Amarex recenze - Prášky na zlepšení erekce a výkonnosti

Hledáte přírodní možnosti podpory erekce? Pak pozorně čtěte, jak si vedl přípravek na erekci Amarex, v našem kompletním testování, který získal v našem online srovnávači nádherné druhé místo.

Amarex je na trhu poměrně nováčkem, přesto si získal rychlou oblibu u mnoha mužů. Nabízí se ve dvou verzích, díky tomu si každý muž vybere, dle svých preferencí.

Co to je Amarex? Přírodní prášky na zlepšení erekce

Amarex je certifikovaný a schválený doplňky stravy na zlepšení erekce a výkonnosti, jehož kouzlo tkví v přírodních ingrediencích a extraktech z léčivých bylin. Na rozdíl od léků na erekci s chemickým složením, jako je Viagra, nabízí Amarex efektivnější a šetrnější přístup.

Prášky na erekci od Amarexu jsou nabízeny ve dvou verzích, jelikož každý muž je jedinečný a má odlišně preference. Jejich hlavní výhodou je přírodní složení, je bez vedlejších účinků a je dostupný bez lékařského předpisu.

Amarex - Přírodní přípravek na podporu erekce

Amarex

Určený pro krátkodobé účinky, avšak s téměř okamžitými výsledky (nejpozději do 60 minut) (30 kapslí)

Amarex MEN COMPLEX - Prášky na erekce pro dlouhodobé užívání

Amarex Men Complex

Určený pro dlouhodobé užívání s dlouhodobými výsledky (120 kapslí)

Díky Amarexu můžete očekávat kvalitní erekci, která z vás udělá znovu kvalitní a výkonné milence. Amarex a jiné prášky na zlepšení erekce nevyužívají pouze postarší muži s poruchami erekce, ale i mladší muži, kteří chtějí podávat v posteli prvotřídní výkony.

I když se níže dozvíte, že je Amarex velmi výkonný přírodní přípravek na erekci, je zapotřebí brát v potaz, jaký stupeň erektilní dysfunkce máte. V případě žádné či velmi slabé erekce, opakující se více jak 6 měsíců, je vhodnější navštívit lékaře, který určí přesné příčiny a možnosti efektivní léčby. Mnohdy se i stává, že poruchy erekce jsou pouze příznakem vážnějších nemocí.

Amarex – Prášky na zlepšení erekce do 60 minut

Amarex přináší revoluční řešení, který může pomoc k obnovení vaší mužnosti téměř okamžitě. Jelikož jeho rychlý nástup účinku se projevuje již během 30 až 60 minut, po užití jedné dávky, která obsahuje 2 až 3 kapsle (jedna dávka za 24 hodin).

Tím získáte spolehlivého pomocníka pro svou výkonnost v pravý čas, kdykoliv budete potřebovat. Při testování jsme zaznamenali délku účinků kolem 3 až 4 hodin. Samozřejmě, k dokonalé erekci je zapotřebí stimulace. (sex, masturbace, vzrušení, atd..)

TIP: Hledáte nejlepší přípravek na erekci s nejrychlejším nástupem účinnosti? Pak si pozorně přečtěte výsledky testování Proerecta SHOT, který se nabízí v tekutém stavu v chutném nápoji. Nástup účinků je díky tomu nejpozději do 30 minut.

Jeho jedinečné a extra silné složení, které bylo pečlivě vyvinuto a otestováno, je to, co ho odlišuje od ostatních prášků na erekci. Jeho účinnost byla potvrzena a doporučena renomovaným urologem MUDr. Ivo Pažourkem, což poskytuje důvěru v jeho bezpečnosti a účinnosti.

Amarex obsahuje přírodní a kvalitní složení, aby zajistil maximální možnou erekci i její délku, bez nutnosti léku na erekci na předpis od lékaře, které jsou mnohdy spojovány s omezujícími vedlejšími účinky.

