly

Chia Shake je česká značka, jejž je v čele s revolučními metodami zdravého životním stylu, která poskytuje klíč k úspěšnému hubnutí a udržení kondice prostřednictvím různých dietních metod a plánů.

Chia Shake produkty jsou speciálně formulovány k dietám, jako je keto dieta, proteinová dieta, Atkinsova, Dukanovu dieta, anglická a low carb dieta, díky čemuž se každému podaří najít ideální cestu k lepšímu zdraví a vysněné postavě.

Chia Shake není žádným nováčkem na trhu, protože svůj sortiment nabízí od roku 2016, kdy se v začátku zaměřovali primárně na dietní koktejly a postupně svůj sortiment rozšiřovali. Dnes nabízí dokonce dietní balíčky s přesně stanoveným časovým obdobím pro konzumaci, obsahující kompletní jídelníček a přímo šitý plán konstruovaný individuálně.

Krátký přehled Chia Shake sortimentu, detailnější informace z testování se dozvíte níže v Chia Shake recenzi: Koktejly a smoothie, dietní jídla a balíčky, proteinové tyčinky, proteinové palačinky, polévky, pudinky a lahodné krémy neboli pomazánky.

Diety, které můžete aplikovat s Chia Shake produkty:

 • Keto dieta je tradiční metoda stará přes 2500 let, díky niž minimalizujete příjem sacharidů na 50 gramů denně, díky čehož dochází k r rychlejšímu hubnutí a redukcí váhy.
 • Low carb dieta nabízí flexibilnější přístup k omezení sacharidů, preferuje vyšší příjem tuků a bílkovin, proto také možná patří mezi nejoblíbenější metody na hubnutí.
 • Atkinsova dieta, založená v 70. letech, jejímž cílem je omezit sacharidy ve prospěch bílkovin a, přestože přináší rychlé výsledky, je doporučována spíše pro krátkodobé období.
 • Dukanova dieta, založená na vysokém příjmu bílkovin a omezeném příjmu sacharidů. Vyžaduje pečlivé dodržování makroživin a zvýšený příjem tekutin.

Chia Shake vás vede na cestě ke zdravějšímu já, nabízí vám kontrolu nad vaší dietou a způsobem, jakým chcete žít svůj život. Přitom si můžete skutečně pochutnat a vybírat z mnoha příchutí a produktů.

Jak je možné zhubnout s Chia Shake? Hubněte zdravě, ale i chutně

Jak je možné zhubnout s Chia Shake?

Základem Chia Shake diet je založen na principu ketogeneze, který přináší jednoduchý, avšak účinný přístup k hubnutí. Je vyžadováno snížení příjmu sacharidů a zvýšení konzumace bílkovin.

Jakmile drasticky omezíte sacharidy, vaše tělo rychle spotřebuje veškerý glykogen uložený v játrech a svalové tkáni. Během několika dní, poté začne tělo hledat alternativní zdroje energie a obrátí se právě k tukům, kterých se chceme zbavit.

V této fázi vstupujeme zvané ketóza, kdy tělo začne efektivně využívat tuky k produkci energie skrze proces, tvorby ketonů. Přechodem do ketózy, se spouští velmi efektivní spalování nadbytečných tuků.

Chia Shake nabízí i speciálně navržené dietní balíčky, které plně respektují zásady keto a low carb diety, ale především usnadňují přípravu jídel bohatých na proteiny, vlákninu, vitamíny a minerály. Především se nám nejvíce zamlouvalo, že je tato dieta finančně dostupná a snižuje riziko nežádoucího jojo efektu.

Jaké složení Chia Shake produkty ukrývají?

Chia Shake jídla, balíčky a produkty jsou zcela bez umělých barviv, glutenu a přidaných dochucovadel. Při bližším pohledu na složení zjistíte, že jsou Chia Shake produkty obohaceny o kvalitní proteiny, vlákninu a důležité minerály, jako jsou železo, hořčík, vápník a zinek, spolu s esenciálními vitamíny.

Jak již vyplývá z názvu, mezi klíčové složky patří chia semínka, známá svým vysokým obsahem antioxidantů a omega-3 mastných kyselin. Pro zvýšení účinnosti spalování tuků, naleznete v dietních koktejlech také MCT olej.

Tento olej se v organismu rychle transformuje na ketony, což následně umožňuje efektivněji vstupovat do stavu ketózy. Chia Shake nabízí nejen zdravou stravu zahrnující superpotraviny, ale i perfektně vyváženou kombinaci živin, vitamínů a minerálů pro zdravější život.

