Clavin recenze: Lék na erekci bez předpisu dostupný v lékárně

Slyšeli jste už někdy o Clavinu? Ne? A když vám připomeneme reklamu, ve které je muž s tváří ďábla slintající na krásnými, vnadnými ženami? Pokud jste si rozpomněli, pak jde právě o reklamu k práškům na erekci Clavin.

Před nedávnem jsme si rozebírali vítěze, nejlepších prášků na erekci bez předpisu, proto to nyní vezmeme od druhého konce. Clavin sice neřadíme mezi to nejlepší na zlepšení erekce a podporu sexuální výkonnosti, ale i přesto se dostal do TOP desítky.

Tato Clavin recenze obsahuje veškeré naše poznatky, které jsme zaznamenali během testování, které trvalo 2 měsíce a celkově nás to vyšlo na neuvěřitelných 10 565 Kč. Jakmile v Clavin recenzi k ceně, pochopíte, proč nás stálo naše testování tolik peněz.

Co to je Clavin: Přírodní lék na erekci bez předpisu známý z TV

Clavin je na trhu snadno dostupný a přitahuje pozornost především svou TV reklamou, ale i svým unikátním složením, které je zacíleno na zlepšení erekce. Clavin se nabízí ve dvou verzích, a to jako Clavin Original a Clavin Platinum. Jednotlivé odlišnosti si rozebereme níže.

Jedním z jeho klíčových prodejních argumentů je, že má rychlý nástup účinku. Tento prodejní argument můžeme rozhodně potvrdit, jelikož nástup účinků po užití tabletky na erekci působí nejpozději do 60 minut.

Jednoduše řečeno, Clavin se řadí mezi produkty, které obsahují léčivé byliny, známé svými schopnostmi zlepšit erekci a celkovou kvalitu intimního života. Díky tomu, že se jedná o přírodní lék na erekci neboli spíše o doplněk stravy, je Clavin bezpečný a dostupný bez lékařského předpisu.

Trh nabízí mnoho přírodních doplňků stravy, jež se prezentují jako účinné pro podporu erekce, ale bohužel Clavin patři mezi ty podprůměrné, a to především kvůli své neuvěřitelné ceně.

Jak se Clavin dávkuje a užívá?

Pro optimální výsledky se doporučuje užít 4 tabletky na erekci, zhruba hodinu před pohlavním stykem a užívá se orálně. Dávkování je stejná u Clavin Original tak i u Clavin Platinum. Očekávaný účinek i dle našeho testování je maximálně do 60 minut a vydrží kolem 4 hodin. Mezi dalšími potenciálními benefity, patří nejen rychlejší nástup erekce, ale také potlačení předčasné ejakulace nebo také prodloužení sexuální výkonnosti.

Avšak musíme uznat, že jedna dávka se 4 tabletkami na erekci, je opravdu vysoká. Ne kvůli účinnosti, ale vůči obsahu balení a jeho ceně. Základní balení Clavin Original s 12 tobolkami, vychází kolem 750 Kč. Když použijeme základní matematiku, pak vychází jedna dávka na neskutečných 250 Kč.

Když to porovnáme s TOP 3 prášky na erekci bez předpisu (Proerecta Klasik, Proerecta SHOT, Amarex), které považujeme za vítěze, tak je Clavin dražší o 400%.

Jak funguje a účinkuje Clavin prášky na erekci

Jak funguje a účinkuje Clavin prášky na erekci

Clavin se na trhu prezentuje jako rychlá a efektivní pomůcka pro muže, kteří mají problémy s erekcí. Ať už jde o nedostatečnou pevnost nebo krátkou dobu trvání. Příčinou může být jak zdravotní stav, tak psychické problémy (stres, úzkost, napětí, atd..). Někteří muži se také setkávají s nižší citlivostí žaludu. Cílem Clavinu je podpořit silnou, dlouhotrvající erekci, která se pojí s intenzivním sexuálním zážitkem.

  1. Můžete očekávat spolehlivou erekci bez dalších selhání
  2. Zažijete intenzivnější prožitek během sexu
  3. Při dodržení doporučeného dávkování nehrozí nežádoucí účinky
  4. Užijete si sex déle, díky prodlouženému účinku na erekci.