Amarex a jeho přírodní složení

Amarex a jeho přírodní složky podporující erekci a výkonnost

Aby byl Amarex dostupný bez lékařského předpisu, musí spadat do kategorie mezi doplňky stravy, na které dohlíží Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI). Každý doplněk musí splňovat přísná pravidla, jinak bude zařazen mezi zakázané produkty.

Amarex je uznán za oficiální doplněk stravy, jelikož jeho složení je zcela přírodní a nemá dopad jak na zdraví, tak nejsou s nimi spojovány vedlejší účinky. Avšak pouze v případě, pokud nejde o alergika na určitou složku. Proto doporučujeme si přečíst pečlivě níže uvedené složení prášků na zlepšení erekce do 60 minut.

 • Kotvičník Zemní 220mg (Tribulus Terrestris) – Posiluje sexuální výkonnost, zvyšuje sexuální touhu, udržuje rovnováhu hormonů a přispívá k udržení optimální hladiny cholesterolu a cukru v krvi.
 • L-Arginin 100 mg – Aktivně podporuje hladinu oxidu dusnatého v krvi, což je klíčové pro zdravý průtok krve a cévní průchodnost, a přispívá k mužské plodnosti.
 • L-Citrulin 75 mg – Taktéž podporuje hladinu oxidu dusnatého a napomáhá rozšiřování cév pro zlepšení průtoku krve, což má přímý vliv na podporu erekce.
 • Maca Peruánská 70 mg (Lepidium Meyenii) – Přispívá k úlevě od symptomů erektilní dysfunkce, stimuluje sexuální touhu, reguluje krevní tlak, podporuje plodnost, a navíc zvyšuje energii, vytrvalost a celkový výkon.
 • Piperin 5 mg (z Černého Pepře) – Zvyšuje počet a koncentraci spermií v ejakulátu, zvyšuje hladinu testosteronu a jako antioxidant chrání buňky, včetně spermií, před poškozením.
 • Vitamín C 50 mg – Podporuje zdraví cév a je nezbytný pro růst a vývoj všech tělesných tkání.
 • Voňatec Vejčitý 75 mg (Muira Puama) – Ochranně působí proti sexuálním poruchám a slouží jako afrodiziakum, což stimuluje sexuální touhu a touhy.

Další možnou volbou pro zlepšení erekce a výkonnosti přírodní cestou je Proerecta KLASIK. Jde o prášky na erekci bez předpisu, které se ujaly první příčky v našem srovnávači.

Výhody a nevýhody Amarexu

Protože každý přípravek na zlepšení erekce testujeme minimálně 2-3 měsíce, máme určitě poznatky. Níže se podívejte, jaké výhody u Amarexu jsme zaznamenali a zda má nějaké nevýhody.

Výhody

 • Zlepšení erekce v tvrdosti
 • Delší udržení erekce
 • Podporuje krevní oběh a uvolňuje cévy
 • Vyšší sexuální výkonnost (Prodlužuje sex)
 • Přírodní složení
 • Garance vrácení peněz
 • Dostupný bez lékařského předpisu
 • Doporučuje jej renomovaný lékař
 • Množstevní slevy (čím více balení, tím větší sleva)
 • Doprava ZDARMA od 1400 Kč

NEvýhody

 • I když je Amarex skutečně velmi výkonný, o čemž jsme se sami přesvědčili, tak je poměrně drahý. Pokud budete užívat maximální dávku 3 kapsle, pak jedno balení vydrží na 10 dávek. Denní dávka tímto vychází na 89 Kč.

Ceny Amarexu a druhy balení

Jak jsme již nakousli výše v nevýhodách, cena je trochu vyšší než u konkurence, jako je například Proerecta Klasik. Přesto účinnost je velmi vysoká a nezpochybnitelná! Jedno balení vychází na 899 Kč a obsahuje 30 kapslí. Pokud chcete snížit cenu nákupu, doporučujeme nakupovat více balení, kdy cena za jedno balení vychází výhodněji.

