Menoxin recenze: Efektivní a přírodní snížení příznaků menopauzy

Menopauza představuje potlačení tvorby progesteronu a estrogenu pohlavních orgánů žen. S tím nastávají hormonální změny, které jsou součástí přirozeného procesu stárnutí ženského těla. Nicméně na trhu se vyskytují produkty, které zlepšují průběh tohoto období. Jedním z nich je Menoxin, který si v této recenzi detailně rozebereme. Pokud prožíváte příznaky menopauzy nebo je těsně před vámi, pak věnuj pozornost tomuto oblíbenému doplňku stravy.

V recenzi se zabereme do složení Menoxinu, podrobně si popíšeme jeho klíčové komponenty, podíváme se na dávkování a dostupnost na trhu. Poskytneme vám reálné zkušenosti českých žen. Na Menoxin recenze se taktéž zapojit do diskuse a podělit se o zkušenosti.

V krátkosti o Menopauze

Odborníci za menopauzu označují, když dojde k poslednímu menstruačnímu krvácení. Pojem se však používá jako synonymum k výrazům klimakterium, či ženského přechodu. Těmito výrazy se označuje období hormonálních změn u žen, které probíhá obvykle mezi 40. a 60. rokem života.

V této fázi trpí ženy různými obtížemi, které mohou ovlivňovat jejich psychický stav. Mezi hlavní příznaky, které poukážou na nastupující menopauzu, jsou změny v menstruačním cyklu. Mezi sekundární symptomy patří například: únava,  problémy se spánkem, bušení srdce, záněty močových cest, zácpa či bolesti svalů a kloubů.

Co je Menoxin: Váš společník během menopauzy

Pro ženy, které si prochází menopauzou, je ideálním řešením doplněk stravy Menoxin. Jde o kapsle, které obsahují aktivní přírodní složky, které účinně zmírňují příznaky, spojené s menopauzou a podporují ženskou psychiku. Když píšeme ÚČINNÝ, pak to myslíme zcela vážně. Nejen naše testování odhalilo účinnost v podobě snížení symptomů menopauzy, jako jsou návaly horka, únava, podrážděnost, apod…, ale i mnoho pravidelných uživatelek, toto tvrzení potvrzuje.

V kapslích se objevuje sedm přírodních extraktů: jetel luční, sója luštinatá, len setý, šalvěj lékařská, včelí mateří kašička, vitamín B6 a kyselinou pantothenová. Všechny zmíněné přírodní složky, dopřávají značnou podporu v tomto náročném období.

Výhody

 • zcela přírodní produkt pro ženy v menopauze
 • osvědčený produkt mnoha vracejících se zákaznic
 • snižuje návaly horka, únavy, podrážděnost, atd..
 • výroba v souladu s HACCP
 • vysoce koncentrované extrakty
 • používají si certifikované suroviny
 • jednoduchost užívání
 • Množstevní slevy (čím více balení, tím větší sleva)

NEvýhody

 • Nemáme co vytknout

ADVANCE Nutraceutics – Kdo stojí za výrobou Menoxinu?

Za výrobou Menoxinu stojí společnost ADVANCE Nutraceutics, která se více než 10 let udržuje na vrcholu v oblasti přírodních doplňků na českém trhu. U nás je tento doplněk stravy velmi vychvalován. Díky výborným hodnocení stálých zákazníků, se jejich produkty rozšířily také na Slovensko, do Maďarska, Slovinska, Rumunska a Itálie.

Společnost naleznete v Kopřivnici a ve Zlíně. Zde sídlí jejich výrobny, kde se musí přísně dodržovat HACCP normy, které zajišťují vysokou kvalitu jejich přípravků. Produkty Menoxin, jsou oficiálně schváleny Úřadem veřejného zdravotnictví ČR, což poukazuje na jejich transparentnost a důvěryhodnost. Díky loajalitě zákazníků a jejich nákupům, se ADVANCE Nutraceutics stala jedním z předních poskytovatelů doplňků stravy na trhu.

Proč má ADVANCE Nutraceutics kvalitní a účinné produkty?

Složení Menoxin kapslí – Jaké přírodní látky obsahují a k čemu slouží

Menoxin kapsle představují ideální volbu pro ženy v menopauze, jelikož obsahují významné přírodní složky. Níže naleznete stručný popis základních složek přípravku, ale i to, jaké účinky jednotlivé látky nabízí.

