Erexan recenze a zkušenosti: Doplňky stravy pro muže

Erexan se během testování prášků na erekci bez předpisu vyprofiloval jako jeden z nejvýkonnější přípravků na erekci a dostal se mi TOP 10 v našem srovnávači. Své působení lze přirovnat k takovým gigantům, jako jsou Proerecta Klasik, Amarex a Proerecta SHOT.

Co tyto prášky na erekci odlišuje, je jeho dostupnost v třech variantách, každá se specifickými vlastnostmi. Zásadní předností Erexanu, je jeho čistě přírodní kombinace. Neobsahuje žádné chemické látky jako například sildenafil, vardenafil, tadalafil a další, jež se nachází například ve Viagře, které jsou v doplňcích stravy pro boj proti erektilní dysfunkci zakázané a mohou být dostupné pouze s lékařským předpisem.

Skvělou zprávou je, že se jedná o 100% funkční produkt, který má vliv na zlepšení erekce, prodloužení sexuální výkonnosti nebo i podporu plodnosti.

Co to je Erexan? Účinné a oblíbené prášky na erekci bez předpisu

Erexan nabízí kombinaci několik důležitých aminokyselin spolu s koncentrovanými extrakty z rostlin neboli bylin, které podporují erekci a tvorbu testosteronu. Jak jistě víte, testosteron je nezbytný mužský hormon, nejen v milostném životě, ale má vliv i na celkovou fyzickou výkonnost, sílu a vytrvalost.

Erexan nabízí své produkty na trhu poměrně dlouhou dobu, za níž si získal velkou oblibu a základnu pravidelných uživatelů. To nám potvrzují i reakce našich čtenářů, kteří nám pravidelně píší do rekace. Erexan nabízí tři přípravky určené pro muže, avšak hlavním tahounem je Erexan Standard, který účinkuje na podporu erekce do 60 minut.

Erexan STANDARD - erekce do 60 minut

Erexan STANDARD

Usilujete o posílení a prodloužení erekce? Chcete efektivní zlepšení výkonnosti? Erexan Standard je vaše cesta ke zdravější a silnější erekci. Po jeho konzumaci začíná působit během hodiny. Podle našich zaznamenání, ve většině případů dochází k účinku nejpozději do 60 minut. Získáte pevnější erekci a zlepší se vaše sexuální výkonnost a vitalita. Erexan prášky na erekci jsou zcela přírodní.

Erexan STABIL - dlouhodobé zlepšení erekce

Erexan STABIL

Tato varianta Erexanu je často opomíjena, podobně jako jeho konkurent Proerecta LONG, což považujeme za škodu. Někdo nevyhledává rychlé posílení erekce, ale touží po dlouhodobém zlepšení erekční funkce a výkonnosti. Erexan Stabil je určen k trvalému užívání, což vede k dlouhodobým výsledkům. Má pozitivní vliv nejen na erekci, ale také na libido a plodnost.

Erexan KONTROL - na prodloužení sexuální výkonnosti

Erexan KONTROL

Máte pochybnosti o své výkonnosti nebo se potýkáte s předčasnou ejakulací? Erexan Kontrol vám pomůže „získat věci pod kontrolu“. Jde o vynikající doplněk stravy pro muže, kteří chtějí zlepšit sexuální zdraví a prodloužit sex. Podporuje erekci, prodlužuje sex a je vysoce oceňován muži trpícími předčasnou ejakulací.

Jak funguje Erexan Standard a jaké jsou jeho výhody, ale i nevýhody

Výrobci Erexanu ho prezentují jako „víc než jen doplněk stravy pro zlepšení erekce.“ Co tato tvrzení skutečně znamenají?

Erexan přípravky pro muže jsou navrženy nejen k řešení erektilní dysfunkce, ale také k zvládnutí problémů s předčasnou ejakulací a sníženým libidem. To však neznamená, že je to tradiční lék, který by lékaři předepisovali na tyto obtíže.

Místo toho je to přírodní doplněk stravy, bez jakýchkoli negativních vedlejších účinků, který si můžete bez lékařského předpisu a diskrétně pořídit, což je obrovské plus. Mnoho mužů se svými problémy obává vyhledat pomoc. Je však důležité poznamenat, že optimálních výsledků lze dosáhnout v kombinaci s vyváženou stravou.

Tyty produkty mohou pro své partnery zakoupit i ženy. Očekávejte zlepšení v kvalitě erekce, prodloužení vytrvalosti a intenzivnější zážitek ze sexuálního styku. Více výhod a nevýhod si rozebereme níže u jednotlivých přípravků Erexan.