Amarex - Jedno balení

Amarex – Jedno balení

Cena: 899 Kč
Cena dávky: 89 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Amarex - Tři balení (90 kapslí)

Amarex – Tři balení

Cena: 2292 Kč
Cena dávky: 76 Kč
Ušetříte: 405 Kč

Amarex - Šest balení (180 kapslí)

Amarex – Šest balení

Cena: 4044 Kč
Cena dávky: 66 Kč
Ušetříte: 1135 Kč

Amarex Men Complex – Prášky pro dlouhodobé zlepšení erekce

Dalším přípravek pro muže se nabízí Amarex Men Complex, který je značně odlišný, jak svou účinností, tak i samotným složením. Pokud hledáte dlouhodobého pomocníka pro zlepšení erekce, pak je Amarex Men Complex tím účinným řešením.

Užívá se dlouhodobě, minimálně 3 měsíce a jeho účinnost je následně rovněž dlouhodobá. Amarex Men Complex využívají muži s dlouhodobějšími poruchami erekce, ale i muži, kteří chtějí získat lepší výkonnost.

Prodejce Amarexu uvádí prví účinky již po dvou týdnech, my však zaznamenali první účinky po 3 týdnech, které se postupně zintenzivnili, při dlouhodobějším užívání.

Zcela přírodní složení Amarex Men Complex

Amarex MEN COMPLEX a jeho přírodní složení

Ani Amarex Men Complex nenabízí žádné chemické látky a je taktéž dostupný bez lékařského předpisu. Prášky na zlepšení erekce určené pro dlouhodobé užívání, musí obsahovat vyváženou kombinaci složek, které dokáže tělo zpracovat a především kompletně využít. Níže se podívejte, co Amarex Men Complex v sobě ukrývá.

 • Selen – s 20 µg, což představuje 36 % doporučeného denního příjmu (RHP), přináší mnoho přínosů pro vaše tělo. Mezi ně patří podpora normální spermatogeneze, udržování zdraví vlasů a podpora imunitní funkce.
 • Vitamín B6 – s 1 mg (71 % RHP), je vitamín, který hraje klíčovou roli v mnoha tělesných funkcích. Přispívá k normálnímu fungování nervové soustavy, pomáhá snižovat únavu a vyčerpání a reguluje hormonální aktivitu.
 • Zinek – obsahuje 5 mg (25 mg zinku v chelátové vazbě), což je 50 % RHP). Tento minerál podporuje normální plodnost a reprodukci, udržuje normální hladinu testosteronu v krvi a chrání buňky před oxidativním stresem.
 • Hořčík – s 20 mg (100 mg – bisglycinát hořečnatý) (5 % RHP), je důležitý pro zdravé fungování svalů a nervové soustavy.
 • Ženšen pravý (s 4 % ginsenosidů) – 90 mg, je rostlina, která pomáhá udržovat vitalitu, podporuje normální činnost krevního oběhu a přispívá k sexuálnímu zdraví.
 • Maca (extrakt 10:1) – 100 mg, je rostlina, která podporuje normální funkci sexuálního systému, reguluje hormonální a enzymatickou aktivitu a má pozitivní vliv na plodnost.
 • Kotvičník zemní, známý také jako Tribulus terrestris (90 % saponinu) – 150 mg, přispívá k normální činnosti pohlavních orgánů.
 • Guarana (s 10 % kofeinu) – 150 mg, pomáhá snižovat únavu a vyčerpání.
 • Extrakt z pepře – 5 mg, podporuje správnou činnost nervového systému a působí jako antioxidant.

Výhody a nevýhody Amarex Men Complex

Opět si představíme hlavní výhody a nevýhody tohoto přípravku na erekci pro dlouhodobé užívání s dlouhodobějšími účinky. Některé výhody se opakují, jako u první verze, jelikož jsme do nich zahrnuli i prodejcovi výhody.

