Vimax recenze: Prášky na zlepšení erekce a zvětšení penisu

Dnes tu máme něco unikátní, čemuž málokdo uvěří, přesto jsme se sami přesvědčili. Na internetu narazíte na nespočet produktů, které slibují zázračné výsledky v oblasti prodlužování penisu a zlepšení erekce. Překvapivě, nejvíce se debatuje právě o těch, které mají nejistý původ. To je sofistikovaný marketingový trik prodejců, kteří se zdráhají prozradit veškeré informace o svých produktech, čímž se také dlouhodobě na trhu neudrží.

Jeden z doplňků stravy, který působí na zvětšení penisu a zlepšení erekce je Vimax. S tím, že je prodáván po celém světe a díky své účinnosti, se také udržuje na trhu přes 15 let. Co od těchto prášků na zvětšení penisu skutečně očekávat? Vše vám prozradí naše Vimax recenze, která je sepsána na základě našich důkladných testů.

Testování se zúčastnili čtyři dobrovolníci z řad našich čtenářů, kterým jsme obstarali Vimax v celkové hodnotě 16 337 Kč, po výrazné slevě od prodejce. Protože se snažíme, aby naše recenze byly pro naše čtenáře, co nejvíce zajímavé, snažíme se u prodejců vyjednat, nějakou slevu. Bohužel, ne vždy se nám to podaří, jelikož jsme, někdy až moc upřímní. Naštěstí u Vimax se nám to podařilo. Slevový kód naleznete v této Vimax recenzi.

Co je Vimax? Přípravek na zlepšení erekce a zvětšení penisu

Naší pomocní redaktoři z jiných pánských magazínů (Daniel Soukup a Petr Krásný), pamatují doby, kdy se Vimax prodával, pouze formou zvětšení penisu. Dnes na oficiálních stránkách nenaleznete moc spojitostí se zvětšením penisu (v častých dotazech), ale jejich myšlenka stále přetrvává.

Veškeré informace o zvětšení penisu musely být odstraněny, kvůli byrokracii. Naštěstí vznikají nové recenze a reálné zkušenosti, které prokazují, nějakou tu účinnost na zvětšení penisu. Vimax je kanadský výrobek, prodáván pod českým oficiálním distributorem eMarkest, s.r.o., který má veškeré certifikace a povolení k jeho prodeji, a to nejen u nás, ale téměř po celém světě.

Vimax je oblíbený zejména díky kombinaci složení, o kterém se dozvíte více níže v této Vimax recenzi. Díky jeho přírodního složení, jej řadíme mezi doplňky stravy, které jak již je známo, jsou dostupné bez lékařského předpisu. Vimax je určený pro dlouhodobé užívání, proto pro kvalitní výsledky, nepostačí jedno balení.

Vimax nejsou jen prášky na zvětšení penisu, ale podporující erekci, krevní oběh, podporují zdraví srdce a cév. Jaké hlavní výhody a nevýhody ve Vimaxu vidíme, se podívejte níže.

Výhody

 • Zlepšení erekce v tvrdosti
 • Delší udržení erekce
 • Podporuje krevní oběh a uvolňuje cévy
 • Vyšší sexuální výkonnost (Prodlužuje sex)
 • Přírodní složení
 • Garance vrácení peněz
 • Dostupný bez lékařského předpisu
 • Doporučuje jej renomovaný lékař
 • Množstevní slevy (čím více balení, tím větší sleva)
 • Doprava ZDARMA od 1400 Kč

NEvýhody

 • I když je Amarex skutečně velmi výkonný, o čemž jsme se sami přesvědčili, tak je poměrně drahý. Pokud budete užívat maximální dávku 3 kapsle, pak jedno balení vydrží na 10 dávek. Denní dávka tímto vychází na 89 Kč.

Vimax pochází z Kanady

Výrobce Vimaxu je Kanadská společnost OAI Services Ltd, kterou zastupuje pro oficiální distribuci v Česku a na Slovensku, prostřednictvím společnosti eMarkest s.r.o.. Společnost sídlí v Praze a je hrdým členem Asociace pro elektronický obchod.

