Maxulen recenze: Podporující testosteron

Mnozí si myslí, že přechod u žen neboli menopauza, nepostihuje stejně podobně muže. Přesto však existuje mužský ekvivalent s názvem andropauza. Mezi hlavní příznaky patří zejména únava, úbytek svalové hmoty a snížená touha po sexu.

Je tedy naprosto přirozené, že tito muži často vyhledávají určité změny v životním stylu, které jsou nepochybně zapotřebí. Muži v přechodu taktéž často vyhledávají různé vitamíny a doplňky stravy, které by mohly „zpomalit stárnutí“. Protože je velmi obtížně se vyznat v trhu, který obsahuje nepřeberné množství takových produktů, vyzkoušeli jsme prozatím jeden neznámější doplněk stravy pro zralé muže, působící na trhu přes 10 let, s názvem MAXULEN.

I muži mají své dny aneb andropauza u mužů

Než se pustíme do Maxulen recenze, vysvětlíme si, co znamená ve skutečnosti andropauza neboli mužský přechod. Muži během svého života čelí významným proměnám, které se odrazí na jejich duševním a fyzickém zdraví. Jedním takovým obdobím, je tzv. přechod do moudrého věku.

Přestože u mužů nejde typicky o výrazný hormonální pokles, jakým procházejí ženy v období menopauzy. Přesto ani muži nejsou vůči fluktuacím hormonální rovnováhy imunní. Mužský přechod je značně jednodušší než u žen v menopauze, kdy ženy pociťující návaly horka, podrážděnost, nespavost apod.

Jelikož postupem času dochází k poklesu testosteronu, který značně muže ovlivňuje, je zapotřebí podpořit jeho optimální hladinu. Obecně se tvrdí, že k poklesu testosteronu dochází od třiceti let a může probíhat nenápadně.

Bohužel, k poklesu testosteronu si mohou většinou muži sami, a to díky špatnému životnímu stylu a stravování. Naštěstí dnes existují způsoby, jak efektivně podpořit udržení optimální hladiny mužského testosteronu. Nemusí se vydat cestou náročné hormonální terapie či návštěvou lékaře, může využít neinvazivní způsoby, v podobě bylin, jako je kotvičník zemní nebo formou komplexního řešení pomocí již zmíněného Maxulen přípravku pro muže.

Co je Maxulen? Doplněk stravy pro muže

Maxulen je přírodní doplněk stravy určený pro muže, jehož hlavním cílem je podpořit aktivní svalovou hmotu, zlepšit vytrvalosti, energii a navrátit optimální hodnoty testosteronu. Maxulen je dostupný bez lékařského zakoupíte jej jen u oficiální prodejce, nikoliv v lékárně.

Za distribuci Maxulenu zodpovídá společnost NutraQ CZ s.r.o., která se může pochlubit řadou dalších produktů ve svém sortimentu. Maxulen není žádný nováčkem na trhu, protože se prodává od roku 2013 a má řadu pravidelných a velmi spokojených uživatelů. Pravidelnými uživateli jsou také sportovci a celebrity, jako je JÁN JACKULIAK a MIREK ETZLER.

Výhody

 • Zvýšení libida (chuť na sex)
 • Pevnější a déle trvající erekce
 • Bez vedlejších účinků
 • 100% přírodní, bez lékařského předpisu
 • Výrazně navýšení energie aneb snížení únavy
 • Podporuje rychlejší růst svalové hmoty
 • Diskrétní dodání
 • Speciální sleva na první balení (99 Kč)
 • 10 let na trhu (od roku 2013)

NEvýhody

 • Neprodlužuje sex
 • Nevhodné pro muže s těžkými zdravotními potížemi
 • Předplatné: Pro nás to není moc nevýhoda, ale pro mnohé ano. Maxulen nakupujete formou měsíčního předplatného. My to bereme jako spíše výhodu, protože pravidelným užíváním se zvyšuje účinnost a výrobce si je toho velmi dobře vědom. Po jedno balení, nezjistíte efektivnost.