 • Jetel luční je významná bylina, která má příznivý vliv na lidské zdraví. Obsahuje isoflavony, což jsou fytoestrogeny. Tato látka zmírňuje menopauzální symptomy u žen. Isoflavony dále snižují hladinu cholesterolu a mají i protirakovinnou aktivitu.
 • Sója luštinatá (Glycine max) je další důležitou složkou v Menoxinu. Dodává nutričně bohaté profily s vysokým obsahem rostlinných bílkovin. Sója taktéž obsahuje isoflavony, avšak ve vyšším množství. Má stejné účinky jako u jetele.
 • Len setý (Linum usitatissimum) je multifunkční rostlina, která se uplatňuje v různých oblastech. Extrakt z lněného semínka obsahuje lignany, které mají příznivý účinek na posílení pánevního dna a močového měchýře žen.
 • Šalvěj lékařská obsahuje estrogenní hormony, které jsou užitečné v boji proti příznakům menopauzy. Napomáhá regulovat hormonální nerovnováhu v tomto období, a dále také nekoncentrovanost. Má příznivý vliv také na trávení, posiluje imunitu a zlepšuje zdraví kloubů. Navíc právě čaj ze šalvěje se doporučuje k pití ženám, nad 50 let. Menoxin obsahuje silný šalvějový extrakt v poměru 1:10.

Menoxin: Možnosti balení a ceny

Standardní balení Menoxinu nabízí 60 kapslí. Účinky neuvidíte ihned, protože efekt produktu se projevuje postupně, jelikož dochází k postupnému navyšování látek v organismu, za předpokladu pravidelného užívání. Jak jsme již psali výše, naše zkušenost s Menoxinem byla více než kladná. Výsledky se dostavily zhruba po dvou týdnech a první viditelné, vnímatelné výsledky nastaly zhruba po měsíci pravidelného užívání.

Určitě vždy doporučujeme využít nákup přes oficiálního výrobce a současně prodejce. Ten vám zaručí nejlepší ceny, ale také často nabízí atraktivní slevy a bonusy. Můžete využít dopravu zdarma při nákupu tří balení a také je zde garance vrácení peněz.

Ceny Menoxinu jsou následující:

 • 1 balení/60 kapslí (cca 2 měsíce) = 499 Kč, s probíhající 30% slevou 349 Kč
 • 2 balení/120 kapslí (cca 4 měsíce) = 949 Kč, s probíhající 30% slevou 669 Kč
 • 3 balení/180 kapslí (cca 6 měsíců) = 1 409 Kč, s probíhající 30% slevou 989 Kč
 • 4 balení/240 kapslí (cca 8 měsíců) = 1 849 Kč, s probíhající 30% slevou 1 299 Kč
Menoxin jedno balení

Jedno balení

CENA: 349 Kč
CENA DÁVKY (2): 11,6 Kč
Počet kapslí: 60

Menoxin dvě balení

2 balení + 1 ZDARMA

CENA: 669 Kč
CENA DÁVKY (2): 11 Kč
Počet kapslí: 120

Menoxin čtyři balení

Čtyři balení

CENA: 1299 Kč
CENA DÁVKY: 10,8 Kč
Počet tobolek: 240

Doporučené dávkování Menoxinu

Doporučené dávkování Menoxinu je jedna nebo dvě kapsle denně. Vždy zapijte kapsli, alespoň jednou sklenicí (250 ml) vody nebo jiným nealkoholickým nápojem. Je určen pro ženy starší 18 let. Nevhodný pro děti a muže.

Zhodnocení Menoxinu: Osobní zkušenosti uživatelek

Velmi důležité jsou osobní zkušenosti uživatelek doplňku stravy Menoxin. Níže jsme vypsali postřehy a dojmy našich čtenářek a zákaznic. Pro lepší srovnání, jsme také uvedli recenze z eshopů a zbožových porovnávačů, jako je Heuréka. Na konci tohoto článku určitě zanechte své zkušenosti a dojmy s tímto doplňkem stravy, protože pomůžete ostatním čtenářkám při rozhodování zda produkt pořídit nebo ne.