Zajímá vás, jak toho Clavin dosahuje? Jako většina ostatních doplňků stravy pro podporu erekce, i Clavin podporuje větší průtok krve do penisu, který následně naplní topořivá tělíska a tím zpevní erekci.

Větší množství krve v topořivých tělískách, následně vede k silnější a déle trvající erekci. V tomto směru nejde o revoluční prášky na erekci. Podobný princip fungování využívají i mnohé další léky na erekci bez předpisu.

Clavin složení: Jsou tyto prášky na zlepšení erekce bezpečné?

Jednou z hlavních výhod produktu Clavin je jeho přírodní složení a dostupnost bez lékařského předpisu a vyšetření. Jeho aktivní složky jsou kompletně z přírodních zdrojů a jejich výběr je velmi podobný těm, které naleznete i v dalších produktech pro podporu erekce. U Clavinu tou nejzásadnější látkou je Tribulus Terrestris neboli Kotvičník zemní, který má řadu zdravotních výhod.

Co ovšem rozhoduje, je koncentrace těchto účinných látek. Díky svému složení Clavin aktivně podporuje prokrvení penisu a pozitivně ovlivňuje jeho celkovou funkčnost.

  • Tribulus Terrestris – neboli česky známější Kotvičník zemní, pomáhá rozšiřovat krevní cévy a zvyšuje tak průtok krve v penisu, což můžeme i potvrdit na základě osobních zkušeností.
  • Šafrán – Působí jako přírodní afrodisiakum, které má potenciálně posílit sexuální libido. Ano, skutečně jsme zaznamenali mírné navýšení libida.
  • Zinek – Tato složka je známa svými příznivými účinky na varlata (samozřejmě, nejen na ně) a tím i na plodnost. Bohužel však tuto účinnost nemůžeme potvrdit a ve skutečnosti zázraky v oblasti podpory plodnosti u Clavinu neočekáváme.
  • Selen – podporuje produkci spermií a tím i plodnost. Opět platí, co jsme psali výše. V případě účinnosti na plodnost a zdraví spermií, je zapotřebí zmíněné bylinky užívat dlouhodobě. Pokud byste to dělali s Clavinem, zřejmě byste si za tu částku koupi nové auto.
  • L-Citrulin a L-Arginin jde o hojně využívanou kombinace aminokyselin, které se velmi častou využívají u přípravků na podporu erekce, protože pomáhají k lepšímu prokrvení penisu.

Cena, druhy balení a kde se dá Clavin koupit

Produkt Clavin můžete pořídit na různých místech. Na rozdíl od mnoha ostatních léků na erekci bez předpisu, ho najdete nejen online, ale také na pultech ve všech lékáren, ačkoli obvykle za o něco vyšší cenu.

Proto je často výhodnější nakupovat Clavin na internetu, kde si můžete snadno uvěřit jak dostupnost tak i cenu. My však nakupujeme vždy z ověřených lékáren, jako je DR. Max a Pilulka.cz.

Clavin prášky na erekci v lékárně jsou k dispozici ve dvou variantách Clavin Original a Clavin Platinum. Ačkoli jsou obě verze podobně efektivní, Clavin Platinum nabízí oněco silnější stimulační účinek.

Clavin ORIGINAL

Clavin ORIGINAL

Clavin Original je méně koncentrovanou variantou, kterou byste měli užívat, pokud jste nespokojeni se svou erekcí nebo pokud se potýkáte s dočasnými problémy, které se nevyskytují pravidelně. Clavin Original pomáhá dosáhnout kvalitní erekce a udržet ji po celou dobu intimní chvíle po dobu 3 hodin.

Clavin PLATINUM

Clavin PLATINUM

Clavin Platinum je naopak dražší a intenzivnější alternativa Clavin Original, která je vhodná pro muže se slabší erekcí nebo pro ty, kteří mají problémy s předčasnou ejakulací. Clavin Platinum je samozřejmě také ideální pro ty, kteří chtějí prodloužit svou sexuální výkonnost.

Clavin zkušenosti: Jak přípravek na erekci hodnotí uživatelé?

Jelikož je Clavin Original a Clavin Platinum dostupný ve všech lékárnách, nabízí se na internetu také mnoho zkušeností od reálných uživatelů. Většinou žádáme o zkušenosti s prášky na erekci naše čtenáře, kteří jej testovali.