Výhody

 • Dlouhodobé zlepšení erekce
 • Nemusíte správně načasovat užití dávky před sexem
 • Snižuje stres a únavu
 • Podporuje krevní oběh a uvolňuje cévy
 • Vyšší sexuální výkonnost (Prodlužuje sex)
 • Přírodní složení
 • Garance vrácení peněz
 • Dostupný bez lékařského předpisu
 • Doporučuje jej renomovaný lékař
 • Množstevní slevy (čím více balení, tím větší sleva)
 • Doprava ZDARMA od 1400 Kč

NEvýhody

 • Bohužel, málo mužů je trpělivých, jelikož potřebují okamžité výsledky. Avšak je to otázka preferencích.

Jaké je cena, dávkování a možnosti balení Amarex Men Complex

Zde už je cena příjemnější, přesto není nijak extra nízká, ale konkurence je mnohdy podobná, co se týče ceny prášků na erekci určené pro dlouhodobé užívání. Jedno balení vychází na 1290 Kč a obsahuje 120 kapslí zbarvené do nádherné modré barvy.

Dávkování Amarex Men Complex je 2-3 kapsle za den. Pokud budete užívat maximální dávku s 3 kapslemi denně, vyjde vás jedna dávka na 32 Kč. Opět máte možnost nakoupit výhodněji, pokud si pořídíte více balení. Pro maximální účinnost, doporučujeme minimálně 2 balení.

Amarex MEN COMPLEX - Jedno balení

Amarex Men Complex – Jedno balení

Cena: 1290 Kč
Cena dávky: 32 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Amarex Men Complex - 3 balení (360 kapslí)

Amarex Men Complex – Tři balení

Cena: 2709 Kč
Cena dávky: 22 Kč
Ušetříte: 1161 Kč

Amarex Men Complex - 6 balení (720 kapslí)

Amarex Men Complex – Šest balení

Cena: 4044 Kč
Cena dávky: 20 Kč
Ušetříte: 2868 Kč

Amarex hodnocení a zkušenosti uživatelů

Dostupných recenzí a zkušeností k Amarexu je již dnes velmi hodně, některé můžete vidět i níže na obrázku, které jsme pro vás sesbírali z internetu. Také si můžete přečíst zkušenosti s Amarexem našich čtenářů a testujících, kteří prášky na erekci užívali dlouhodoběji.

Tom (27 let, Louny) – Sice jsem nikdy neměl potíže s erekcí, ale chtěl jsem být výkonnější, aby si mě partnerky pamatovaly. Nejsem moc na vztahy, proto mám i jiné priority. Nikdy by mě nenapadlo si kupovat něco na erekci, ale po tom, co se mi kamarád pochlubil, že má nakopávače erekce a výkonnosti, ihned jsem mu kývl, že to otestuji.

Nejdříve jsem to zkusil doma u filmu pro dospělé a byl jsem ohromený, že opravdu něco takového může fungovat. O víkendu jsem si vzal Amarex sebou na pařbu do vedlejší vesnice a doufal, že ulovím nějakou kočandu. Ten samý víkend to bohužel neklaplo, ale další týden ano.

Tak nějak jsem tušil, kdy na to asi vlítneme a načasoval si dávku Amarexu. Jakmile došlo k sexu, byl jsem neskutečně nabuzený, pevný a rozhodně jsem podal asi nejlepší a nejdelší výkon. Můj žralok byl skutečně maximálně natlakovaný a intenzita orgasmu se mi zdála mnohem silnější. Stále Amarex využívám, ale začínám zkoušet i jiné konkurenční produkty, abych si udělal vlastní názor.

Daniel (37 let, Praha okolí) – Předem díky za doručení Amarex Men Complex, který jsem začal ihned testovat, protože se nám blížilo výročí s manželkou a já chtěl být v plné síle. Před užíváním jsem sice nezaznamenal žádné problémy s erekcí, ale upřímně, už to nebyl, jako před třicítkou.

Pravidelně jsem denně užíval jednu dávku (2 kapsle) a první účinky v podobě pevnější erekce jsem zaznamenal asi po 3 týdnech. Byl jsem nadšený, protože další týden jsem měl strávit s ženou nádherný Wellness víkend. Zvýšil jsem proto dávkování na 3 kapsle a doufal, že získám maximální účinky.