Výhody Erexan STANDARD

 • Rychlý nástup účinku (do 60 minut)
 • Výrazně silná erekce, po sexuální stimulaci
 • Dlouhotrvající erekční stav (cca 3-4 hodiny)
 • Mírné, optické zvětšení penisu
 • Absence chemických přísad a vedlejších účinků
 • Dlouholetý prodejce přípravků pro muže
 • Garance vrácení peněz

NEvýhody Erexan STANDARD

 • Nemožnost koupě jedné dávky
 • Nedostupnost v lékárnách

Výhody Erexan STABIL

 • Určené pro dlouhodobé užívání
 • Dlouhodobé účinky na zlepšení erekce a libida
 • Podporuje plodnost
 • Má pozitivní vliv na prostatu
 • Podporuje tvorbu testosteronu
 • 100% přírodní produkt
 • Bez lékařského předpisu
 • Garance vrácení peněz

NEvýhody Erexan STABIL

 • Nelze koupit jednu dávku na vyzkouší, ale i přesto byste během jedné dávky nedokázali posoudit účinnost, jelikož Erexan Stabil je určený pro dlouhodobé užívání.

Výhody Erexan KONTROL

 • Nástup účinků do 60 minut
 • Vyšší sexuální výkonnost (prodlužuje sex)
 • Přispívá k pevnější erekci
 • Pomocník při předčasné ejakulaci
 • 100% přírodní produkt
 • Bez lékařského předpisu
 • Garance vrácení peněz

NEvýhody Erexan KONTROL

 • Nemožnost koupě jedné dávky
 • Nedostupnost v lékárnách

Erexan složení: Je tak přírodní, že se prodává jako lék na erekci BEZ PŘEDPISU

Jak už bylo řečeno, všechny verze Erexan patří do kategorie mezi doplňky stravy, které jsou složeny především z tělu prospěšných aminokyselin a bylinných extraktů. Nenaleznete v nich žádné umělé konzervanty ani barviva, která by mohla účinnost aktivních složek zpomalit či dokonce ovlivnit. Níže se můžete podívat, jaké složení obsahují jednotlivé Erexan přípravky pro muže. Také si rozebereme jednotlivé látky, které se v nich vyskytují.

Erexan STANDARD - erekce do 60 minut

Erexan STANDARD

Pro zlepšení erekce a výkonnosti do 60 minut

složení: L-arginin, Kotvičník Zemní, MACA, L-Lysin, L-Ornitin, L-Citrulin

Erexan STABIL - dlouhodobé zlepšení erekce

Erexan STABIL

Pro dlouhodobé zlepšení erekce a libida

složení: Kotvičník zemní, Žerucha meyenova, Ženšen, Schizandra sinensis, Vitamín E, Zinek, Vitamín B3, Vitamín B6, Vitamín B2, Meď, Vitamín B12

Erexan KONTROL - na prodloužení sexuální výkonnosti

Erexan KONTROL

na prodloužení sexuální výkonnosti

složení: Kotvičník zemní, L-Arginin, Griffonia simplicifolia, Ženšen, Řeřicha peruánská, Teobromin, Zinek

Jak účinkují jednotlivé Erexan složení?

L-Arginin – jedná se o velmi známou a populární aminokyselinu, kterou dobře znají například v kulturistice. Taktéž L-Arginin můžete naleznout ve většině přípravcích na zlepšení erekce. Jelikož aminokyselina L-Arginin snižuje koagulaci krve, tím zlepšuje její cirkulaci v cévách a zároveň podporuje produkci oxidu dusnatého (NO). Ten má následně vliv na rozšíření cév, čímž se následně zvyšuje přísun krve do penisu.

Díky většímu množství krve v penisu, se zvětší jeho objem, zpevní se erekce a veškeré účinky se snaží udržet co nejdéle. Tímto mohou muži získat i lepší sexuální výkonnost. Zvětšení objemu erektilních tělísek výrazně pomáhá při zdravé a pevné erekci.

Tribulus Terrestris – je známý spíše pod český názve Kotvičník zemní a je považována za nejvíce ceněnou rostlinu dnešní doby. Kotvičník zemní je zejména oblíbený mezi kulturisty a sportovci, kteří těží z jeho primárních účinků. Jeho popularita vychází z hlavní účinnosti, která má vliv na produkci testosteronu, jednoho z nejdůležitějších hormonů v mužském těle.

