Proerecta GUMÍDCI recenze - Borůvkové želé bonbóny na zlepšení erekce

Proerecta Gumídci jsou novinkou v sortimentu renomované značky výživových doplňků Proerecta, určenou k posílení erekce. Co ji odlišuje od ostatních podobných přípravků na zlepšení erekce?

Jejich unikátní želatinová, chutná forma. Pokud máte potíže s polykáním tablet nebo pitím shotů (Nápoj na erekci), tyto želatinové bonbony mohou být vaší vítěznou volbou před intimním okamžikem. Ihned po vydání Proerecta Men Sexual Energy Gummies jsme začali s testováním, které probíhalo 4 měsíce. A dnes se podíváme v recenzi, jak si tento doplněk stravy pro muže vedl.

Něco málo o značce Proerecta

Oficiální prodejce není žádným nováčkem na trhu s přípravky na erekci, jelikož své produkty nabízí již od roku 2015. Za jeho dubu působení, si získal stovky věrných a vracejících se zákazníků. Jejich hlavními přípravky pro muže jsou Proerecta Klasik, Proerecta LONG, Proerecta SHOT a nově Proerecta Men Sexual Energy Gummies.

Nejenže nabízí účinné přírodní produkty, dostupné bez lékařského předpisu, ale jejich kvalita tkví v jejich přístupu k zákazníkům. Vždy se snaží vyhovět zákazníkovi, nabízí garanci na vrácení peněz a množstevní slevy. Za nás jde o velmi kvalitního prodejce a výrobce s účinností, kterou se prezentuje.

Novinka roku 2023 – Proerecta GUMÍDCI želatinové bonbóny na erekci

Bonbony Proerecta GUMÍDCI s oficiálním názvem Proerecta Men Sexual Energy Gummies, představují revoluční doplněk stravy zaměřený na posilování erekce, sexuální výkonnosti a vytrvalosti. Musíme hned upřesnit, že tito gumídci nejsou vhodné pro vegany, protože obsahují želatinu, získanou z hovězích složek bohatých na kolagen.

Avšak vegetariáni a ti, kdo nemají zvláštní stravovací omezení, mohou být zcela bez obav. Ačkoliv želatina dodává inovativní a chutnou formu, pravou sílu jim propůjčuje kombinace extraktu zeleného čaje, aminokyselin, vitamínů a stimulačních látek jako je kofein a taurin.

Proerecta bonbony slouží jako energizér pro tělo i mysl. Jsou ideální nejen před samotným sexem, ale i když potřebujete dodatečnou energii do práce, školy či na výlety. I když se jedná o doplněk stravy na podporu erekci, k její dosažení je zapotřebí sexuální, vzrušující stimulace.

Proerecta GUMÍDCI - Ukázaka želatinových bonbónů

Jak Proerecta GUMÍDCI účinkují?

Od roku 2019 pečlivě vybíráme a recenzujeme doplňky stravy, slibující podporu erekce. Další přínosy bereme jako jakýsi bonus. Proerecta želatinové bonbony nás potěšily svým komplexním přístupem, neomezujícím se pouze na jediný účel. Jejich cílem je přinést uživatelům vícestranné výhody.

Primární benefit Proerecta GUMÍDCI je podpora mikrocirkulace krve, zvláště prokrvení penisu. S našimi zkušenostmi můžeme potvrdit, že tyto bonbony skutečně stimulují erekci, a to během 30 minut. Díky své želatinové struktuře, se rychle rozpouští a lépe působí ve střevech, což vede k silné a dlouhotrvající erekci, jež uspokojí vaši partnerku.

Kofein a taurin zvyšují fyzický výkon, což znamená, že po intenzivním zážitku nebudete cítit potřebu okamžitého odpočinku. Během našeho testování jsme nezaznamenali vedlejší účinky, naopak spíše tyto pozitivní výsledky:

 • Rychlejší dosažení erekce díky lepšímu prokrvení – želatinová forma zajišťuje rychlé vstřebání účinných látek, kde za silnější a rychlejší erekci stojí kombinace L-citrulinu a zeleného čaje.
 • Posílení libida a sexuálního chtíče – vitamín B6 v Proerecta Gumídcích pomáhá optimalizovat hladinu testosteronu, který je nezbytný pro kvalitní intimní zážitky.
 • Vylepšený sexuální výkon – složky obsažené v želatinových bonbonech pro muže, jako jsou kofein, taurin a niacin (vit. B3), efektivně stimulují fyzickou i mentální energii.

Proerecta GUMÍDCI složení: Jsou želatinové bonbóny na erekci bezpečné?