Chutné dietní koktejly od Chia Shake

Chia Shake produkty jako skvělá náhrada za svačinky

Bez správné výživy nemůžete očekávat výsledky, ať už se věnujete jakémukoli druhu sportu. Pro efektivní obnovu po tréninku, je nezbytné zásobit tělo jídlem, které nabízí ideální rovnováhu bílkovin, tuků a sacharidů.

Bílkoviny a sacharidy jsou obzvláště důležité pro dodání nezbytné energie během sportovních aktivit, ale nesmíse to s nimi přehánět, jinak může dojít k opačnému efektu.

Chia Shake dietní koktejl, který je nabízen v několika příchutích, je dokonalým řešením pro ty, kdo milují aktivní životní styl a hledají rychlou a vyváženou stravu. Chia Shake koktejl je bohatý na kvalitní syrovátkový WPC protein, dodává tělu pomalé sacharidy z rýže, obsahuje zdravé omega-3 mastné kyseliny z chia semínek a již zmíněné vitamíny a minerály.

Vynikající je, že Chia Shake Dietní koktejl se připravuje velmi snadno a rychle. Během jedné minuty si připravíte dietní koktejl, smíchaný s mlékem nebo vodou, a následně jej můžete okamžitě zkonzumovat. V redakci jsme se shodli, že chuť je skutečně lahodná a díky různých příchutím, si najde své snad každý.

Hodnocení čtenářky, která od nás získala produkty Chia Shake na otestování

Oslovili jsme několik našich pravidelných čtenářek, které nám zasílají různé dotazy, ale jediná Klára nám skutečně poskytla detailní zkušenost. Klára od nás získala několik k produktů k otestování, které jsme sami zakoupily, abychom nepsali recenzi pouze teoretickou.

Níže se můžete podívat, jaké Chia Shake produkty Klára otestovala a co si o nich myslí. Rovnou ji i tímto děkujeme, že byla ve své zkušenosti detailní a skutečně ji nám napsala, což se o některých čtenářkách nedá říct ☹

Klára V. (33 let, Kladno)

S dietními režimy mám své zkušenosti už z minulosti, nicméně pro potřeby této recenze jsem se rozhodla otestovat týdenní program od ChiaShake, který obsahuje většinu Chia Shake produktů. V balíčku jsem našla vše potřebné, pro snadné začlenění do mého denního rytmu:

 • praktický shaker pro rychlou přípravu nápojů
 • přehledný dietní plán
 • dvě odměrky pro přesné dávkování
 • lahodný proteinový nápoj s čokoládovou příchutí
 • směs pro chutné proteinové palačinky
 • vyživující proteinovou, zeleninovou polévku
 • 6 proteinových tyčinek ve třech rozdílných příchutích

Chia Shake - Dietní koktejly ukázka

Jak obstál Chia Shake dietní nápoj?

Mango flavorovaný dietní shake, byl pro mě pravým potěšením, vzhledem k mé lásce k čokoládě obecně. Byla jsem si jistá, že mě tento dietní koktejl osloví. Jeho příprava je neuvěřitelně snadná (jako proteinový nápoj) a pohodlná. Stačí jednu odměrku rozmíchat ve shakeru s mlékem, důkladně protřepat a je hotovo.

Koktejl je po promíchání dokonale hladký, s příjemnou pěnou na vrchu a chia semínky. Spojuje v sobě skvělou chuť čokolády a chia semínek. Není příliš sladký, což mi vyhovuje, nemám ráda ani přeslazené proteinové nápoje.

Na proteinových palačinkách jsem si pochutnala

Jako fanoušek palačinek a lívanců, jsem obvykle nesnášela jejich zdlouhavou přípravu, ale s ChiaShake je vše mnohem jednodušší, a navíc zdravější a méně kalorické. Proteinové palačinky s banánovou příchutí, byly pro mě do dobrání balíčku, perfektní svačinou, kterou si nejraději užívám s marmeládou (nesuďte mě, prostě to tak miluji 😊 ).

I když jsem žena v domácnosti, vaření není mou kvalitou, proto jsem byla nadšená jejich přípravou, která byla otázkou momentu. Stačí směs smíchat s mlékem, rozmíchat v shakeru a rychle připravenou směs můžete osmažit.

Chia Shake proteinové palačinky

Proteinové tyčinky pro zahnání chuti na sladké

Proteinové tyčinky v příchutích čokoláda-pomeranč, čokoláda-nugát a kokos-vanilka, vypadaly na první dotek tužší, ale naštěstí chutnají lépe, než vypadají. Nejvíce mi zachutnala varianta s kokosem a vanilkou, přesto všechny příchutě byly opravdu vynikající.