Bohužel se stářím přicházejí určité ubytky hormonů a jedním z nich je právě testosteron. S přibývajícím věkem, díky nízké hodnoty testosteronu, vede k poklesu mužské výkonnosti, objemu svalstva a nástupu problémů s erekcí. S Erexanem můžete vše zvrátit, protože obsahuje 150 mg tribulus terrestris v jediné dávce. Jeho hlavní činnosti je zpevnit erekci, zlepšit srdeční funkci a zároveň posílit imunitní systém.

Maca – možná jste již někdy zaznamenali pojem jako „peruánská Viagra“ nebo „poklad Inků“. Pokud ano, s velkou pravděpodobnosti jste se dočetli o účincích kořene Maca, který je známý pro své účinky na mužskou potenci. Navíc je Maca proslula tím, že dokáže zvýšit objem ejakulátu a zlepšuje plodnost. Maca působí jako přírodní afrodisiakum a v Erexanu zodpovídá za zvýšení libida. Maca se považuje za superpotravinu, která má další účinky, například se používá k léčbě duševních nemocí, jako je deprese, úzkost a strach. Proto je užívání Erexanu s obsahem Maca vhodnou volbou snad pro každého dnešního muže.

L-Citrulin – další esenciální aminokyselina, která spolupracuje s L-Argininem v Erexanu, znásobující jeho účinky a současně hrající roli v generování potřebné energie pro výjimečný sexuální výkon. Díky L-Citrulinu můžete očekávat pevnější erekci a delší vydrž při sexu.

L-Lysin – jedna z nejvzácnějších a nejpodstatnějších aminokyselin má ve směsi Erexanu zásadní úlohu v zlepšování kardiovaskulární cirkulace. Díky své schopnosti podporovat produkci kolagenu je L-Lysin schopen regenerovat poškozené cévy a zároveň zabraňuje tvorbě usazenin. Cévní průchodnost je nezbytná pro pevnou erekci. Jak jsme již psali výše, čím více krve naženete do penisu, tím více zlepšíte jeho funkci. Právě proto se používají s podobným principem erekční kroužky.

L-Ornitin – v neposlední řadě vše uzavírá aminokyselina L-Ornitin, která spolupracuje z výše zmíněnými aminokyselinami. Pravidelný příjem L-Ornitinu má vliv na uvolňování oxidu dusného (NO), který je klíčového při řešení erektilní dysfunkce.

Všechny tyto aminokyseliny zaujímají významné místo ve složení u Erexan přípravků a přispívají k jeho lepší účinnosti. Bez nich by Erexan nebyl tak efektivní a nemohli bychom jej zařadit v našem srovnávači na 4. místo.

Erexan - Výhody prodejce

Erexan cena aneb jak snížit ještě cenu

V českých lékárnách Erexan přípravky pro muže zatím dostupné nejsou, ani to nevypadá, že by se mělo něco změnit. Přesto je vždy výhodnější nakupovat přes oficiálního prodejce, jelikož získáte nižší cenu, výhody (doprava zdarma, garance vrácení peněz), ale také výrazně ušetříte při nákupu více balení. Doba dodání se obvykle pohybuje maximálně do dvou dnů. Jelikož Erexan nabízí 3 přípravky pro muže, rozhodli jsme se vám je cenově rozebrat.

Protože chceme, aby byl naše recenze a magazín, co nejvíce přínosný pro naše čtenáře, snažíme se například vyjednat u prodejců slevový kódy. Jeden z takových jsme vyjednali i u Erexanu v hodnotě 10% na celkový nákup nad hodnotou 1300 Kč. Stačí do objednávkového formuláře zadat tento slevový kód (ups10p).

Pokud chcete ušetřit ještě více peněz, pak určitě doporučujeme nakupovat větší balení přípravků pro muže Erexan. Čím více zakoupíte balení, tím více ušetříte na jedné dávce.

Erexan STANDARD - erekce do 60 minut

Erexan STANDARD

Cena: 720 Kč
Cena dávky: 102 Kč

Erexan STABIL - dlouhodobé zlepšení erekce

Erexan STABIL

Cena: 1170 Kč
Cena dávky: 26 Kč

Erexan KONTROL - na prodloužení sexuální výkonnosti

Erexan KONTROL

Cena: 820 Kč
Cena dávky: 54 Kč

Jak se užívá Erexan a jaké je dávkování

Našim cílem při testování, bylo vyzkoušet všechny doplňky stravy od Erexanu, abychom vám dokázali předat, co nejvíce informací. Co se týče Erexan dávkování, je u všech přípravků velmi podobné. Níže si rozeberme, jednotlivá dávkování u všech Erexan produktů.