Doplněk stravy pro muže Vimax plně registrován u Ministerstva zdravotnictví České republiky, proto nemusíte mít obavy z jeho bezpečnosti. Díky přírodnímu složení, Vimax nepředstavuje zdravotní riziko, s výjimkou těch pánů, kteří mají alergii na některou z jeho složek. Alergici by si měli vždy zkontrolovat složení, u jakéhokoliv produktu a doplňku stravy.

Vimax zkušenost - Před a Po zvětšení penisu

Skutečně Vimax účinkuje v podobě zvětšení penisu?

Pokud budete vycházet z našeho testování, kterého se zúčastnili někteří vybraní čtenáři a dle dostupný zkušeností od uživatelů, můžeme uznat, že skutečně Vimax působí na zvětšení penisu zejména v obvodu.

Testující po 6 měsících, zaznamenali především silnější erekci a prodloužení pohlavního styku, ale také zvětšení penisu, v průměru o 1 cm. Nejvíce si pochvalovali, že získali větší objem penisu, který ženy více preferují než délku.

Penis se může jevit jako větší a objemnější, jelikož díky složení Vimax, dochází k lepšímu přísunu krve do topořivých tělísek, které jsou zodpovědné, jak za pevnost erekce, tak i velikost penisu. Rozhodně neočekávejte žádné zázraky, nejde o magickou pilulku, která dokáže nemožné, například to, co plastická operace. Avšak s Vimaxem nejsou spojena rizika poškození nervů, jako v případě chirurgického zvětšení penisu.

V případě nespokojenosti uživatelů, jsme zaznamenali především u nich, že šlo o krátkodobé užívání. Mnozí očekávají výsledky ihned, přitom si neuvědomují, že jde o doplněk stravy, který je zapotřebí užívat dlouhodobě a pravidelně, aby se začaly účinky projevovat.

Jak Vimax funguje v praxi?

Jak Vimax funguje v praxi?

Velikost penisu, mechanismus a kvalita erekce, jsou určovány dvěma klíčovými faktory.

 • Prvním je krevní oběh a adekvátní přítok krve do penisu.
 • Druhým jsou takzvané topořivá tělíska neboli párová tělíska Corpora cavernosa a nepárové Corpora spongiosum.

K dosažení kvalitní a pevné erekce je rozhodující především první faktor. Kavernózní tělíska, také známá jako erektilní, se během vzrušení plní krví a dramaticky se zvětšují. Čím více krve se do tělísek dostane, tím je penis větší, delší a objemnější.

Bohužel s přibývajícím věkem, dochází ke snižování jejich pružnosti a dochází k zakrněním cév. Pokud je tedy přítok krve do penisu, jakkoliv omezen, pak erektilní tělíska nemohou dosáhnout své plné kapacity. To má za následek nedostatečnou erekci a ovlivňuje velikost penisu.

Vimax obsahuje speciální kombinaci přírodních složek (ženšen a Ginko), které prokázaly účinnost při rozšiřování cév a zlepšování kvality krevního oběhu. Čím více se do penisu dostane více krve, tím bude nejen erekce pevnější, ale dojde i ke zvětšení penisu.

Vimax cena: Vyplatí se kupovat více balení + Využijte slevový kód

Vimax cena je za nás akceptovatelná, vzhledem všestranným účinkům. Jedno baleni vyjde na 1099 Kč bez dopravy a uvnitř jednoho balení naleznete 30 kapslí, což postačí na jeden měsíc. V tom případě, cena jedné dávky vychází na 36 Kč.

Nebojte, cenu Vimaxu lze výrazně snížit, množstevní slevou a 10% slevovým kódem na celkový nákup. Pro začátek doporučujeme 3 balení, které vám postačí na tři doporučené měsíce užívání. Nejenže po této době můžete skutečně Vimax zhodnotit, ale výrazně ušetříte, než kdybyste nakupovali po jedno balení. V tomto případě vychází jedna dávka na 31 Kč, celkově tak ušetříte 498 Kč.

10% SLEVOVÝ KÓD: Neplaťte zbytečně více, než musíte a využijte námi vyjednaný 10% slevový kód (VIMAX10P), která stačí vložit do objednávkového formuláře u oficiálního prodejce.