Nyní uděláme výjimku a zkušenosti jsme nasbírali z nákupních portálů, jako je například Heureka, kde se nabízí zkušenosti cizích uživatelů. Pokud máte i vy zkušenosti s Clavinem, budeme rádi, když se sní podělíte do komentářů pod článek.

Clavin: Zkušenosti uživatelů z internetu

Naše hodnocení a zkušenost s Clavin prášky na erekci

Vyzkoušeli jsme obě verze Clavinu a u obou nemůžeme vyvrátit jejich účinnost. Zřejmě bychom jej zařadili i výše v našem srovnávači, ale jde vidět, že se masivní marketing, například v TV, výrazně odráží na ceně těchto produktů.

Obsah základního balení, ale i toho většího, vůči dávkování, je zcela nesmyslné, protože jedna dávka pak vychází na 250 Kč (1 dávka za 24 hodin – 4 tobolky). Pokud nejste Rothschildové, pak se Clavinu vyhněte obloukem a vyzkoušejte raději účinnější a mnohem levnější alternativy.

Clavin nejčastější dotazy a odpovědi – FAQ

Pokud hledáte účinné prášky na erekci bez předpisu a je vám jeho cenovka zcela ukradená, pak Clavin vyzkoušejte, ale pokud podobným přípravkům na erekci nevěříte, asi bychom byli obezřetnější a sáhli po levnější alternativě.

Přestože si myslíme, že naše Clavin recenze obsahuje veškeré informace, sepsali jsme níže jaké si shrnutí a vaše nejčastější dotazy. Pokud máte však nějaké další dotazy k tomuto léků na erekci bez předpisu, neváhejte a kontaktujte nás nebo nám svůj dotaz napište do komentářů pod článek.

Co představuje Clavin?

V zásadě se jedná o doplněk stravy, navržený tak, aby vám pomohl dosáhnout pevné erekce, krátce před sexuálním aktem. Funguje jako poslední záchranná síť, když máte nejistoty ohledně své schopnosti dosáhnout erekce těsně před sexem. Účinnost trvá cca 4 hodiny a nástup účinků můžete očekávat nejpozději do 60 minut od užití čtyř tabletek na erekci.

Jak se Clavin dávkuje?

Optimální dávkování jsou 4 tablety, které se užívají hodinu před sexuální aktivitou. Sexuální stimulace je nezbytná, aby mozek mohl vyslat signál pro erekci. Clavin posílí erekci a prodlouží její trvání, ale bez stimulace k účinnosti nedojde. Ani Viagra po spolknutí vám jej nepostaví, vždy je zapotřebí sexuální stimulace.

Je možné kombinovat Clavin s alkoholem?

Kombinace Clavin s alkoholem rozhodně nedoporučujeme. Jedna sklenka vína obvykle nepředstavuje problém, avšak konzumace jakéhokoli doplňku ve stavu intoxikace, může být nebezpečná a projevovat se vedlejšími účinky. Alkohol navíc oslabuje erekci, takže pokud konzumujete denně větší množství alkoholu, můžete se s pevnou erekcí prakticky rozloučit.

Kolik stojí Clavin?

Záleží vždy u koho nakupujete, dle se toho ceny liší. Obvykle balení Clavin Original s 12 tobolkami vychází na 750 Kč a větší balení s 28 tabletky na erekci je za 1 050 Kč. Clavin Platinum s 8 tobolkami (pouze 2 dávky), vyjde průměrně na 1 150 Kč a jeho větší bratr s 20 tabletky na erekci vyjde na 1 300 Kč.

Jak Clavin funguje?

Výrobce spoléhá na historicky ověřené byliny, které podporují správnou erekci. Jejich kvalitní extrakty jsou obsaženy v každé tabletě. Konkrétně v případě Clavinu se jedná o kotvičník zemní a šafrán. Tyto ingredience jsou doplněny aminokyselinami L-Citrulin a L-Arginin a minerály (selenem a zinkem).

Jak dlouho Clavin účinkuje?

Tabletky na erekci by měl muž užívat zhruba hodinu před sexem. Doba účinku Clavinu je individuální a záleží na konkrétním organismu. V průměru se jedná o 4 hodiny. Avšak je zapotřebí poznamenat, že účinnost po první hodině výrazně oslabuje.

Clavin video reklama známá z TV