Prodejce Proerecta přípravků se vždy zabýval pouze přírodními doplňky stravy, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Možná se ptáte, proč je tak účinný přípravek na zlepšení erekci bez lékařského předpisu. Zejména jde o jeho složení, které obsahuje pouze přírodní složky, které jsou schváleny k distribuci bez lékařského předpisu.

Kdybyste to chtěli dělat komplikovaně, můžete si sami obstarat účinné bylinky na podporu erekce, které jsou běžně dostupné a přípravek na podporu erekci si sami můžete vyrobit. Avšak důležitou roli hraje správný poměr látek a správné dávkování. Což laik nedokáže správně odhadnout.

V takovém případě je vhodnější, rychlejší, levnější a snazší, sáhnout po již komplexních přípravků na zlepšení erekce a sexuality, jako je například Proerecta Men Sexual Energy Gummies. O bezpečnost je postaráno prostřednictvím certifikátů a schvalovacích procesů u Státní zemědělské a potravinářské inspekce, zkráceně SZPI.

 • Proerecta GUMÍDCI a jeho složení: Glukózový sirup, cukr, želatina, voda, taurin, L-citrulin, sladidlo, regulátory kyselosti, agar, extrakt ze zeleného čaje, anthokyany, vitamin B6, vitamin B3, přírodní borůvková aroma.
Extrakt zeleného čaje

Extrakt zeleného čaje

V Proerecta Gumídcích je zakomponován výtažek z listů zeleného čaje (Čajovník čínský / Camellia sinensis), který se, na rozdíl od tradičního čaje, nefermentuje. Tento extrakt je velmi oceňován pro své příznivé vlastnosti.

Ve spojení se sexuální aktivitou, upoutá jeho stimulační schopnost (díky obsahu kofeinu) a jeho pozitivní dopad na psychickou a fyzickou energii podložený vědeckými studiemi.

Potvrzené zdravotní benefity zahrnují:

 • podpora kardiovaskulárního systému,
 • podpora metabolizmu a oxidace tuků,
 • termogenezi a energetický výdej,
 • metabolismus lipidů a mentální funkce,
 • odstraňování vody a antioxidační aktivita.

Z jeho bioaktivních složek je nejvíce znám kofein (v Proerecta Gummies 5 mg na bonbón). Jedná se alkaloid, který má stimulační účinky a podporuje metabolismus, fyzickou a mentální výkonnost.

L-citrulín - Pomáhá k normální činnosti cévní soustavy

Citrulin

Citrulin je aminokyselina běžně obsahující v produktech zaměřených na podporu mužské vitality. Ačkoliv Proerecta Gumídco neobsahují kombinaci s argininem, citrulin zde funguje tak, že zvyšuje hladiny argininu v těle, a také redukuje únavu a zvyšuje celkový výkon. Doplňky obsahující L-citrulin, taktéž podporují zdraví kardiovaskulárního systému (vědecká studie).

Taurin - Stimuluje fyzickou i duševní výkonnost

Taurin

Jde o neesenciální aminokyselinu, přirozeně se vyskytující v lidském těle. V energetických nápojích často spolupracuje s kofeinem, kde hlavně neutralizuje jeho vedlejší účinky. Taurin má řadu prospěšných vlastností, včetně:

 • podpory imunitního systému
 • podpory metabolických procesů
 • posílení kognitivních funkcí
 • maintenance kardiovaskulárního zdraví
 • podpory svalové funkce a zmírnění únavy během fyzické aktivity
Vitamín B6

Vitamin B6

Potvrzené zdravotní benefity:

 • klíčový hráč v buněčné regeneraci
 • základní pilíř energetického metabolismu
 • opora stabilní nervové soustavy a psychické pohody
 • katalyzátor tvorby červených krvinek
 • podpora imunitního systému
 • ochrana proti vyčerpání a únavě
 • regulátor hormonální rovnováhy
B3 vitamín přispívá k regulaci hormonální aktivity

Vitamin B3

Potvrzené zdravotní benefity:

 • energetický základ metabolismu
 • podpora a ochrana nervového a psychického zdraví
 • strážce zdraví sliznic a pokožky
 • ochrana před únavou a vyčerpáním

Proerecta GUMÍDCI složení: Přírodní doplněk stravy pro muže

Jsou Proerecta GUMÍDCI bezpečné a na co si dát pozor?

Jak jsme již psali výše, u Proerecta Men Sexual Energy Gummies nemusíte mít obavy o bezpečnost, jelikož přísný dohled nad doplňky stravy má SZPI. V případě problémů, byste Proerecta produkty zaznamenali na stránce s rizikovými weby u SZPI nebo by produkt byl dostupný pouze s lékařským předpisem.