Vimax 3x balení - 90 tabletek

Vimax 3x balení

Cena: 2 799 Kč
Délka užívání: 3 měsíce
Cena dávky: 31 Kč
Ušetříte: 498 Kč

Vimax 6x balení - 90 tabletek

Vimax 6x balení

Cena: 4 999 Kč
Délka užívání: 6 měsíců
Cena dávky: 27 Kč
Ušetříte: 1 595 Kč

Vimax 6x balení - 90 tabletek

Vimax 12x balení

Cena: 7 899 Kč
Délka užívání: 1 rok
Cena dávky: 21 Kč
Ušetříte: 5 289 Kč

Vimax složení: Díky zcela přírodnímu složení, jej zakoupíte bez předpisu

Jak jsme již zmiňovali, Vimax obsahuje pouze přírodní složky, aminokyseliny a vitamíny. Díky přírodnímu složení, je Vimax dostupný bez lékařského předpisu a je bez vedlejších účinků, oproti legendární Viagře.

Níže uvedené složky jsme vám trochu detailně vysvětlili, abyste pochopili vzájemnou synergii. Každá složku uvnitř Vimax, má své místo a správnou dávku.

 • Saw Palmetto neboli Serenoa plazivá, je druh palmy, jehož červené plody se v medicíně používá k léčbě zánětlivých onemocnění prostaty a zvětšené prostaty. Dále se také využívá při léčbě impotence a je považována za přírodní afrodiziakum, jak pro muže, tak i ženy. Vimax se snaží obsahovat složení, které cílí na nejčastější mužské problémy.
 • Gingko Biloba známá jako Jinan dvoulaločný, je považována jako symbolem dlouhověkosti. Běžně se využívá při léčbě slabého krevního oběhu nebo k podpoře mozkové činnosti. Díky tomu, že Gingko Biloba podporuje krevní oběh a přispívá k lepšímu plnění topořivých tělísek, pomáhá mužům se zlepšením erekce i jejich velikostí. V neposlední řadě je třeba ještě poznat účinnost v podobě regulace hormonální hladiny.
 • Ženšen pravý nebo také Panax ginsengm se považuje za jednu z nejuniverzálnějších rostlin na světě, schopnou léčit celou řadu onemocnění. V sexuální oblasti se ženšen používá na podporu erekce, zlepšení plodnosti, k podpoře libida a kvality spermií. Opět jde o další, skvělou přírodní složku zlepšující krevní oběh. Taktéž posiluje celý kardiovaskulární systém, který má taktéž vliv na erektilní dysfunkci.
 • Kajenské koření se velmi často vyskytuje v přípravcích na zlepšení erekce a zvětšení penisu, a to především, díky své látce kapsaicínu. Kajenské koření se velmi osvědčilo, při léčbě zvětšené prostaty. Opět se jedná o další přírodní složku, která zlepšuje krevní oběh, kardiovaskulární systém a pomáhá rozšiřovat cévy. Jak vidíte, látek podporující krevní oběh a tím ti erekci a velikost penisu, se nachází ve Vimaxu nemalé množství. Je však nezbytné, aby se Vimax užíval dlouhodobě, minimálně 2-3 měsíce.
 • Hloh obecný (Crataegus laevigata) je známý pro své zázračné bobule. Mají totiž schopnost udržovat optimální průchodnost cév a rovněž přispívá ke zdraví kardiovaskulárního systému. Jeho pozitivní účinky se projevují velmi rychle, což je důvod, proč je také součástí složení Vimaxu. Nejenže pozitivně působí na krevní oběh, ale poslouží i jako přírodní antidepresivum, které je schopné eliminovat psychické příčiny poruchy erekce.
 • Tribulus terrestris (Kotvičník zemní) je velmi známá rostlina a zřejmě není nikdo, kdo by ji neznal. Kotvičník zemní neboli Tribulus terrestris je často označován jako „přírodní testosteron“. Téměř každý přípravek pro muže obsahuje tuto vynikající vylinou složku. Toto přírodní afrodiziakum podporující produkci testosteronu, je schopné zvýšit nejen libido a sílu, ale také celkovou vitalitu. Tribulus terrestris je také skvělým pomocníkem při předčasné ejakulaci a prodlužuje sex.
 • Oves setý (Avena sativa) se díky širokému spektru účinných látek využívá při léčbě nespavosti, nervozity, úzkosti nebo negativních projevů dlouhodobého stresu. V přípravku Vimax má své opodstatnění zejména z hlediska podpory duševní pohody organismu, bez které není možné dosáhnout dostatečně pevnou erekci. Jeho účinky ocení také muži s problémy s močovým měchýřem.
 • Vitamin D je významnou součástí Vimaxu, která poskytuje nezbytnou dávku energie. I když jedná o pouhý vitamin D, patří mezi ty nejdůležitější pro naše tělo. Přirozeně se Vitamín D získává ze slunce nebo z ryb, vajec, masa, atd… Bohužel, přibližně 85% dospělé populace trpí jeho nedostatkem. Dodejte tělu nezbytnou dávku přírodní energie.