Chia Shake proteinové tyčinku jsem si nejčastěji dopřávala jako rychlou svačinu po sportu nebo během procházky. Díky čokoládové polevě, dokonale mi vždy zahnala chuť na sladké, a navíc na nějakou dobu tyčinka mě zasytila.

Chia Shake dietní balíčky pro ty, co to s hubnutím myslí vážně

Pokud berete vážně své hubnutí, doporučujeme si vybrat jeden z kompletních dietních balíčků. Každý balíček obsahuje vše potřebné pro vaši dietu, včetně výživového plánu, shakeru, různých produktů a bonusového dárku.

Stačí si vybrat plán, na požadované časové období a preferované příchutě. Chia Shake dietní balíčky, jsou tvořeny tak, aby usnadnily váš dietní režim a zároveň pomohly ušetřit peníze i čas.

Dietní balíček na týden od Chia Shake

Dietní balíček na 1 týden

Dietní balíček na 2 týdny od Chia Shake

Dietní balíček na 2 týdny

Dietní balíček na 8 týdnů od Chia Shake

Dietní balíček na 8 týdnů

Co na Chia Shake říkají samotné uživatelky?

Jelikož se snažíme vždy nabídnout, co nejkvalitnější recenzi i s našim osobním hodnocením a testujícími čtenářky, podívali jsme se i jinde, co na Chia Shake říkají uživatelky. Níže se můžete podívat na zkušenosti, které jsme sesbíraly z různých portálů, jako je například Heuréka.

Chia Shake zkušenosti uživatelek z různých portálů

Vaše časté dotazy k Chia Shake

Napsat kompletní recenzi s podobnými informacemi a zkušenostmi, není otázka jednoho dnes. Vždy se snažíme daný produkt co nejdéle testovat, abychom měli kompletní přehled.

Přesto nám uniknout nějaké informace, které postupně přidáváme do nejčastější dotazů. Dodatečné informace vznikají především na základě vašich nejčastějších dotazů.

Kde zakoupit Chia Shake produkty nejvýhodněji?

Pro snadný a rychlý nákup, doporučujeme využít e-shop přímo od výrobce, kde získáte nejlepší ceny a různé benefity. Nakupování v jejich e-shopu je intuitivní, snadné a rychlé.

Jak často je možné Chia Shake koktejly konzumovat?

Chia Shake koktejly můžete zařadit do svého jídelníčku dle vlastní potřeby. Tyto dietní nápoje jsou bohaté na esenciální vitamíny a minerály, klíčové pro udržení zdraví. Avšak, nic se nemá přehánět.

Kterou z diet Chia Shake si vybrat?

Chia Shake nabízí širokou škálu diet, založených na proteinech a nízkém obsahu sacharidů. Keto dieta se jeví jako nejoblíbenější volba, nicméně Dukanova dieta může lépe vyhovovat zase někomu jinému. Doporučujeme si prostudovat informace o jednotlivých dietách a vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. Jednotlivé diety jsme v krátkosti popisovali výše v naší Chia Shake recenzi.

Jak často bych měl/a jíst?

Ideálně, každé 3 hodiny. Tříhodinový interval je doporučený k udržení rovnoměrného příjmu energie během dne, aby se předešlo přejídání večer nebo pocitu hladu při dlouhých pauzách mezi jídly. Tohoto pravidly byste se měli i držet u běžné stravy.

Bude fungovat dieta Chia Shake, když ostatní selhaly?

Díky kompletnímu nahrazení běžné stravy produkty Chia Shake a dodržení jasně daného jídelníčku, je tato dieta jednodušší na dodržování, jelikož je chutná, a přitom se vyhýbáte běžným stravovacím přešlapům. Keto dieta je navíc vědecky podložená a má mnoho pozitivních recenzí, které jsou dostupné veřejně.

Je nutné cvičit během keto diety?

Cvičení není při dodržování keto diety nezbytné, jelikož samotný jídelníček podporuje hubnutí. Avšak, pokud se rozhodnete cvičit, může to pozitivně přispět k rychlejšímu hubnutí a zdravějšímu tělu.

Pro koho jsou diety Chia Shake vhodné?

Diety jsou ideální pro ty, kteří chtějí redukovat váhu nebo chtějí zlepšit svou fyzickou kondici. Zapomeňte na drastické diety s půstem, Chia Shake vám nabízí snadné řešení, které je rychlé na přípravu, a to za skvělou cenu.

Pro koho dieta NENÍ vhodná?

Tento typ diety, s níž pracuje Chia Shake, není vhodná pro lidi se specifickými zdravotními problémy, jako jsou potravinové alergie nebo poruchy příjmu potravy (anorexie), ale také pro těhotné ženy.