Přesto jsou nějaká pravidla, kterých se u doplňků stravy musíte držet. Zejména si nepomůžete zvýšením dávek, nad doporučené dávkování prodejce. Nejenže se vám lék na erekci prodraží, ale může zapříčinit méně vážné zdravotní problémy. Nic se nemá přehánět, takto platí i u vitamínů.

 • Nedoporučuje se: dětem do 18-let, těhotným a kojícím ženám
 • Bezpečné skladování: Na temném a suchém místě, a především mimo dosahu dětí
 • Pozor: Proerecta Gumídci je doplněk stravy, nikoli lék či náhražka vyvážené stravy. Dodržujte doporučenou denní dávku (max. 3 želatinové bonbóny).
 • Možné reakce a omezení: K produktu nejsou známy vedlejší účinky, ani my je během testování nezaznamenali. Ovšem buďte opatrní při konzumaci kofeinu z dalších zdrojů. Obecně se mužům s kardiovaskulárními problémy neužívání jakýchkoli přípravků na erekci, včetně bez-receptových doplňků, doporučuje pouze po konzultaci s lékařem.

Jaké je doporučené a osvědčené dávkování?

Vždy je zapotřebí dodržovat instrukce od výrobců přípravků na zlepšení erekci, protože vše se vzájemně propojuje. Při zvýšení dávky se do těla dostane sice větší množství látek, ale ty však mohou být komplikací nebo v lepší případě přebytek tělo vyloučí močí. Lékař vám také vždy uvádí doporučené a maximální dávkování.

Proerecta GUMÍDCI se dávkuje 30 minut před sexem a užívají se 1 až 3 želatinové bonbóny. V případě, že nejste spokojeni s účinností, můžete kontaktovat prodejce, který vám sice peníze vrátí, ale moc vám to nepomůže.

Pokud tedy u doplňků stravy na podporu erekce nezaznamenáváte účinky, bude vhodné navštívit lékaře, který provede kompletní diagnostiku. Mnohdy se za poruchami erekce skrývají vážnější zdravotní problémy.

 • doporučené množství: 1–3 bonbóny cca 30 minut před intimním okamžikem
 • kdy jej užívat: produkt můžete konzumovat kdykoliv během dne, bez ohledu na jídlo
 • doporučený způsob aplikace: užijte jednorázově, dle aktuální potřeby

Proerecta GUMÍDCI cena: Při nákupu více balení získáte výraznou slevu

Proerecta Men Sexual Energy Gummies je navržen k posílení erekce, sexuální energie a libida, ideální k užití těsně před intimní chvílí. Je dostupný bez lékařského předpisu. Díky jeho zcela přírodnímu složení nemusíte mít obavy z vedlejších účinků, což je pro tělo mnohem šetrnější než umělé složky či léky na předpis.

Proerecta Gumídci - Jedno balení

Jedno balení

CENA: 599 Kč
CENA 2 bonbóny: 20 Kč
Počet bonbónů: 60
11% slevový kód: sleva11

Proerecta Gumídci - Tři balení

2 balení + 1 ZDARMA

CENA: 1197 Kč
CENA 2 bonbónů: 13,50 Kč
Počet bonbónů: 180
11% slevový kód: sleva11

Proerecta Gumídci - Šest balení

4 balení + 2 ZDARMA

CENA: 1 700 Kč
CENA 2 bonbónů: 10 Kč
Počet bonbónů: 360
11% slevový kód: sleva11

Kde nakupovat Proerecta produkty a Proerecta GUMÍDKY?

Želatinové bonbóny Proerecta GUMÍDCI můžete zakoupit i v lékaře, bez lékařského předpisu, ale také u oficiálního prodejce, kde to vždy vychází nejvýhodněji. Jelikož je lékárna přeprodejce, bude v 99% případech Proerecta Men Sexual Energy Gummies u nich dražší, navíc nebudete moc využít některých výhod.

Pří nákupu u oficiálního prodejce Proerecta, získáte garanci na vrácení peněz, množstevní slevy, zákaznickou podporu, ale také nebudete moc využít námi vyjednaný 11% slevový kód (sleva11), který stačí zadat do objednávkového formuláře.

Výhody oficiálního prodejce:

 • Garance vrácení peněz
 • 100% diskrétnost
 • Nejnižší ceny
 • Množstevní slevy
 • Zákaznická podpora
 • 11% sleva na celkový nákup (lze použít opakovaně)

Výhody nákupu v lékárně:

 • Rychlá dostupnost: Jelikož každý máme v okolí lékárny, je možné přípravky nakupovat přímo v lékárně, kde si můžete fyzicky dojít.