Vimax pills doporučené dávkování - 1x kapsle, 1x denně

Jak se Vimax dávkuje a užívá?

Jednoduchost dávkování a způsob užití tablet Vimax určitě znáte z jiných doplňků stravy. Užívejte jednu kapsli, pouze jednou denně, nejlépe 30 minut po snídani. Takové jednoduché režimy eliminují riziko zapomenutí na důležitou dávku, což je výhoda, kterou jistě ocení každý člověk s naplněným kalendářem.

Vimax kapsle má rozměr pouhých 1,8 cm, takže polykání by nemělo představovat žádný problém. Pokud však máte potíže s užíváním jakýchkoliv tabletek, doporučujeme ji umístit do úst a napít se větším množstvím vody.

V nejhorším případě si kapsli rozlomte, vysypte obsah do pusy a následně vše zapijte vodou. Oficiální distributor na svých stránkách zmiňuje, že někteří muži pro jistotu užívají jednu dávku ještě před sexem.

Možné vedlejší účinky Vimaxu a upozornění

Přírodní složky, které najdete v kapslích Vimax na podporu erekce a zvětšení penisu, většinou představují jistotu bezpečnosti a minimalizují riziko nežádoucích účinků. Přesto to však není vždy na 100% pravda. Někteří muži mohou zažít bolesti hlavy nebo břicha.

Neznamená to však, že by vám Vimax nesednul, často se jedná pouze o příznaky dehydratace. Proto doporučujeme během dne, vypít alespoň 2 L vody či jiného, nealkoholického nápoje. Pokud vedlejší účinky během několika dní neustoupí, zvažte přerušení užívání.

Upozornění: Vimax není náhradou vyvážené stravy! Není samozřejmě vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Vimax je určený pouze pro muže starší 18 let. Nezapomeňte jej skladovat na suchém a temném místě.

Pokud vám dorazí balení otevřené nebo jakýmkoli způsobem poškozené, doporučujeme jej neprodleně vrátit distributorovi. Nedoporučuje se přesahovat denní dávku (1 kapsle) a neužívejte Vimax po uplynutí doby použitelnosti (datum naleznete na obalu).

Vimax výhody a certifikace

Kdy očekávat účinky od Vimax? Je určený pro dlouhodobé užívání

Jak je nám již dobře známo z vašich dotazů, zajímá vás to hlavní, kdy očekávat první výsledky v podobě zvětšení penisu a zlepšení erekce. Jelikož je Vimax určený k dlouhodobému užívání, s očekávání dlouhodobých výsledků, nemůžete počítat se zázraky do jednoho týdně.

Ani po první měsíci, nelze Vimax zhodnotit, protože dle našich testů, byly výsledky pozorovatelné, nejdříve až po dvou měsících. Pokud hledáte spíše rychlého pomocníka na erekci, s účinností do 60 minut, pak můžeme spíše doporučit Proerecta KLASIK, Amarex, Erexan nebo si můžete vybrat sami z našeho srovnávače.

Dle testujících, z řad našich čtenářů je optimální délka užívání, alespoň 3 měsíce, kdy už jdou vidět výraznější účinky v podobě pevnější erekce a zvětšení penisu. Do posilovny taky nestačí chodit jeden měsíc, aby byly výsledky znatelně viditelné. I doplňky stravy pro muže potřebují čas, než se nahromadí potřebné množství látek, minerálů, aminokyselin a budou pozitivně účinkovat.