Maxulen pomáhá zpomalovat úbytek testosteronu

Maxulen nabízí hlavně podporu v prevenci úbytku mužského hormonu testosteronu, který je nezbytný pro udržení energie, vytrvalosti a svalové hmoty. Libido a mužská sexualita, se k rovnovážné hladině testosteronu přirozeně přidávají, avšak mohou být chápány jako sekundární účinky.

Naši hlavním cílem při testování bylo, zachování přirozené hladiny testosteronu, abych se předešlo neustálé únavě, přes den měli více energie a pokud by se zlepšila erekce či výdrž v intimních chvílích, byla by to bonus navíc.

S naprostou jistotou může prohlásit, že po 3 měsících, se testující cítili vitálněji, nepociťovali odpolední únavu a pociťovali vyšší chuť na sex. Jeden z testujících, který doposud stále cvičí, zaznamenal účinky v podobě nárůstu síly a svalové hmoty (Ale prý začal cvičit v tomto období více posilovat).

Co se týče zlepšení erekce, neměl takovou účinnost (dle slov jednoho z testujících, který testoval i přípravky na erekci), jako jiné přímo určené přípravky, jako je Proerecta Klasik, Amarex, Proerecta SHOT či jiný z našeho srovnávače.

Musíme uznat, že účinky Maxulen nás příjemně překvapily, možná i proto se udržuje přes 10 let na trhu. Přesto však musíme upozornit, že největší nárůst účinnosti, která byla i znatelná, byly až po dvou až třech měsících.

Po prvním měsíci se nic moc nedělo a jeden z testujících, nám chtěl testování kvůli tomu ukonči. My jej však přesvědčili, protože s doplňky stravy máme bohaté zkušenosti a víme, že je nezbytné doplněk stravy užívat minimálně dva měsíce, abychom jej mohli trochu zhodnotit.

Maxulen složení s unikátní složkou Testofen

Zatímco mnoho doplňků stravy slibuje podporu přirozené tvorby testosteronu, jejich schopnost „uvolnit“ tento hormon z interních zásob těla často pokulhává. Odborníci, kteří stáli za vývojem Maxulenu, proto pro tento konkrétní účel vytvořili inovativní složku nazvanou Testofen. Tato složka excelentně přispívá k uvolňování testosteronu z tělesných tkání.

Co je Testofen?

A co činí Testofen tak jedinečným? Jde o silně koncentrovaný extrakt ze semen rostliny zvané řecké seno, neboli pískavice (Trigonella foenum-graecum). Tato bylinka je známa svým použitím v boji proti příznakům mužské andropauze po celá staletí. Dokáže totiž rychle zmírnit všechny symptomy spojené se sníženou hladinou androgenních hormonů a současně zvyšuje hladinu testosteronu. Doplněk stravy pro muže Maxulen obsahuje 600 mg Testofenu.

Maxulen a jeho další přírodní složky

MAXULEN je zcela založen na přírodním složení, a proto je možné jej zakoupit bez lékařského předpisu. Naleznete v něm například sildenafil (účinná složka, kterou obsahuje Viagra, ale ta je k dispozici pouze s lékařským předpisem), ani jakoukoli jinou podobnou látku.

Přírodní složky, které MAXULEN obsahuje, zahrnují extrakt ze semen pískavice řeckého sena, zinek, hořčík a vitamín B6. Níže si jednotlivé složky, vitamíny a minerály podrobně rozebereme, abyste měli přehled, jak se vzájemně kombinují.

Zinek (10 mg)

Zinek je minerál, který hraje významnou roli v sexualitě, podpoře plodnosti a přispívá k udržení optimální hladiny testosteronu v krvi. Mnohé výzkumy prokázalo, že Zinek dokáže pomáhat při problémech s potencí. Při pravidelném užívání, pomáhá dlouhodobě zvyšovat hladiny testosteronu, přispívá k rychlejší a kvalitnější tvorbě spermií a pomáhá také zlepšovat erekci.

Vitamín B6 (1,4 mg)

Vitamín B6 je esenciální vitamín, který snižuje únavu a vyčerpanost. Právě vitamín B6 značně pomáhá v Maxulenu zvyšovat energii a snižovat únavu.