Za mě se vše vydařilo, nebudu popisovat, jak vše probíhalo, ale erekce mě nezradila, ba naopak, byl jsem velmi mile překvapen pevností a délkou mého výkonu. Celé mi to potvrdila i má žena, která si sama všimla změn.

Filip (48 let, Liberec) – Bohužel jsem už ve věku, kdy má erekce není podle mých představ. Dlouhodobě jsem měl obavy, aby to nezasáhlo vztah s mohou manželkou. Sex je velmi důležitý ve vztahu a byl bych velmi nerad, kdyby hledala uspokojení jinde.

Na základě vašeho doporučení jsem začal užívat před sexem Amarex a erekce byla značně pevnější. Nejdříve jsem tomu nevěřil, jelikož podobné světlé chvilky jsem zažíval, ale při pravidelnějším užívání jsem uznal, že Amarex skutečně funguje. Rozhodně bych ho doporučil kamarádovi, ale moc se o tomto tématu nechci veřejně bavit. Ještě jednou děkuji, že jste mi možná zachránili vztah a dodali produkt k otestování, jinak bych ho asi nikdy nevyzkoušel.

Veřejně dostupné zkušenosti uživatelů s Amarexem

Amarex a vaše nejčastější dotazy – FAQ

Opět si shrneme vaše nejčastější dotazy a následné odpovědi. Pokud máte nějaké dotazy k Amarexu či erekci, budeme rádi, když se vyjádříte dolů do komentářů. Vaše dotazy a naše odpovědi pomohou dalším mužům.

Jak často bych měl užívat Amarex?

Amarex díky jeho přírodnímu složení, můžete užívat dlouhodobě. Ani my ani naši čtenáři nikdy nezaznamenali vedlejší účinky, právě naopak. Jakmile se tělo nasytí potřebnými látkami, jsou účinky silnější.

Jak rychle začne Amarex účinkovat?

Záleží, jaký si Amarex vyberete. Pokud klasickou verzi, s krátkodobými účinky, můžete očekávat účinnost prášků na erekci nejpozději do 60 minut. V případě Amarex Men Complex jsme zaznamenali účinnost po třech týdnech pravidelného užívání.

Je Amarex bezpečný k užívání?

Amarex obsahuje přírodní a certifikované extrakty a byl testován a doporučen renomovaným urologem (MUDr. Ivo Pažourek). Jelikož jde o přírodní doplněk stravy nemusíte mít obavy ohledně bezpečnosti. Avšak alergici by si měli dávat pozor vždy na obsah složení, jakéhokoliv produktu. Pokud by byl Amarex nebezpečný, jednak byl nebyl dostupný bez lékařského předpisu a byl by veden mezi rizikovými produkty.

Potřebuji k užívání Amarexu lékařský předpis a kde nakupovat?

Ne, Amarex je přírodní doplněk stravy a nevyžaduje lékařský předpis. Je však důležité dodržovat doporučené dávkování a nepřekračovat jej. Nakupovat Amarex doporučujeme jedině od oficiálního prodejce, u nichž získáte množstevní slevy a výše zmíněné výhody.

Jaké jsou hlavní složky v Amarexu?

Amarex obsahuje řadu přírodních složek a bylinných extraktů, včetně L-Argininu, L-Citrulinu, Maca, kotvičníku zemního a dalších, které byly pečlivě vybrány pro jejich schopnost podporovat zdravou erekci a sexuální výkonnost.

 • Amarex složení: Kotvičník zemní, Maca, L-Arginin, L-Citrulin, Vitamín C, Muira puama, Piperin
 • Amarex Men Complex složení: Selen, Vitamín B6, Zinek, Hořčík, Ženšen pravý, Maca, Kotvičník zemní, Guarana, Extrakt z pepře

Může Amarex zlepšit můj sexuální život?

Amarex je navržen tak, aby podporoval zdravou erekci a sexuální výkonnost. Mnoho uživatelů hlásí zlepšení v těchto oblastech při užívání maximální dávek. Nicméně, výsledky se mohou lišit, jelikož všichni jsme odlišní a máme odlišný životní styl.