Vimax zkušenosti: Již má své pravidelné uživatele, po celém světě

Níže se podívejte, co na Vimax říkají námi vybraní testující, ale také jiní uživatelé, kteří se o své zkušenosti podělili veřejně na jiných portálech. Pokud máte i vy zkušenosti s prášky na zvětšení penisu a podporu erekce, budeme rádi, když se o ně anonymně podělíte do komentářů. Vaše názory jsou neocenitelným pomocníkem pro další muže, kteří čtou tuto Vimax recenzi.

Dalibor (Chrudim, 41 let) – Předem děkuji, za váš hodnotný dar a jsem nesmírně poctěn, vašim oslovením. Vimax jsem užíval více jak půl roku, protože jsem občas samozřejmě zapomněl si vzít pilulku. Přesto jsem byl neuvěřitelně zaskočený, jak Vimax na mě zafungoval. Bohužel, rok od roku, jsem pociťoval úpadek pevnosti mé erekce a dopisování s vámi, jsem se rozhodl tuto situaci změnit.

Vimax mi opět navrátil pevnost mé erekce, ale také vydržím bez vyvrcholení mnohem déle než před užíváním. Co se týče zvětšení penisu, nemohu podat přesné výsledky, protože jsem ho neměřil před užíváním Vimax, ale vizuálně vypadá trochu větší, ale rozhodně má větší objem. Tohoto si také všimla i moje žena. Určitě bych Vimax doporučil mužům, kteří chtějí erekčně omládnout, a navíc získat pár centimetrů navíc.

Aleš (Břeclav, 32 let) – Vimax jsem dostal k otestování na půl roku. I když jsem neměl problémy s erekcí, zaujala mě účinnost v podobě zvětšení penisu. No, upřímně jsem tomu nevěřil, že to funguje, ani po měsíci užívání. Už jsem to chtěl vzdát, ale byl jsem přemluven, že tomu mám dát čas.

Bral jsem je pravidelně, ani mi to nepřišlo nijak obtěžující a po 4 měsících, jsem si ze srandy řekl, že si jej poměřím. Nebral jsem to vůbec vážně a měl samozřejmě předsudky. Po měření jsem však byl přesvědčen o opaku. Naměřil jsem o 0,7 cm více v ochablém stavu a při erekci, to bylo až 1,2 cm.

Zdá se mi, že mám i pevnější erekci, jako by byl penis více natlakovaný, bohužel to v praxi nemohu vyzkoušet, protože jsem současně single. Ale pravá „ručka šmátralka“ pociťuje změny.

Vilém (Ostravice, 37 let) – Omlouvám se, ale neumím psát dlouhé zkušenosti a většinou nic veřejně nehodnotím, ale za váš dar, udělám pro jednou výjimku. Vimaxem jste mě zaujali tím, že má pozitivní vliv na erekci, ale také mohu získat nějakých pár centimetrů navíc. Takovou kombinaci, asi žádný muž odmítne.

Nebudu popisovat, jak jsem užíval Vimax denně, ale spíše to shrnu. Po první měsíci, jsem začal pociťovat určité změny. Cítil jsem přes den více energie a zaznamenal jsem i zvětšenou chuť na sex. Po dvou měsících, má erekce dosahovala větší pevnosti, čehož si všimla i má partnerka. Pořád se mě ptala, co dělám jinak, že ji překvapuju.

Po 5 měsících byla účinnost velmi pochvalující. Cítil jsem mnohem více energie, v posilovně se mi cvičilo lépe, erekce byla značně pevnější, ale ohromený jsem byl tím, že skutečně mi pomohl získat pár centimetrů navíc. No, spíše milimetrů, přesně 0,6 cm, ale přesto si myslím, že jde o značný úspěch. Už dobírám poslední balení a rozhodně si Vimax pořídím znovu za své peníze. Díky za perfektní tip, pro nás muže.

Nasbírané zkušenosti uživatelů Vimax z internetu

Vimax zkušenosti: Veřejné zkušenosti uživatelů s Vimax

Vimax časté dotazy a odpovědi – FAQ

Výsledky Vimaxu nás skutečně fascinovali, proto jsme možná tyto prášky na zvětšení penisu a zlepšení erekce moc vychválili. Pokud máte jiný názor, poté, co jste je užívali pravidelně alespoň 2 měsíce, budete rádi, když se vyjádříte do komentářů pod článek.