Hořčík (125 mg)

Poslední, ale neméně důležitou složkou MAXULENU je hořčík, který podporuje normální psychickou aktivitu, pomáhá lépe zvládat stres, podporuje optimální energetický metabolismus a napomáhá energetické výdrži.

Složení Maxulenu nezahrnuje žádné běžné alergeny, takže by neměl vyvolávat jakékoli závažné potíže pro ty, kdo trpí alergiemi. Ale berte v potaz, že nejsme lékaři, a tak pokud si nejste úplně jisti užíváním, obraťte se na svého lékaře. Jen on může posoudit, zda je tento doplněk stravy vhodný pro vás.

Maxulen je již 10 let na trhu a má pro vás výhodnou nabídku

Jak se Maxulen užívá a dávkuje?

Maxulen by se měl užívat podle pokynů uvedených na webových stránkách výrobce nebo z příbalového letáku. Maxulen se užívá jednou denně, konkrétně jedna tobolka. Nejlepší je ji konzumovat s jídlem nebo těsně po jídle.

Pro maximální účinnost, je zapotřebí MAXULEN užívat pravidelně, každý den, ideálně ve stejný čas. Čím déle doplněk stravy pro muže užíváte, tím více narůstá účinnost.

Jedno balení MAXULENU je na jeden měsíc a obsahuje 30 tablet

Doporučuje zapomnětlivcům, si na svém mobilu nastavil upozornění, abyste nevynechali dávku MAXULENU. Je to nejjednodušší způsob, jak nezapomenout na konzumaci MAXULENU. Nebo můžete využít týdenní přihrádky na léky.

Pokud ho nebudete užívat skutečně každý den a místo toho jej vezmete jen občas, pak jeho efekty budou minimální nebo dokonce nulové. Proto je důležitá pravidelnost a dlouhodobé užívání. Právě z těchto důvodů, je Maxulen formou předplatného, které si rozebereme níže.

Maxulen - Hlavní výhody a účinky

Maxulen cena a možnosti balení

Maxulen doplněk stravy pro muže se kupuje formou členství, které je výhodnější, nejen vzhledem k ceně, ale také k účinnosti, protože doplňky stravy by se měly užívat dlouhodobě. Než začnou účinkovat složky z doplňků stravy na plný výkon, potřebují určitý čas.

První objednávka Maxulen je za pouhých 325 Kč a po nákupu se stanete členy pravidelného zasílání. Členství je aktivní, dokud jej sami nezrušíte. Cena dalších zásilek je 649 Kč. Maxulen nabízí i nyní nákup testovacího balení za 99 Kč, a to na počest 10 let na trhu.

Kde kupovat Maxulen nejvýhodněji?

Pro nákup Maxulenu doporučujeme nakupovat jedině u oficiálního distributora, už jen proto, že by jinde neměl být k dostání, zřejmě kvůli předplatnému.

Objednání Maxulenu není raketová věda a probíhá stejně, jako jinde. Díky předplatnému je i proces nákupu značně zjednodušený, protože není nutné zvolit množství ani frekvenci doručování.

Po první objednávce vám bude automaticky zasílán Maxulen každý měsíc, dokud tento proces nezastavíte na základě vlastního rozhodnutí. Takže se jedná o jednorázovou akci, která zajistí vaše pravidelné dodávky.

Jak vytěžit z Maxulen maximální účinnost?

Je skvělé, že jste vydrželi číst až sem a rozhodli se čelit symptomům spojeným s poklesem hladiny testosteronu. Maxulen je tady, aby vám v tom výrazně pomohl. Ale nezapomeňte, nejde jen o pravidelné polykání jedné pilulky, vyžaduje to také vaši připravenost a vytrvalost.

Stejně jako v případě nabírání svalů v posilovně, nikdy neuvidíte výsledky do několik dní, vyžaduje to čas. Pro dosažení maximální účinnosti, je zapotřebí dodržovat disciplínu při pravidelném užívání Maxulen a vydržet jej užívat po dobu několika měsíců (doporučuje se užívat 1 tobolku denně, alespoň po dobu 4 až 6 měsíců).