Ještě bychom chtěli upozornit, že není vhodné dávkování kombinovat s alkoholem, který sám o sobě snižuje pevnost erekce, ale není vhodné překračovat doporučené dávkování. Buďte spíše trpělivý a dopřejte tělu čas, než zpracuje optimální množství přírodních látek z Erexanu.

 • Erexan STANDARD – Oficiální doporučení pro Erexan Standard uvádí denní dávku 1 až 2 tabletky, které by měly být konzumovány 60 minut před pohlavním stykem. Není nutné je užívat každodenně, ale pouze v dny, kdy plánujete sexuální aktivitu.
 • Erexan STABIL – Opět je podobné dávkování, kdy se užívají sice 2 kapsle denně, ale vždy se jedna kapsle užívá ráno a další až večer. Není doporučováno překračovat denní dávku dvou kapslí.
 • Erenxa KONTROL – Doporučené dávkování jsou 2 kapsle, alespoň 60 minut před sexem, jako u Erexan STANDARD. Vždy zapijte dvou kapslovou dávku dostatečným množstvím vody, aby nedošlo k podráždění žaludku a pomohli si k rychlejšímu rozkladu účinků.

Jakých výsledků Erexan dosahuje dle uživatelů?

Erexan zkušenosti našich čtenářů a uživatelů

Vždy si zakládáme při testování, jakéhokoliv doplňku stravy, abychom měli účinky prověřeny od více uživatelů. Díky úzké spolupráci s dalšími magazíny, zabývajícími se konkrétním tématem, máme přístup k mnoha potencionálním „testerům“, ale i uživatelům.

Proto jsem v případě Erexan požádali vybrané čtenáře k otestování přípravků, které jsme jim samozřejmě zakoupili. Celková částka investovaná do testování Erexan doplňků stravy, byla 12 348 Kč. Tohle byla zatím naše největší investice do testování, protože Erexan má v prodeji 3 produkty pro muže.

Níže se podívejte na reakce testujících a uživatelů, sesbíraných z internetu. Pokud máte vy nějaké zkušenosti s některým s přípravků Erexan, budeme velmi rádi, když se o něj podělíte do komentářů pod článkem. Vaše zkušenosti pomohou dalším mužům při rozhodování.

Naše osobní hodnocení

Dle magazínu pro muže Dokonalaerekce.cz, býval Erexan jedničkou na trhu, než jej překonala mladší konkurence. Přesto stále patří mezi 10 nejlepších prášků na erekci a sexuální výkonnost nebo spíše mezi TOP 5. Během testování nikdo nezaznamenal vedlejší účinky a nejvíce si muži pochvalovali Erexan STANDARD a Erexan KONTROL.

Erexan STABIL funguje na bázi dlouhodobého užívání, přičemž nám jeden testující odpadl, jelikož produktu nedal šanci už po třech týdnech, kdy zaznamenal minimální účinnosti. Avšak kdyby vydržel, jako další dva testující, zjistil by, že účinnost je narůstající a po 3 týdnech začíná vše startovat.

I přesto jsme chtěli znám názor vybraného čtenáře, do řady testujících, proto jsme mu zaslali Erexan STANDARD, se kterým už byl velmi spokojení. To je přesně ten důvod, proč prodejci prášků na erekci a jiných přípravků, nabízejí více variant.

Někdo potřebuje nakopávač erekce, někdo je zase trpělivý a chce získat dlouhodobější účinky v podobě zlepšení erekce, vitality a sexuální výkonnosti. Rozhodně je vhodné podotknout, že každý z nás jsme odlišný, proto účinky mohou být mírně odlišné.

Erexan zkušenosti testujících

Ondřej, 56 let – Po necelém měsíci užívání Erexan stabil, jsem zaznamenal mírné zlepšení pevnosti erekce a nic víc. Dále jsem jej nechtěl užívat, proto mi byl místo nějak nabídnut Erexan standard, se kterým jsem už byl velmi spokojení. Už po první dávce a jedné hodině jsem pocítil mnohem vyšší účinnost na erekci, než v případě stabil po třech týdnech. Erexan Standard bych doporučil, ale Kontrol už asi ne.

Stanislav, 59 let – Tabletkám na erekci Erexan Stabil jsem věnoval čas a pozornost podle doporučení a první výsledky se začaly objevovat teprve před týdnem, přičemž jsem je začal užívat přesně před měsícem. Při sexu jsem zaznamenal značné zlepšení pevnosti erekce, ale také dokážu partnerku vícekrát uspokojit. Erexan Stabil jsem si vybral, kvůli dlouhodobým výsledků. Z vlastní zkušenosti vím, že musí doplněk stravy užívat dlouhodobě, než se efekt nějak projeví. Rozhodně budu Erexan STABIL nadále brát.