Andrea Vaňková: Moje zkušenost s Menoxinem mě naprosto nadchla. Jak se říká, „Za málo peněz, hodně muziky“. Nejprve jsem si objednala dvojbalení, abych si mohla ověřit jeho účinky a rozhodnout se, zda investovat do dalších balení.

Po spotřebování prvního balení jsem bez váhání zakoupila dalších šest, a po jejich dobrání nemohu doplněk stravy dostatečně ocenit. Samozřejmě, nechci tvrdit, že všechny pozitivní změny jsou pouze výsledkem užívání Menoxinu. Změnila jsem také svůj životní styl a stravovací návyky.

Společně s manželem jsme začali více sportovat, věnujeme se cyklistice a turistice. Obrovskou roli hraje také naše stravování, o které se podrobněji podělím v nadcházejících článcích v našem magazínu.

Iveta Dokoupilová: Při hledání přírodního doplňku stravy pro podporu během menopauzy jsem narazila na Menoxin. Po vyzkoušení různých produktů jsem zjistila, že Menoxin mi vyhovuje nejvíce, a to jak svým složením, tak účinky. Mohu doporučit a říci, že je opravdu důležité přípravek užívat dlouhodobě. Po vysazení, trvalo zhruba měsíc než jsem znovu pocítila účinky produktu.

Tereza Novotná: Tento produkt užívám teprve dva měsíce, nicméně jsem si už objednala další balení. Okamžité zázraky jsem vážně neočekávala, ale postupem času jsem začala pociťovat zlepšení – ubývalo návalů horka a cítím se lépe po psychické stránce. Vynechání dávky je znatelné. Kromě Menoxinu užívám také Garsin a začala jsem cvičit, což předtím nebylo možné. Zkrátka pro mě ideální volba!

Dana Pavlovská: Po čtyřech měsících užívání Menoxinu mohu říci, že jsem spokojená. Hledala jsem přírodní řešení pro neúnosné návaly horka a Menoxin mi hodně pomohl. Beru jednu tabletu denně a návaly se výrazně snížily, i když úplně nezmizely, ale s tím jsem počítala předem. S Menoxinem jsem velmi spokojená, příznivá cena je bonus i to, že se cítím méně podrážděná. Nicméně zvážím zvýšení dávky na dvě kapsle denně, pro lepší dosažení výsledků. Rozhodně jej budu užívat pravidelně a dlouhodobě, protože cítím, jak mi to pomáhá.

Menoxin zkušenosti: Jak pomáhá s menopauzou ostatním ženám?

Menoxin otázky a odpovědi

Neváhejte se nás dotazovat pomocí komentářů pod článkem. Vaše dotazy s našimi odpověďmi, mohou pomoci při rozhodování jiným ženám. Ještě více jim pomohou vaše osobní zkušenosti, o které se můžete podělit. Níže se podívejte na vaše nejčastější dotazy, které jste nám již zaslali formou emailů.

Jaká je doporučená délka užívání Menoxinu

Menoxinu se určitě musí užívat dlouhodobě, aby poskytl co nejlepší možný výsledek. Čím déle budete produkt užívat, tím si zaručíte více viditelné změny.

Jaké jsou záruky kvality?

Výrobce je přesvědčen o účinnosti a bezpečnosti přípravku. Kdyby vám však tento doplněk stravy nevyhovoval, tak společnost nabízí vrácení peněz.

Jak dlouho vydrží jedno balení?

Jedno balení vám při dávkování jedné kapsle denně vydrží přibližně dva měsíce. Ze začátku užívání mohou být vhodné dvě kapsle denně, avšak při negativních účincích, je doporučeno dávkování snížit.

Mohu Menoxin kombinace s jinými přípravky a případně léky?

Menoxin lze užívat paralelně s běžnými léky nebo doplňky stravy, ale je vhodné toto rozhodnutí konzultovat to s lékařem.

Garance vrácení peněz od ADVANCE Nutraceutics

ADVANCE Nutraceutics nabízí garanci vrácení peněz do 30 dní, pokud s produktem nebudete spokojeni. Garance na vrácení peněz v plné výši, se vztahuje jak na plná balení, tak na částečně spotřebované.

Kde je nejvýhodnější Menoxin zakoupit?

Nejvýhodnější zakoupení Menoxinu je přes oficiální webové stránky výrobce Advance Nutraceutics. Na webových stránkách výrobce vám zaručí originalitu přípravku.