Maxulen zkušenosti: Pravidelnými uživateli jsou i celebrity

Níže se můžete podívat na zkušenosti uživatelů, ale nejvíce nás zaujali známé osobnosti, které pravidelně Maxulen užívají. Pravidelnými uživateli, které znáte například z televizních obrazovek jsou JÁN JACKULIAK a MIREK ETZLER.

Že se jedná o kvalitní a účinný doplněk pro muže, svědčí i to, že se Maxulen na trhu udržuje už neuvěřitelných 10 let (od roku 2013) a má tisíce pravidelných uživatelů, kteří si jej vychvalují. Níže se podívejte, co na Maxulen říkají samotní uživatelé.

Maxulen zkušenosti: Pravidelnými uživateli jsou i celebrity

FAQ – Nejčastější dotazy k doplňku stravy pro muže MAXULEN

Ani Maxulen recenze se neobejde bez vašich nejčastější dotazů a odpovědí. Níže jsme vám odpovědi na to, co vás nejvíce zajímá vypsali. Pokud svůj dotaz nenaleznete nebo máte osobní zkušenosti s doplňkem stravy pro muže Maxulen, budeme rádi, když se nám ozvete přes komentář pod článkem.

Proč se Maxulen prodává formou členství?

Maxulen představuje prémiový doplněk stravy, který nabízí jemné, ale v dlouhodobém horizontu významné účinky pro mužský organismus. Nemějte na mysli rychlé a dočasné řešení, protože Maxulen není lék. Podobně jako u nabírání svalů v posilovně. I zde je důležitá pravidelně a vytrvalost, nejde o proces, který vše změní během pár dní. Dle našich testů je nezbytné užívat Maxulen minimálně 3 měsíce. Čím déle, tím lépe.

Právě z těchto důvodů se Maxulen prodává formou měsíčního předplatného. Pravidelné předplatné garantuje bezproblémové a nepřetržité užívání. Díky členství si nikdy nezapomenete koupit balení včas, než dojde a dosažení cílové účinnosti bude mnohem snazší.

Co očekávat od doplňku stravy pro muže Maxulen?

S překročením hranice třiceti let, každý muž čelí přirozenému poklesu hladiny testosteronu o zhruba 1 % ročně. Přirozeně ubývající testosteron sebou přináší nepříjemné dopady na mužský život. Mezi nejčastější příznaky spojené s poklesem testosteronu, patří zejména ztráta svalové hmoty, nárůst tělesné hmotnosti, úbytek energie, problémy s erekcí a snížení libida.

Doplněk stravy Maxulen je zde právě pro muže, kteří chtějí aktivně čelit těmto negativním trendům. Je však důležité zdůraznit, že Maxulen není zázračný lék na zvýšení hladiny mužského hormonu.

Dle našeho testujícího a pár čtenářů, se Maxulen nejvíce osvědčil při pravidelném cvičení. Uživatelé se po třech měsících cítily pevnější, silnější a méně vyčerpaní přes den.

Mohu užívat Maxulen, i když mi není 18 let?

Ano, ale je to zcela zbytečné, jelikož je tento doplněk stravy určený pro zralé muže, kterým ubývá testosteron.

Pomáhá Maxulen zvyšovat testosteron?

Jednoduchá odpověď na tuto otázku je ano, ale také ne. Maxulen funguje tak, že napomáhá uvolnit testosteron, který byl dříve vázán na bílkoviny a tedy nebyl tělem efektivně využit.

To v praxi znamená, že Maxulen nezvyšuje produkci testosteronu v těle, ale usnadňuje využití toho testosteronu, který je již přítomen, ale je vázán na bílkoviny a tedy pro tělo nepřístupný. Takže díky Maxulenu je tělo schopno lépe využívat svůj existující testosteron.

Stačí užívat Maxulen krátkodobě?

Jestliže očekáváte okamžité zázraky, musím vás trochu zklamat. Maxulen se zaměřuje na dlouhodobé a stabilní výsledky, které se neobjeví přes noc. Sice můžete začít s jedním balením, ale možná nezpozorujete tak výrazné změny, jaké byste očekávali. Maxulen je o vytrvalosti a pravidelném užívání, pro dosažení optimálních výsledků.