Rozhodl jsem se pro Vimax, je skutečně tak efektivní?

Kanadská společnost za Vimaxem má na svém kontě více než 15 let zkušeností s jeho výrobou. Tento dlouhodobě ověřený produkt, oceňují muži po celém světě. Jedním z plusů je, že pokud byste nebyli spokojeni, můžete uplatnit 60 denní záruku na vrácení peněz v případě nerozbaleného balení.

Má Vimax nějaké vedlejší účinky?

Vimax je založený na přírodních složkách a byl důkladně testován i obsahuje potřebné certifikace, které dohledáte u českého, oficiálního prodejce. Zkoušky neodhalily žádné významné negativní efekty. Pouze v ojedinělých případech, byly zaznamenány lehké bolesti hlavy, žaludeční křeče nebo slabé bušení srdce. Muži s těmito negativními projevy byly z 98% alergici nebo překračovali doporučenou denní dávku.

Může Vimax zvětšit můj penis?

Každý organismus je jedinečný. Pokud narazíte na tvrzení, že jiný produkt způsobil nárůst o 5 cm nebo více, z velkou pravděpodobností půjde o podvod. Co se týče zvětšení penisu u Vimax přípravku, během testování jsme zaznamenali různé výsledky.

Jelikož Vimax obsahuje řadu látek pro zlepšení krevního oběhu, má tím pádem vliv i na velikost a pevnost penisu. Dle našich testujících, byl nárůst penisu max o 1 cm za 3 měsíce a kolem 0,5 cm se rozšířil objem penisu. Zda to byl pouze subjektivní pohled testujícího, nemůžeme však potvrdit. Skutečně jsme viděli jen jednu fotografii před a po.

Je možné vrátit Vimax, pokud s ním nejsem spokojený?

Oficiální český prodejce, vždy jedná na profesionální úrovní, o čem jsme se sami i anonymně utvrdili při nákupu. V případě, že nebudete spokojeni a máte nerozbalené balení, můžete jej prodejci do 60 dní vrátit a on vám peníze zašle zpět. Ale chtěli bychom upozornit, že jeden měsíc pravidelného užívání je málo, na to abyste jej dokázali zhodnotit. Doporučujeme jej užívat minimálně 3 měsíce, aby byly výsledky výrazně znatelné. Vimax je určen pro pravidelné a dlouhodobé užívání.

Lze Vimax koupit jinde než přes e-shop (v lékárnách, obchodech)?

Bohužel i naštěstí, lze Vimax zakoupit pouze u oficiálního distributora. V lékárně byste si připlatili, nezískali množstevní slevy a nemohli využít námi vyjednaný slevový kód (VIMAX10P).

Je Vimax bezpečný a bez lékařského předpisu?

Vimax prošel důkladným testováním a neprokázal žádné vedlejší účinky. Pouze ojediněle, někteří uživatele měli mírné bolesti hlavy, žaludeční obtíže nebo bušení srdce. Ve většině případech šlo o alergiky a muže, kteří nedodrželi doporučené dávkování (1x kapsle, 1x denně). Protože Vimax obsahuje pouze kombinaci přírodních látek, je označován za doplněk stravy, týmž je dostupný bez lékařského předpisu.

Opravdu je Vimax tak účinný, jak se tvrdí?

Vimax je vyráběný kanadskou společností, která se udržuje na trhu více než 15 lety a bez svých pravidelných uživatelů, by brzo zanikla. Vimax je znám i po celém světě, kde se prodává. Samozřejmě je zapotřebí brát v potaz, že každý z nás jsme jedinečný, proto mohou být výsledky odlišené. My však na základě půlročního testování, můžeme říct, že skutečně došlo ke zpevnění erekce, prodloužení pohlavního styku i ke zvětšení penisu.

Kdy uvidím první výsledky po užívání Vimaxu?

Několikrát jsme ve Vimax recenzi apelovali, abyste nedělali ukvapené závěry po prvním měsíci, kdy se účinnost, začíná teprve po částech projevovat. Vimax je určený pro dlouhodobé užívání, aby byly výsledky znatelné, je zapotřebí ponechat celkovému procesu čas. My doporučujeme užívat Vimax minimálně 3 měsíce, kdy už je účinnost, opravdu znát.