Proerecta v lékárně?

Veškeré přípravky od Proerecta se již nějakou dobu prodávají i lékárnách. Zejména nákup Proerecta produktů v lékárně využívají muži, kteří nákupu online nedůvěřují. I přesto, že je cena značně vyšší, raději volí nákup ve fyzické prodejce, jako je právě lékárna. I Proerecta želatinové bonbóny naleznete v nabídce běžně dostupných lékáren, jako je Dr. Max, Benu, Pilulka a další.

Proerecta Gumídci - Spokojenost zákazníků

Osobní zkušenost a hodnocení Proerecta Gumídci (želatinové bonbóny na erekci)

Proerecta je na našem trhu již od roku 2015 a za tu dobu získala řadu oddaných příznivců a pravidelných zákazníků. Myslíme si, že není překvapením, když budeme tvrdit, že jsme jedním z nich. Jsme fascinování, jak se Proerecta neustále inovuje.

Naposledy uvedly netradiční Proerecta Shot, nabízející rychlejší způsob, jak dosáhnout erekce a jeho džusová chuť je na poměry doplňků stravy vynikající. Tento lahodný nápoj na erekci si vychvalují všichni naši čtenářo.

Nyní představují Proerecta Gummies, gumové želatinové bonbóny, rovněž určené pro rychlejší vstřebávání účinných látek a jinou formu užívání. V zahraničí běžná věc, u nás skoro revoluční novinka.

Ale pojďme k jádru věci. Jak fungují? U našich testujících, se skutečně objevil účinek do 30 minut. Konkrétně v průměru šlo o 20 minut. Dávku si zhruba po dvou týdnech navýšili na dva banbóny a následně na tři. A jaký byl výsledek?

Intenzivnější a rychlejší nástup erekce a zvýšená touha po intimním kontaktu. Po 4 měsících, testující dobrali všechny námi dodané gumídky a jejich nadšení bylo fascinující. Všichni se shodli, že jde o další vynikající přípravek na zlepšení erekce s rychlými účinky, jako je Viagra, avšak s tím, že Proerecta Gumídci jsou dostupné bez lékařského předpisu.

Co se týče chuti, mají borůvkovou příchuť a opravdu chutnají jako želé bonbóny, na kterých jsme si pochutnávali v dětství. V ústech jsou lahodné a snadno se rozpouštějí. Rozhodně si dávejte pozor, kde je skladujete, protože vypadají vábně a malé děti by si na nich rádi smlsly.

Vaše nejčastější dotazy a odpovědi

Jako každá naše recenze, musí i tato obsahovat vámi nejčastěji zasílané dotazy. Pokud však na svůj dotaz nenaleznete patřičné odpovědi, doporučujeme se ně doptat formou komentářů, pod tímto článkem. Vaše dotazy, zkušenosti a naše odpovědi, pomohou dalším mužům s informovaností.

Je možné Proerecta Gumídky konzumovat častěji a vyhnout se vedlejším účinkům?

Ano i ne. Každý z nás jsme individuální organismy a každé tělo reaguje jinak na předávkování bylinek či vitamínů. Je vhodné dodržovat doporučené dávkování. V případě slabých nebo dokonce mizivých účinků, doporučujeme navštívit lékaře. Poruchy erekce se totiž skrývají za vážnějšími nemocemi, ovlivňující erekci.

Potřebuji k nákupu Proerecta Men Sexual Energy Gummies lékařský předpis?

Ne, stejně jako u dalších produktů této řady. Proerecta Gumídci jsou přírodní doplněk stravy, dostupný bez receptu, takže žádné lékařské vyšetření není potřeba.

Jak dlouho trvá, než Proerecta Gumídci začnou působit?

Dle našich testů a výrobce do 30 minut. Během testů jsme zaznamenali rychlejší a silnější účinnosti při užívání 3 bonbónů.

Kdo by měl být opatrný při užívání tohoto doplňku stravy?

Proerecta Gumídci nejsou vhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Opatrní by měli být také muži s kardiovaskulárními potížemi a vysokým tlakem.

Lze Proerecta Gumídky zakoupit v lékárně?

Ano, již jsou dostupné i v lékárnách. Přesto doporučujeme nákup u oficiálního prodejce Proerecta, kde získáte množstevní slevy, garanci na vrácení peněz a budete moc využít námi vyjednaný 11% slevový kód (sleva11).