Ondřej, 56 let – Po prvním balení Erexan Standard jsem s výsledky velmi spokojený. Má erekce je výrazně pevnější, penis se zdá být vizuálně plnější a jsem schopen dosáhnout vyšší výkonnosti. A co více, účinnost se skutečně projevuje do 60 minut. U mě konkrétně do 40 minut. Během sexu se cítím energičtější, jako bych znovu objevil svůj „druhý dech“. Dokonce i moje partnerka zaznamenala změny a je nadšená výsledky, což nám umožňuje více si užívat naše intimní chvíle. Už se nemusím tolik obávat, že se mi nepostaví.

Stanislav, 59 let – Erexan je nepochybně účinnější než Clavin a Arginmax Forte, který jsem užíval v minulosti na základě často se objevující televizní reklamě. Ačkoliv to není levná volba, výsledky jsou patrné: posílení erekce je skutečně zřejmé. Byl jsem skeptický, ale moje výdrž v ložnici se také významně zlepšila. Sice to není srovnatelné s mojí mladickou výdrží, ale už to není jen tříminutový sprint.

FAQ – Odpovídáme na nejčastější dotazy k Erexan přípravkům pro muže

Níže se můžete ještě podívat na další informace k Erexanu, které vás nejčastěji zajímají. Využijte komentářů pod článkem pro vaše dotazy nebo osobní zkušenosti. Tyto informace budou dále pomáhat dalším mužům při rozhodování či informování. Vše je anonymní a nikdo vás nebude otravovat reklamními nabídkami.

Je Erexan vhodný pro všechny?

NE, Erexan přípravky pro muže, mohou užívat muži až od 18 let. Neměli by jej navíc užívat jedinci, kteří trpí kardiovaskulárními onemocněními. Rovněž není určen pro ženy. Ty však mohou využít přípravky stejného výrobce, které jsou vyrobeny přímo pro ně.

Co mám dělat, když Erexan nefunguje?

Určitě není vhodné navyšovat dávku. Záleží také, jaký produkt vám nefunguje. Většinou mají dojem muži, že je Erexan podvod, protože okamžitě neúčinkuje. Většinou jsme se setkali s tímto tvrzením u Erexan STABIL, který je určený pro dlouhodobé užívání. Bohužel, většina uživatelů si myslí, že vystačí jedno balení nebo pouhá 3 týdenní kůra.

Prášky na erekci s dlouhodobými účinky, potřebují čas, než tělo přijme dostatek látek, které mají následně viditelné účinky. Z vlastní zkušenosti je nám známo, nejen u Erexan STABIL, že je zapotřebí výdrže minimálně 2 měsíce, než se účinnost výrazně projeví.

Jaké má Erexan vedlejší účinky?

Nebyly zjištěny žádné negativní vedlejší účinky při užívání Erexanu. Někdy se však mohou projevit alergické reakce. Proto je vhodné, aby si alergici vždy řádně přečetli složení, zda neobsahuje nějaké složky, které mohou způsobit alergické reakce.

Je možné Erexan kombinovat s alkoholem?

Kombinace Erexanu s alkoholem by neměla způsobit žádné potíže. Pokud však chcete podávat opravdu špičkové výkony, vyhněte se nadměrné konzumaci alkoholických nápojů před pohlavním stykem.

Mohu Erexan užívat, i když nemám žádné potíže s erekcí?

Ano, Erexan lze užívat i v případě, že netrpíte poruchami erekce ani předčasnou ejakulací. S Erexanem můžete dosáhnout mnohem vyšší sexuální výkon, jak jste byl do teď zvyklý, navíc se budete cítit plný síly a přirozené mužské energie.

Mohu Erexan užívat společně s jinými léky nebo prášky?

Erexan můžete bez obav užívat společně se všemi druhy léků a doplňků stravy. Výjimku tvoří léky na kardiovaskulární onemocnění.

Mám nárok na vrácení peněz?

Ano, oficiální prodejce garantuje vrácení peněz v případě nespokojenosti, avšak balení nesmí být otevřené. Garance vrácení peněz využijí především zákaznici, kteří si zakoupil více balení z důvodu výrazného snížení ceny.

Jak mohu ušetřit 10% z celkové ceny?

Pro naše čtenáře se snažíme vytvářet, co nejkvalitnější a přínosný obsah, abychom ji pomohli při jejich problémech a rozhodování. Proto jsme také pro naše čtenáře vyjednali 10% slevový kód na celkový nákup. Stačí, když do objednávkového formuláře zadáte tento kód: ups10p